Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:18640:533TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
Sucharda Jiří
Ginzl Petr
 
 
-910118 3110
2.Veselý Luděk
Weber Quan Hai
 
 
Maršálek Zdeněk
Svoboda Pavel
 
 
458  3020
3.Martinec JaroslavSucharda Jiří-910-8-9 1321
4.Doubek MiroslavGinzl Petr-8-9-10  0322
5.Veselý LuděkMaršálek Zdeněk654  3032
6.Weber Quan HaiSvoboda Pavel-8-9-6  0333
7.Doubek MiroslavSucharda Jiří869  3043
8.Veselý LuděkGinzl Petr776  3053
9.Weber Quan HaiMaršálek Zdeněk8910  3063
10.Martinec JaroslavSvoboda Pavel652  3073
11.Veselý LuděkSucharda Jiří-8-10-10  0374
12.Weber Quan HaiGinzl Petr8106  3084
13.Martinec JaroslavMaršálek Zdeněk-8-9101163294
14.Doubek MiroslavSvoboda Pavel-81010-111032104
15.Weber Quan HaiSucharda Jiří10118  30114
16.Martinec JaroslavGinzl Petr7-289 31124
17.Doubek MiroslavMaršálek Zdeněk763  30134
18.Veselý LuděkSvoboda Pavel7109  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jaroslav31Sucharda Jiří22
Doubek Miroslav31Ginzl Petr13
Veselý Luděk31Maršálek Zdeněk04
Weber Quan Hai31Svoboda Pavel13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24610:449TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Radek
Macek Jaroslav
 
 
Berky Jozef
Šálený Petr
 
 
-46-7-9 1301
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Soukup Jiří
Soukupová Pavlína
 
 
211  3011
3.Maršálek PetrBerky Jozef-8-837-62312
4.Macek JaroslavŠálený Petr-8-610-9 1313
5.Holub VladimírSoukup Jiří244  3023
6.Kalina JaroslavSoukupová Pavlína322  3033
7.Macek JaroslavBerky Jozef78-3-573243
8.Holub VladimírŠálený Petr-3-9-7  0344
9.Kalina JaroslavSoukup Jiří675  3054
10.Maršálek PetrSoukupová Pavlína334  3064
11.Holub VladimírBerky Jozef-7-671013274
12.Kalina JaroslavŠálený Petr-2-7-7  0375
13.Maršálek PetrSoukup Jiří112  3085
14.Macek JaroslavSoukupová Pavlína423  3095
15.Kalina JaroslavBerky Jozef12-126-12432105
16.Maršálek PetrŠálený Petr-4-10-5  03106
17.Macek JaroslavSoukup Jiří1014  30116
18.Holub VladimírSoukupová Pavlína229  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Petr22Berky Jozef13
Macek Jaroslav31Šálený Petr40
Holub Vladimír31Soukup Jiří04
Kalina Jaroslav31Soukupová Pavlína04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31613:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
Martiak Pavol
Kellner Ondřej
 
 
6108  3010
2.Pavlišta Jaroslav
Šimon Marek
 
 
Tahal Jiří
Červinka František
 
 
597  3020
3.Pavlišta JaroslavMartiak Pavol6103  3030
4.Vitmajer VladimírKellner Ondřej687  3040
5.Kužel JiříTahal Jiří-811-10-9 1341
6.Šimon MarekČervinka František-7-8-7  0342
7.Vitmajer VladimírMartiak Pavol5-1061 3152
8.Kužel JiříKellner Ondřej334  3062
9.Šimon MarekTahal Jiří-8-10-7  0363
10.Pavlišta JaroslavČervinka František88-6-653273
11.Kužel JiříMartiak Pavol273  3083
12.Šimon MarekKellner Ondřej-10-8-3  0384
13.Pavlišta JaroslavTahal Jiří-65-79-32385
14.Vitmajer VladimírČervinka František-914-43-72386
15.Šimon MarekMartiak Pavol2-5-10-4 1387
16.Pavlišta JaroslavKellner Ondřej68-99 3197
17.Vitmajer VladimírTahal Jiří-8-7-7  0398
18.Kužel JiříČervinka František-7-899-12399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlišta Jaroslav31Martiak Pavol13
Vitmajer Vladimír22Kellner Ondřej13
Kužel Jiří22Tahal Jiří40
Šimon Marek04Červinka František31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50433:618SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pulda Tomáš
Pulda Radek
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-9-2-6  0301
2.Císařovský Petr
Vejvoda Roman
 
 
Hercík Jiří st.
Jonáš Martin
 
 
-86-10-7 1302
3.Císařovský PetrJonáš Jaroslav st.-88-108143212
4.Vejvoda RomanŠádek Jaroslav st.-3-36-8 1313
5.Pulda RadekHercík Jiří st.-6-5-8  0314
6.Pulda TomášJonáš Martin-8-6-3  0315
7.Vejvoda RomanJonáš Jaroslav st.9-611-13-62316
8.Pulda RadekŠádek Jaroslav st.-8-6-3  0317
9.Pulda TomášHercík Jiří st.-8-9-6  0318
10.Císařovský PetrJonáš Martin-9-5-9  0319
11.Pulda RadekJonáš Jaroslav st.-2-8-6  03110
12.Pulda Tomᚊádek Jaroslav st.-5-1-5  03111
13.Císařovský PetrHercík Jiří st.-8-7-7  03112
14.Boháček MiroslavJonáš Martin-5-7-7  03113
15.Pulda TomášJonáš Jaroslav st.WO    30213
16.Císařovský PetrŠádek Jaroslav st.-3-6-7  03214
17.Boháček MiroslavHercík Jiří st.-6-5-1  03215
18.Pulda RadekJonáš Martin-6-9-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Císařovský Petr13Jonáš Jaroslav st.21
Vejvoda Roman02Šádek Jaroslav st.40
Pulda Radek04Hercík Jiří st.40
Pulda Tomáš03Jonáš Martin40
Boháček Miroslav02   
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35646:649TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Vaňousek Miroslav
 
 
Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
-7-88-11 1301
2.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
9-6-26-112302
3.Vyrtych MartinBernát Jan-125-7-6 1303
4.Vaňousek MiroslavProcházka Zdeněk-9-85-6 1304
5.Jonáš ZdeněkČerný Jaroslav676  3014
6.Marek JiříVeselý Adam29-78 3124
7.Vaňousek MiroslavBernát Jan-88-9-5 1325
8.Jonáš ZdeněkProcházka Zdeněk-81064 3135
9.Marek JiříČerný Jaroslav-108-8-7 1336
10.Vyrtych MartinVeselý Adam1076  3046
11.Jonáš ZdeněkBernát Jan-810-8-8 1347
12.Marek JiříProcházka Zdeněk-7-88-8 1348
13.Vyrtych MartinČerný Jaroslav910-38 3158
14.Vaňousek MiroslavVeselý Adam12-949 3168
15.Marek JiříBernát Jan6-12-8-6 1369
16.Vyrtych MartinProcházka Zdeněk-6-4-6  03610
17.Vaňousek MiroslavČerný Jaroslav68-77 31710
18.Jonáš ZdeněkVeselý Adam9116  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vyrtych Martin22Bernát Jan40
Vaňousek Miroslav22Procházka Zdeněk31
Jonáš Zdeněk31Černý Jaroslav13
Marek Jiří13Veselý Adam04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:22630:530TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Daniela
Kopta Vladimír
 
 
Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
-9-5-7  0301
2.May Pavel
Richter Jan
 
 
Pavlíček Jiří
Hrouda Jaroslav
 
 
1168  3011
3.May PavelŠtujber Martin949  3021
4.Richter JanGavura Jan-9-6-7  0322
5.Doležalová DanielaPavlíček Jiří373  3032
6.Kopta VladimírHrouda Jaroslav-12975 3142
7.Richter JanŠtujber Martin889  3052
8.Doležalová DanielaGavura Jan-5687 3162
9.Kopta VladimírPavlíček Jiří-9-999-102363
10.May PavelHrouda Jaroslav447  3073
11.Doležalová DanielaŠtujber Martin107-9-483283
12.Kopta VladimírGavura Jan-5-3-8  0384
13.May PavelPavlíček Jiří269  3094
14.Richter JanHrouda Jaroslav335  30104
15.Kopta VladimírŠtujber Martin7-789 31114
16.May PavelGavura Jan85-6-11932124
17.Richter JanPavlíček Jiří-5-96-10 13125
18.Doležalová DanielaHrouda Jaroslav286  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
May Pavel40Štujber Martin04
Richter Jan22Gavura Jan22
Doležalová Daniela40Pavlíček Jiří22
Kopta Vladimír22Hrouda Jaroslav04
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy