Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:49456:664TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
Tonar Josef
 
 
Bernát Jan
Veselý Michal
 
 
-5-3-3  0301
2.May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
-3-37-9 1302
3.Doležalová DanielaBernát Jan-1-8-7  0303
4.Tonar JosefProcházka Zdeněk-3-5-4  0304
5.Richter JanČerný Jaroslav-3-1-5  0305
6.May PavelVeselý Michal7-8-9493215
7.Tonar JosefBernát Jan-8-6-8  0316
8.Černý VladimírProcházka Zdeněk-8-8-1  0317
9.May PavelČerný Jaroslav10-8109 3127
10.Doležalová DanielaVeselý Michal-279-1263237
11.Černý VladimírBernát Jan-5-8-1  0338
12.May PavelProcházka Zdeněk9-3-12-6 1339
13.Doležalová DanielaČerný Jaroslav58-4-883249
14.Tonar JosefVeselý Michal-8-8-3  03410
15.May PavelBernát Jan-8-109-6 13411
16.Doležalová DanielaProcházka Zdeněk-6-1-8  03412
17.Tonar JosefČerný Jaroslav-10-2-9  03413
18.Černý VladimírVeselý Michal-7-9-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležalová Daniela22Bernát Jan40
Tonar Josef04Procházka Zdeněk40
Richter Jan01Černý Jaroslav22
May Pavel22Veselý Michal22
Černý Vladimír03   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hadaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21698:565TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
-7897 3110
2.Magušin Petr
Marek Jiří
 
 
Hercík Jiří st.
Jonáš Martin
 
 
9104  3020
3.Magušin PetrŠádek Jaroslav st.-7-5-3  0321
4.Vyrtych MartinJonáš Jaroslav st.-9964 3131
5.Jonáš ZdeněkHercík Jiří st.593  3041
6.Marek JiříJonáš Martin677  3051
7.Vyrtych MartinŠádek Jaroslav st.-5-10-10  0352
8.Jonáš ZdeněkJonáš Jaroslav st.7-121011 3162
9.Marek JiříHercík Jiří st.810-8-7-82363
10.Magušin PetrJonáš Martin748  3073
11.Jonáš ZdeněkŠádek Jaroslav st.69-88 3183
12.Marek JiříJonáš Jaroslav st.7714  3093
13.Magušin PetrHercík Jiří st.36-96 31103
14.Vyrtych MartinJonáš Martin186  30113
15.Marek JiříŠádek Jaroslav st.8-97-8732123
16.Magušin PetrJonáš Jaroslav st.64-9-7932133
17.Vyrtych MartinHercík Jiří st.-1386-9632143
18.Jonáš ZdeněkJonáš Martin-8159 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Magušin Petr31Šádek Jaroslav st.22
Vyrtych Martin31Jonáš Jaroslav st.04
Jonáš Zdeněk40Hercík Jiří st.13
Marek Jiří31Jonáš Martin04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:24635:532TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejvoda Roman
Škába Petr
 
 
Červinka František
Vosyka Jiří ml.
 
 
-4275 3110
2.Beran Antonín
Pulda Radek
 
 
Kellner Ondřej
Vosyka Jiří st.
 
 
39-510 3120
3.Škába PetrČervinka František-7684 3130
4.Beran AntonínVosyka Jiří st.634  3040
5.Vejvoda RomanKellner Ondřej964  3050
6.Pulda RadekVosyka Jiří ml.-6-97-8 1351
7.Beran AntonínČervinka František-128-12-6 1352
8.Vejvoda RomanVosyka Jiří st.626  3062
9.Pulda RadekKellner Ondřej-8-6-10  0363
10.Škába PetrVosyka Jiří ml.1344  3073
11.Vejvoda RomanČervinka František-999-8-42374
12.Pulda RadekVosyka Jiří st.9-7-2-5 1375
13.Škába PetrKellner Ondřej6101  3085
14.Beran AntonínVosyka Jiří ml.12104  3095
15.Pulda RadekČervinka František-6-98-9 1396
16.Škába PetrVosyka Jiří st.863  30106
17.Beran AntonínKellner Ondřej-9-864-523107
18.Císařovský PetrVosyka Jiří ml.578  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škába Petr40Červinka František31
Beran Antonín22Vosyka Jiří st.13
Vejvoda Roman21Kellner Ondřej22
Pulda Radek04Vosyka Jiří ml.13
Císařovský Petr10   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:8655:427ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Pitro Aleš
 
 
Popovych Andriy
Knížek Milan
 
 
59-94 3110
2.Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
Šálený Petr
Berky Jozef
 
 
757  3020
3.Pavlišta JaroslavPopovych Andriy566  3030
4.Vitmajer VladimírKnížek Milan765  3040
5.Pitro AlešŠálený Petr-7989 3150
6.Kužel JiříBerky Jozef6-879 3160
7.Vitmajer VladimírPopovych Andriy458  3070
8.Pitro AlešKnížek Milan874  3080
9.Kužel JiříŠálený Petr783  3090
10.Pavlišta JaroslavBerky Jozef668  30100
11.Pitro AlešPopovych Andriy59-97 31110
12.Kužel JiříKnížek Milan688  30120
13.Pavlišta JaroslavŠálený Petr537  30130
14.Vitmajer VladimírBerky Jozef-71067 31140
15.Kužel JiříPopovych Andriy455  30150
16.Pavlišta JaroslavKnížek Milan353  30160
17.Vitmajer VladimírŠálený Petr53-54 31170
18.Pitro AlešBerky Jozef9-68-81032180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav40Popovych Andriy04
Vitmajer Vladimír40Knížek Milan04
Pitro Aleš40Šálený Petr04
Kužel Jiří40Berky Jozef04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:17717:559TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Petr
Holub Vladimír
 
 
Maršálek Zdeněk
Svoboda Pavel
 
 
8-795 3110
2.Kalina Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
Sucharda Jiří
Vovčák Adam
 
 
694  3020
3.Maršálek PetrMaršálek Zdeněk97-5-873230
4.Holub VladimírSvoboda Pavel764  3040
5.Kalina JaroslavSucharda Jiří99-88 3150
6.Sajdl RadekVovčák Adam536  3060
7.Holub VladimírMaršálek Zdeněk7-968 3170
8.Kalina JaroslavSvoboda Pavel686  3080
9.Sajdl RadekSucharda Jiří-9758 3190
10.Maršálek PetrVovčák Adam86-56 31100
11.Kalina JaroslavMaršálek Zdeněk5-6-79732110
12.Macek JaroslavSvoboda Pavel786  30120
13.Maršálek PetrSucharda Jiří4-9-57832130
14.Holub VladimírVovčák Adam765  30140
15.Macek JaroslavMaršálek Zdeněk10-796 31150
16.Maršálek PetrSvoboda Pavel-8649 31160
17.Holub VladimírSucharda Jiří-57-96832170
18.Kalina JaroslavVovčák Adam109-8-6732180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Petr40Maršálek Zdeněk04
Holub Vladimír40Svoboda Pavel04
Kalina Jaroslav40Sucharda Jiří04
Sajdl Radek20Vovčák Adam04
Macek Jaroslav20   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21674:549TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
Kozák Roman
Šimeček Vladimír
 
 
-637-883210
2.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
636  3020
3.Veselý LuděkKozák Roman996  3030
4.Martinec JaroslavŠimeček Vladimír71011  3040
5.Chuvan QuySoumar Miroslav-679-533250
6.Doubek MiroslavHladký Petr765  3060
7.Martinec JaroslavKozák Roman451  3070
8.Chuvan QuyŠimeček Vladimír556  3080
9.Doubek MiroslavSoumar Miroslav-727-683290
10.Veselý LuděkHladký Petr688  30100
11.Chuvan QuyKozák Roman10-8-3-6 13101
12.Weber Quan HaiŠimeček Vladimír-1010-119-323102
13.Veselý LuděkSoumar Miroslav7-777 31112
14.Martinec JaroslavHladký Petr3-548 31122
15.Weber Quan HaiKozák Roman4-8-12-6 13123
16.Veselý LuděkŠimeček Vladimír878  30133
17.Martinec JaroslavSoumar Miroslav-3-774-723134
18.Chuvan QuyHladký Petr77-78 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Luděk40Kozák Roman22
Martinec Jaroslav31Šimeček Vladimír13
Chuvan Quy31Soumar Miroslav13
Doubek Miroslav20Hladký Petr04
Weber Quan Hai02   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy