Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:9598:292TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soumar Miroslav
Kozák Roman
 
 
Berky Jozef
Soukup Jiří
 
 
835  3010
2.Šlapáček Vladimír
Šimeček Vladimír
 
 

 
 
WO    3020
3.Soumar MiroslavSoukupová Pavlína245  3030
4.Šimeček VladimírBerky Jozef-8-8-4  0331
5.Šlapáček VladimírSoukup Jiří425  3041
6.Kozák RomanWO    3051
7.Šimeček VladimírSoukupová Pavlína565  3061
8.Šlapáček VladimírBerky Jozef-1010-4-8 1362
9.Kozák RomanSoukup Jiří744  3072
10.Soumar MiroslavWO    3082
11.Šlapáček VladimírSoukupová Pavlína251  3092
12.Kozák RomanBerky Jozef6-55-31032102
13.Soumar MiroslavSoukup Jiří875  30112
14.Šimeček VladimírWO    30122
15.Kozák RomanSoukupová Pavlína596  30132
16.Soumar MiroslavBerky Jozef-7977 31142
17.Šimeček VladimírSoukup Jiří894  30152
18.Šlapáček VladimírWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Soumar Miroslav30Soukupová Pavlína04
Šimeček Vladimír21Berky Jozef22
Šlapáček Vladimír21Soukup Jiří04
Kozák Roman30   
WO50WO05
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:19623:477TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
-810-9-8 1301
2.Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
Kellner Ondřej
Martiak Pavol
 
 
866  3011
3.Martinec JaroslavČervinka František-6-811-5 1312
4.Doubek MiroslavMoc Vladimír st.2107  3022
5.Veselý LuděkKellner Ondřej258  3032
6.Chuvan QuyMartiak Pavol353  3042
7.Doubek MiroslavČervinka František-7-7-8  0343
8.Veselý LuděkMoc Vladimír st.6-7-8873253
9.Chuvan QuyKellner Ondřej838  3063
10.Martinec JaroslavMartiak Pavol625  3073
11.Veselý LuděkČervinka František-88-8-12 1374
12.Chuvan QuyMoc Vladimír st.96-74 3184
13.Martinec JaroslavKellner Ondřej826  3094
14.Weber Quan HaiMartiak Pavol868  30104
15.Chuvan QuyČervinka František-6-88-6 13105
16.Martinec JaroslavMoc Vladimír st.5118  30115
17.Weber Quan HaiKellner Ondřej-8988 31125
18.Veselý LuděkMartiak Pavol121  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinec Jaroslav31Červinka František40
Doubek Miroslav11Moc Vladimír st.04
Veselý Luděk31Kellner Ondřej04
Chuvan Quy31Martiak Pavol04
Weber Quan Hai20   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:47590:690SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Josef
Sajdl Radek
 
 
Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
-8-79-11 1301
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Hercík Jiří st.
Jonáš Martin
 
 
-9-7-9  0302
3.Beran JosefŠádek Jaroslav st.-7-7-7  0303
4.Sajdl RadekHercík Jiří st.-8-398-72304
5.Holub VladimírJonáš Martin-7-11-17  0305
6.Kalina JaroslavJonáš Jaroslav st.-7-1186-22306
7.Sajdl RadekŠádek Jaroslav st.-5-87-5 1307
8.Holub VladimírHercík Jiří st.79-9-6-102308
9.Kalina JaroslavJonáš Martin5-8-7-9 1309
10.Beran JosefJonáš Jaroslav st.-3-37-8 13010
11.Holub VladimírŠádek Jaroslav st.8-9-6-5 13011
12.Kalina JaroslavHercík Jiří st.865  30111
13.Beran JosefJonáš Martin-8-7-10  03112
14.Sajdl RadekJonáš Jaroslav st.-87-4-11 13113
15.Kalina JaroslavŠádek Jaroslav st.-1148-3-123114
16.Beran JosefHercík Jiří st.-1-11-8  03115
17.Sajdl RadekJonáš Martin6-7-312432215
18.Holub VladimírJonáš Jaroslav st.WO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Josef04Šádek Jaroslav st.40
Sajdl Radek13Hercík Jiří st.31
Holub Vladimír03Jonáš Martin31
Kalina Jaroslav13Jonáš Jaroslav st.30
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1811:54468:688TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Hanč Martin
 
 
Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
-68-7-10 1301
2.Kužel Jiří
Pitro Aleš
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
-2-3-4  0302
3.Pavlišta JaroslavBernát Jan8-5-4-7 1303
4.Hanč MartinProcházka Zdeněk8-8-2-2 1304
5.Pitro AlešVeselý Adam-5-11-4  0305
6.Kužel JiříČerný Jaroslav-6-8-6  0306
7.Hanč MartinBernát Jan-4-9-6  0307
8.Pitro AlešProcházka Zdeněk-1-9-10  0308
9.Kužel JiříVeselý Adam-10-6-8  0309
10.Pavlišta JaroslavČerný Jaroslav6-9-11-8 13010
11.Pitro AlešBernát Jan-5-88-1 13011
12.Kužel JiříProcházka Zdeněk-2-9-6  03012
13.Pavlišta JaroslavVeselý Adam7-15-105-723013
14.Hanč MartinČerný Jaroslav-277-6-523014
15.Kužel JiříBernát Jan-6-9-9  03015
16.Pavlišta JaroslavProcházka Zdeněk-6-6-5  03016
17.Hanč MartinVeselý Adam-57-99-523017
18.Pitro AlešČerný Jaroslav-7-8-5  03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlišta Jaroslav04Bernát Jan40
Hanč Martin04Procházka Zdeněk40
Pitro Aleš04Veselý Adam40
Kužel Jiří04Černý Jaroslav40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31598:560nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Beran Antonín
 
 
Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
-12-91210-82301
2.Vejvoda Roman
Škába Petr
 
 
Pavlíček Jiří
Hrouda Jaroslav
 
 
1285  3011
3.Císařovský PetrŠtujber Martin-7-612-9 1312
4.Beran AntonínGavura Jan-10-7-7  0313
5.Škába PetrPavlíček Jiří-8-38863223
6.Vejvoda RomanHrouda Jaroslav334  3033
7.Beran AntonínŠtujber Martin-4-107-9 1334
8.Škába PetrGavura Jan-4-6-9  0335
9.Vejvoda RomanPavlíček Jiří6-884 3145
10.Císařovský PetrHrouda Jaroslav145  3055
11.Škába PetrŠtujber Martin-4-8-13  0356
12.Vejvoda RomanGavura Jan-5-9-8  0357
13.Císařovský PetrPavlíček Jiří5612  3067
14.Beran AntonínHrouda Jaroslav673  3077
15.Vejvoda RomanŠtujber Martin-7-9-7  0378
16.Císařovský PetrGavura Jan10-2-5-9 1379
17.Beran AntonínPavlíček Jiří48-108 3189
18.Škába PetrHrouda Jaroslav644  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Císařovský Petr22Štujber Martin40
Beran Antonín22Gavura Jan40
Škába Petr22Pavlíček Jiří04
Vejvoda Roman22Hrouda Jaroslav04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:27568:528TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Zítka Miloslav
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
6-5-88-32301
2.Vaňousek Miroslav
Magušin Petr
 
 
Kopta Vladimír
Doležalová Daniela
 
 
837  3011
3.Marek JiříRichter Jan01010  3021
4.Zítka MiloslavMay Pavel-7-5-7  0322
5.Magušin PetrKopta Vladimír536  3032
6.Vaňousek MiroslavDoležalová Daniela-85-117-62333
7.Zítka MiloslavRichter Jan-10-7-8  0334
8.Magušin PetrMay Pavel-8-5-2  0335
9.Vaňousek MiroslavKopta Vladimír544  3045
10.Marek JiříDoležalová Daniela6710  3055
11.Magušin PetrRichter Jan667  3065
12.Vaňousek MiroslavMay Pavel-9-12-7  0366
13.Marek JiříKopta Vladimír1169  3076
14.Zítka MiloslavDoležalová Daniela-5-2-3  0377
15.Vaňousek MiroslavRichter Jan-11144-673287
16.Marek JiříMay Pavel10-665 3197
17.Zítka MiloslavKopta Vladimír-10-5-7  0398
18.Magušin PetrDoležalová Daniela476  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jiří40Richter Jan13
Zítka Miloslav04May Pavel31
Magušin Petr31Kopta Vladimír13
Vaňousek Miroslav22Doležalová Daniela22
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy