Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17656:486TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Jonáš Zdeněk
 
 
Štujber Martin
Hrouda Jaroslav
 
 
554  3010
2.Vaňousek Miroslav
Mejsnar Jan
 
 
Štujber Patrik
Pavlíček Jiří
 
 
547  3020
3.Marek JiříŠtujber Martin4-87-7-102321
4.Mejsnar JanHrouda Jaroslav-576-10103231
5.Jonáš ZdeněkŠtujber Patrik477  3041
6.Vaňousek MiroslavPavlíček Jiří717  3051
7.Mejsnar JanŠtujber Martin9-6-10-7 1352
8.Jonáš ZdeněkHrouda Jaroslav627  3062
9.Vaňousek MiroslavGavura Jan93-38 3172
10.Marek JiříPavlíček Jiří77-97 3182
11.Jonáš ZdeněkŠtujber Martin764  3092
12.Vaňousek MiroslavHrouda Jaroslav463  30102
13.Marek JiříGavura Jan-7886 31112
14.Mejsnar JanPavlíček Jiří-6688 31122
15.Vaňousek MiroslavŠtujber Martin-7-88141132132
16.Marek JiříHrouda Jaroslav4112  30142
17.Mejsnar JanGavura Jan-6-6-3  03143
18.Jonáš ZdeněkPavlíček Jiří442  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jiří31Štujber Martin22
Mejsnar Jan22Hrouda Jaroslav04
Jonáš Zdeněk40Štujber Patrik01
Vaňousek Miroslav40Pavlíček Jiří04
   Gavura Jan12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45482:636TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Pulda Radek
 
 
Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
-4-4-9  0301
2.Kafluk Miloslav
Škába Petr
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
-7-412-3 1302
3.Pulda RadekBernát Jan-3-8-9  0303
4.Císařovský PetrProcházka Zdeněk-7-76-11 1304
5.Kafluk MiloslavČerný Jaroslav-6-7-3  0305
6.Škába PetrVeselý Adam-58-13683215
7.Císařovský PetrBernát Jan-4-11-7  0316
8.Kafluk MiloslavProcházka Zdeněk-4-4-6  0317
9.Škába PetrČerný Jaroslav7910  3027
10.Pulda RadekVeselý Adam-4-5-5  0328
11.Kafluk MiloslavBernát Jan-4-6-6  0329
12.Škába PetrProcházka Zdeněk412-58 3139
13.Pulda RadekVeselý Michal-24-1110-423310
14.Císařovský PetrVeselý Adam-7-7-7  03311
15.Škába PetrBernát Jan-8-6-9  03312
16.Pulda RadekProcházka Zdeněk-6-1-5  03313
17.Císařovský PetrVeselý Michal765  30413
18.Kafluk MiloslavVeselý Adam-4-1035-823414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pulda Radek04Bernát Jan40
Císařovský Petr13Procházka Zdeněk31
Kafluk Miloslav04Černý Jaroslav11
Škába Petr31Veselý Adam31
   Veselý Michal11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34570:594SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanč Martin
Ungr Milan
 
 
Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
3-78-363210
2.Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-7-5-9  0311
3.Hanč MartinHercík Jiří st.-9-11-8  0312
4.Ungr MilanŠámal Vladimír772  3022
5.Kužel JiříJonáš Jaroslav st.-711-10-10 1323
6.Vitmajer VladimírŠádek Jaroslav st.-6-9-6  0324
7.Ungr MilanHercík Jiří st.12313  3034
8.Kužel JiříŠámal Vladimír557  3044
9.Vitmajer VladimírJonáš Jaroslav st.-9-711-8 1345
10.Hanč MartinŠádek Jaroslav st.-5-5-7  0346
11.Kužel JiříHercík Jiří st.-7-7-11  0347
12.Vitmajer VladimírŠámal Vladimír9610  3057
13.Hanč MartinJonáš Jaroslav st.-510-10893267
14.Ungr MilanŠádek Jaroslav st.-8-4-4  0368
15.Vitmajer VladimírHercík Jiří st.611-8-9-72369
16.Hanč MartinŠámal Vladimír588  3079
17.Ungr MilanJonáš Jaroslav st.8411  3089
18.Kužel JiříŠádek Jaroslav st.-7-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanč Martin22Hercík Jiří st.31
Ungr Milan31Šámal Vladimír04
Kužel Jiří13Jonáš Jaroslav st.22
Vitmajer Vladimír13Šádek Jaroslav st.40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14665:471TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Pavel
Sajdl Radek
 
 
Vosyka Jiří ml.
Vonášek Pavel
 
 
352  3010
2.Holub Vladimír
Macek Jaroslav
 
 
Vosyka Jiří st.
Moc Vladimír st.
 
 
945  3020
3.Březina PavelMoc Vladimír st.-7711-10-72321
4.Sajdl RadekVonášek Pavel5611  3031
5.Maršálek PetrVosyka Jiří ml.4511  3041
6.Macek JaroslavVosyka Jiří st.661  3051
7.Sajdl RadekMoc Vladimír st.-7982 3161
8.Maršálek PetrVonášek Pavel62-166 3171
9.Macek JaroslavVosyka Jiří ml.432  3081
10.Březina PavelVosyka Jiří st.5-96-983291
11.Maršálek PetrMoc Vladimír st.-9-7-9  0392
12.Macek JaroslavVonášek Pavel3910  30102
13.Březina PavelVosyka Jiří ml.237  30112
14.Holub VladimírVosyka Jiří st.-4106-3-723113
15.Macek JaroslavMoc Vladimír st.974  30123
16.Březina PavelVonášek Pavel746  30133
17.Holub VladimírVosyka Jiří ml.8914  30143
18.Maršálek PetrVosyka Jiří st.9-7911 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březina Pavel31Moc Vladimír st.22
Sajdl Radek20Vonášek Pavel04
Maršálek Petr31Vosyka Jiří ml.04
Macek Jaroslav40Vosyka Jiří st.13
Holub Vladimír11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1612:257TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
Popovych Andriy
Šálený Petr
 
 
9710  3010
2.Chuvan Quy
Veselý Luděk
 
 
Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
423  3020
3.Veselý LuděkŠálený Petr555  3030
4.Chuvan QuyPopovych Andriy255  3040
5.Martinec JaroslavKnížek Milan-124110 3150
6.Doubek MiroslavBerky Jozef424  3060
7.Chuvan QuyŠálený Petr2313  3070
8.Martinec JaroslavPopovych Andriy345  3080
9.Doubek MiroslavKnížek Milan786  3090
10.Veselý LuděkBerky Jozef452  30100
11.Martinec JaroslavŠálený Petr568  30110
12.Doubek MiroslavPopovych Andriy744  30120
13.Veselý LuděkKnížek Milan213  30130
14.Chuvan QuyBerky Jozef141  30140
15.Doubek MiroslavŠálený Petr731  30150
16.Veselý LuděkPopovych Andriy643  30160
17.Chuvan QuyKnížek Milan944  30170
18.Martinec JaroslavBerky Jozef124  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Luděk40Šálený Petr04
Chuvan Quy40Popovych Andriy04
Martinec Jaroslav40Knížek Milan04
Doubek Miroslav40Berky Jozef04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27694:620TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Sucharda Jiří
Bien Lukáš
 
 
489  3010
2.Šimeček Vladimír
Kozák Roman
 
 
Svoboda Pavel
Vovčák Jan
 
 
6-10-9883220
3.Hladký PetrSucharda Jiří-513-12-9 1321
4.Soumar MiroslavBien Lukáš-8-11-3  0322
5.Šimeček VladimírSvoboda Pavel8116  3032
6.Kozák RomanVovčák Jan796  3042
7.Soumar MiroslavSucharda Jiří13-10-7-9 1343
8.Šimeček VladimírBien Lukáš-49-89-42344
9.Kozák RomanSvoboda Pavel-74-9583254
10.Hladký PetrVovčák Jan8127  3064
11.Šimeček VladimírSucharda Jiří-6-54-8 1365
12.Kozák RomanBien Lukáš-8868 3175
13.Hladký PetrSvoboda Pavel10-886 3185
14.Soumar MiroslavVovčák Jan697  3095
15.Kozák RomanSucharda Jiří4-994 31105
16.Hladký PetrBien Lukáš-989-5-823106
17.Soumar MiroslavSvoboda Pavel64-88 31116
18.Šimeček VladimírVovčák Jan5-863 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladký Petr22Sucharda Jiří31
Soumar Miroslav22Bien Lukáš31
Šimeček Vladimír22Svoboda Pavel04
Kozák Roman40Vovčák Jan04
bez připomínek