Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:168:48286:599SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knížek Milan
Šálený Petr
 
 
Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
9-3-3-4 1301
2.Soukup Jiří
Soukupová Pavlína
 
 
Šámal Vladimír
Jonáš Martin
 
 
-9-2-2  0302
3.Soukup JiříŠádek Jaroslav st.-3-4-1  0303
4.Soukupová PavlínaJonáš Martin-2-1-3  0304
5.Šálený PetrŠámal Vladimír768  3014
6.Knížek MilanJonáš Jaroslav st.-3-3-4  0315
7.Soukupová PavlínaŠádek Jaroslav st.-4-7-1  0316
8.Šálený PetrJonáš Martin-910-14-6 1317
9.Knížek MilanŠámal Vladimír-6-3-5  0318
10.Soukup JiříJonáš Jaroslav st.-2-3-6  0319
11.Šálený PetrŠádek Jaroslav st.10104  3029
12.Knížek MilanJonáš Martin-3-8-2  03210
13.Soukup JiříŠámal Vladimír-4-5-3  03211
14.Soukupová PavlínaJonáš Jaroslav st.-1-5-1  03212
15.Knížek MilanŠádek Jaroslav st.-4-4-4  03213
16.Soukup JiříJonáš Martin-1-7-2  03214
17.Soukupová PavlínaŠámal Vladimír-4-2-2  03215
18.Šálený PetrJonáš Jaroslav st.-6-3-11  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Jiří04Šádek Jaroslav st.31
Soukupová Pavlína04Jonáš Martin40
Šálený Petr22Šámal Vladimír31
Knížek Milan04Jonáš Jaroslav st.40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
Sucharda Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:51252:605TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vovčák Adam
Takács Petr
 
 
Bernát Jan
Veselý Michal
 
 
-1-7-5  0301
2.
 
 
Procházka Zdeněk
Veselý Adam
 
 
WO    0302
3.Vovčák AdamBernát Jan-3-1-3  0303
4.Takács PetrProcházka Zdeněk-9-87-7 1304
5.Veselý MichalWO    0305
6.Maršálek ZdeněkVeselý Adam-5-711-6 1306
7.Takács PetrBernát Jan-10-6-4  0307
8.Procházka ZdeněkWO    0308
9.Maršálek ZdeněkVeselý Michal-3-4-3  0309
10.Vovčák AdamVeselý Adam-4-5-3  03010
11.Bernát JanWO    03011
12.Maršálek ZdeněkProcházka Zdeněk-5-5-2  03012
13.Vovčák AdamVeselý Michal-2-4-8  03013
14.Takács PetrVeselý Adam-5-59-5 13014
15.Maršálek ZdeněkBernát Jan-9-10-7  03015
16.Vovčák AdamProcházka Zdeněk-2-7-4  03016
17.Takács PetrVeselý Michal744  30116
18.Veselý AdamWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vovčák Adam04Bernát Jan30
Takács Petr13Procházka Zdeněk30
Maršálek Zdeněk04Veselý Michal21
   Veselý Adam30
WO05WO50
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:42653:689TJ Chudíř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
3-9-48-72301
2.Šimeček Vladimír
Šlapáček Vladimír
 
 
Pavlíček Jiří
Rychetský David
 
 
58-147 3111
3.Hladký PetrŠtujber Martin-13-45-5 1312
4.Šimeček VladimírGavura Jan-7-4-3  0313
5.Soumar MiroslavPavlíček Jiří109-8-1113223
6.Šlapáček VladimírRychetský David9310  3033
7.Šimeček VladimírŠtujber Martin-9-8-6  0334
8.Soumar MiroslavGavura Jan-97-8-14 1335
9.Šlapáček VladimírPavlíček Jiří210-1013 3145
10.Hladký PetrRychetský David8-898 3155
11.Soumar MiroslavŠtujber Martin-8-94-4 1356
12.Šlapáček VladimírGavura Jan-88-5-5 1357
13.Hladký PetrPavlíček Jiří-10332 3167
14.Šimeček VladimírRychetský David-5-8-6  0368
15.Šlapáček VladimírŠtujber Martin-77-2-5 1369
16.Hladký PetrGavura Jan-12-7-6  03610
17.Šimeček VladimírPavlíček Jiří-98-178-623611
18.Soumar MiroslavRychetský David-10-799-1023612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Petr22Štujber Martin40
Šimeček Vladimír04Gavura Jan40
Soumar Miroslav13Pavlíček Jiří13
Šlapáček Vladimír22Rychetský David22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23641:527TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chuvan Quy
Veselý Luděk
 
 
Tonar Josef
Doležalová Daniela
 
 
-7899 3110
2.Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
425  3020
3.Martinec JaroslavTonar Josef436  3030
4.Chuvan QuyDoležalová Daniela-51458 3140
5.Veselý LuděkRichter Jan734  3050
6.Doubek MiroslavMay Pavel10-99-8-82351
7.Chuvan QuyTonar Josef754  3061
8.Veselý LuděkDoležalová Daniela-7-11-10  0362
9.Doubek MiroslavRichter Jan583  3072
10.Martinec JaroslavMay Pavel-9-8-8  0373
11.Veselý LuděkTonar Josef867  3083
12.Weber Quan HaiDoležalová Daniela-76-9-10 1384
13.Martinec JaroslavRichter Jan79-5-1043294
14.Chuvan QuyMay Pavel-5-19-10 1395
15.Weber Quan HaiTonar Josef71310  30105
16.Martinec JaroslavDoležalová Daniela446  30115
17.Chuvan QuyRichter Jan-73-8-9 13116
18.Veselý LuděkMay Pavel48-611 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jaroslav31Tonar Josef04
Chuvan Quy22Doležalová Daniela22
Veselý Luděk31Richter Jan13
Doubek Miroslav11May Pavel31
Weber Quan Hai11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:48537:700TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
Magušin Petr
Vaňousek Miroslav
 
 
8-7-10-10 1301
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Marek Jiří
Jonáš Zdeněk
 
 
8-59-793211
3.Macek JaroslavMarek Jiří-7-4-7  0312
4.Sajdl RadekVaňousek Miroslav7-7-5-7 1313
5.Holub VladimírMagušin Petr-9-3-4  0314
6.Maršálek PetrJonáš Zdeněk-6-4-6  0315
7.Sajdl RadekMarek Jiří-10-77-2 1316
8.Holub VladimírVaňousek Miroslav-9-89-6 1317
9.Maršálek PetrMagušin Petr-2-2-10  0318
10.Macek JaroslavJonáš Zdeněk99-10-483228
11.Holub VladimírMarek Jiří-7-138-3 1329
12.Maršálek PetrVaňousek Miroslav-13-10-10  03210
13.Macek JaroslavMagušin Petr-94-5-9 13211
14.Sajdl RadekJonáš Zdeněk-5-5-4  03212
15.Maršálek PetrMarek Jiří8-7-1-9 13213
16.Macek JaroslavVaňousek Miroslav-685-7932313
17.Sajdl RadekMagušin Petr9128  30413
18.Holub VladimírJonáš Zdeněk-3-11-10  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Jaroslav22Marek Jiří40
Sajdl Radek13Vaňousek Miroslav31
Holub Vladimír04Magušin Petr31
Maršálek Petr04Jonáš Zdeněk31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 10:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40685:711TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitro Aleš
Pavlišta Jaroslav
 
 
Císařovský Petr
Beran Antonín
 
 
-611-4-5 1301
2.Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
Vejvoda Roman
Škába Petr
 
 
-97-93-72302
3.Pitro AlešCísařovský Petr-4-6-1  0303
4.Pavlišta JaroslavBeran Antonín076  3013
5.Vitmajer VladimírVejvoda Roman96-88 3123
6.Kužel JiříŠkába Petr96-66 3133
7.Pavlišta JaroslavCísařovský Petr119-89 3143
8.Vitmajer VladimírBeran Antonín-10-956113253
9.Kužel JiříVejvoda Roman-107-11973263
10.Pitro AlešŠkába Petr-813-96-112364
11.Vitmajer VladimírCísařovský Petr-8-7-6  0365
12.Kužel JiříBeran Antonín8-9-99-52366
13.Pitro AlešVejvoda Roman8-81210 3176
14.Pavlišta JaroslavŠkába Petr-6-510-6 1377
15.Kužel JiříCísařovský Petr-7-8-8  0378
16.Pitro AlešBeran Antonín-79-9693288
17.Pavlišta JaroslavVejvoda Roman-76-8-11 1389
18.Vitmajer VladimírŠkába Petr4-10-3-8 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pitro Aleš22Císařovský Petr31
Pavlišta Jaroslav22Beran Antonín13
Vitmajer Vladimír22Vejvoda Roman13
Kužel Jiří22Škába Petr31
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy