Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32624:613TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jan
May Pavel
 
 
Pulda Tomáš
Pulda Radek
 
 
549  3010
2.Doležalová Daniela
Kopta Vladimír
 
 
Císařovský Petr
Vejvoda Roman
 
 
994  3020
3.Richter JanPulda Tomáš-5-8-7  0321
4.May PavelPulda Radek486  3031
5.Doležalová DanielaCísařovský Petr9-4-5563241
6.Kopta VladimírVejvoda Roman10-1-4-4 1342
7.May PavelPulda Tomáš58-56 3152
8.Doležalová DanielaPulda Radek67-710 3162
9.Kopta VladimírCísařovský Petr-74-8-7 1363
10.Richter JanVejvoda Roman-54-710-72364
11.Doležalová DanielaPulda Tomáš-75-9-7 1365
12.Kopta VladimírPulda Radek45-7-473275
13.Richter JanCísařovský Petr-24-3-4 1376
14.May PavelVejvoda Roman10-6-68-62377
15.Kopta VladimírPulda Tomáš7-4-7-9 1378
16.Richter JanPulda Radek194  3088
17.May PavelCísařovský Petr59-86 3198
18.Doležalová DanielaVejvoda Roman12-6116 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jan13Pulda Tomáš31
May Pavel31Pulda Radek04
Doležalová Daniela31Císařovský Petr22
Kopta Vladimír13Vejvoda Roman31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:29572:521nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
Pavlišta Jaroslav
Pitro Aleš
 
 
854  3010
2.Pavlíček Jiří
Hrouda Jaroslav
 
 
Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
-2-7-9  0311
3.Štujber MartinPavlišta Jaroslav-10-67-10 1312
4.Gavura JanPitro Aleš273  3022
5.Pavlíček JiříKužel Jiří1017  3032
6.Hrouda JaroslavVitmajer Vladimír-6-8-9  0333
7.Gavura JanPavlišta Jaroslav796  3043
8.Pavlíček JiříPitro Aleš-1045-10-82344
9.Hrouda JaroslavKužel Jiří-9-6-6  0345
10.Štujber MartinVitmajer Vladimír629  3055
11.Pavlíček JiříPavlišta Jaroslav-46-7-9 1356
12.Hrouda JaroslavPitro Aleš-7-75893266
13.Štujber MartinKužel Jiří-8-118-8 1367
14.Gavura JanVitmajer Vladimír1265  3077
15.Hrouda JaroslavPavlišta Jaroslav9-5-7-3 1378
16.Štujber MartinPitro Aleš235  3088
17.Gavura JanKužel Jiří952  3098
18.Pavlíček JiříVitmajer Vladimír-5-5-3  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štujber Martin22Pavlišta Jaroslav31
Gavura Jan40Pitro Aleš13
Pavlíček Jiří13Kužel Jiří22
Hrouda Jaroslav13Vitmajer Vladimír22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14692:523TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
Sajdl Radek
Maršálek Petr
 
 
869  3010
2.Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
Kalina Jaroslav
Holub Vladimír
 
 
-7744 3120
3.Veselý AdamSajdl Radek3-965 3130
4.Černý JaroslavMaršálek Petr46-1013 3140
5.Bernát JanHolub Vladimír949  3050
6.Procházka ZdeněkKalina Jaroslav8-976 3160
7.Černý JaroslavSajdl Radek-9-55-5 1361
8.Bernát JanMaršálek Petr496  3071
9.Procházka ZdeněkHolub Vladimír13139  3081
10.Veselý AdamKalina Jaroslav933  3091
11.Bernát JanSajdl Radek1127  30101
12.Procházka ZdeněkMaršálek Petr5149  30111
13.Veselý AdamHolub Vladimír1097  30121
14.Veselý MichalKalina Jaroslav8-953 31131
15.Procházka ZdeněkSajdl Radek-6-888532141
16.Veselý AdamMaršálek Petr5146  30151
17.Veselý MichalHolub Vladimír10-48-7-723152
18.Bernát JanKalina Jaroslav-10876 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Adam40Sajdl Radek13
Černý Jaroslav11Maršálek Petr04
Bernát Jan40Holub Vladimír13
Procházka Zdeněk40Kalina Jaroslav04
Veselý Michal11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32623:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Doubek Miroslav
Weber Quan Hai
 
 
-7-88-12 1301
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
-11-10-9  0302
3.Šádek Jaroslav st.Doubek Miroslav6108  3012
4.Šámal VladimírVeselý Luděk-12-8-6  0313
5.Jonáš Jaroslav st.Weber Quan Hai1196  3023
6.Hercík Jiří st.Chuvan Quy8-8-39-72324
7.Šámal VladimírDoubek Miroslav9-7-6-5 1325
8.Jonáš Jaroslav st.Veselý Luděk-10-4-11  0326
9.Hercík Jiří st.Weber Quan Hai897  3036
10.Šádek Jaroslav st.Chuvan Quy856  3046
11.Jonáš Jaroslav st.Ráb Martin-56-7863256
12.Hercík Jiří st.Veselý Luděk5-654 3166
13.Šádek Jaroslav st.Weber Quan Hai835  3076
14.Šámal VladimírChuvan Quy-10-95-7 1377
15.Hercík Jiří st.Ráb Martin-4-8-9  0378
16.Šádek Jaroslav st.Veselý Luděk85-710 3188
17.Šámal VladimírWeber Quan Hai6-10-10-9 1389
18.Jonáš Jaroslav st.Chuvan Quy-91193 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šádek Jaroslav st.40Doubek Miroslav11
Šámal Vladimír04Veselý Luděk22
Jonáš Jaroslav st.31Weber Quan Hai13
Hercík Jiří st.22Chuvan Quy22
   Ráb Martin11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44537:655TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka František
Moc Vladimír st.
 
 
Kozák Roman
Šimeček Vladimír
 
 
4-5-8-9 1301
2.Vosyka Jiří st.
Vosyka Jiří ml.
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
-4-5-9  0302
3.Moc Vladimír st.Kozák Roman-10-6-10  0303
4.Vosyka Jiří ml.Šimeček Vladimír-8-6-8  0304
5.Vosyka Jiří st.Soumar Miroslav8-7-2-5 1305
6.Červinka FrantišekHladký Petr-81277 3115
7.Vosyka Jiří ml.Kozák Roman-2-612-8 1316
8.Vosyka Jiří st.Šimeček Vladimír-93-9-12 1317
9.Červinka FrantišekSoumar Miroslav-2-5-2  0318
10.Moc Vladimír st.Hladký Petr-2-6-6  0319
11.Vosyka Jiří st.Kozák Roman-7-65-11 13110
12.Červinka FrantišekŠimeček Vladimír873  30210
13.Moc Vladimír st.Soumar Miroslav13-10-8-1 13211
14.Vosyka Jiří ml.Hladký Petr-5-6-7  03212
15.Červinka FrantišekKozák Roman549  30312
16.Moc Vladimír st.Šimeček Vladimír-1161110 31412
17.Vosyka Jiří ml.Soumar Miroslav11-99-5-523413
18.Vosyka Jiří st.Hladký Petr-97-4-8 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moc Vladimír st.13Kozák Roman31
Vosyka Jiří ml.04Šimeček Vladimír22
Vosyka Jiří st.04Soumar Miroslav40
Červinka František31Hladký Petr31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:41386:576TJ Březovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený Petr
Knížek Milan
 
 
Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
-84-5-11 1301
2.Soukup Jiří
Soukupová Pavlína
 
 
Sucharda Jiří
Bien Lukáš
 
 
-4-8-6  0302
3.Berky JozefTakács Petr-1-6-2  0303
4.Šálený PetrVovčák Adam569  3013
5.Soukup JiříSucharda Jiří-5-3-5  0314
6.Soukupová PavlínaBien Lukáš-0-2-6  0315
7.Šálený PetrTakács Petr5-696 3125
8.Soukup JiříVovčák Adam-7-5-6  0326
9.Soukupová PavlínaSucharda Jiří-2-1-5  0327
10.Berky JozefBien Lukáš-9-7-7  0328
11.Soukup JiříTakács Petr-2-4-1  0329
12.Soukupová PavlínaVovčák Adam-49-3-3 13210
13.Berky JozefSucharda Jiří9-778 31310
14.Šálený PetrBien Lukáš9-6-8-9 13311
15.Soukupová PavlínaTakács Petr-3-1-2  03312
16.Berky JozefVovčák Adam962  30412
17.Šálený PetrSucharda Jiří776  30512
18.Soukup JiříBien Lukáš-2-3-3  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berky Jozef22Takács Petr31
Šálený Petr31Vovčák Adam22
Soukup Jiří04Sucharda Jiří22
Soukupová Pavlína04Bien Lukáš40
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy