Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43527:629TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří ml.
Kellner Ondřej
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
-8-7-9  0301
2.Červinka František
Tahal Jiří
 
 
Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
4-756 3111
3.Kellner OndřejVeselý Adam-8-8-9  0312
4.Vosyka Jiří ml.Procházka Zdeněk-7-1-3  0313
5.Červinka FrantišekČerný Jaroslav87-6-6-92314
6.Tahal JiříBernát Jan-9-7-11  0315
7.Vosyka Jiří ml.Veselý Adam-8-6-6  0316
8.Červinka FrantišekProcházka Zdeněk9-8-48-62317
9.Tahal JiříČerný Jaroslav549  3027
10.Kellner OndřejBernát Jan-5-6-3  0328
11.Červinka FrantišekVeselý Adam8911  3038
12.Tahal JiříProcházka Zdeněk-711-97103248
13.Kellner OndřejVeselý Michal10-9-7-4 1349
14.Vosyka Jiří ml.Bernát Jan-6-6-4  03410
15.Tahal JiříVeselý Adam72-107 31510
16.Kellner OndřejProcházka Zdeněk-7-5-9  03511
17.Vosyka Jiří ml.Veselý Michal6-8-8-3 13512
18.Červinka FrantišekBernát Jan-5-7-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kellner Ondřej04Veselý Adam22
Vosyka Jiří ml.04Procházka Zdeněk31
Červinka František13Černý Jaroslav11
Tahal Jiří31Bernát Jan40
   Veselý Michal20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:37448:556TJ Chudíř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený Petr
Soukup Jiří
 
 
Pavlíček Jiří
Gavura Jan
 
 
-6-3-3  0301
2.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Rychetský David
Štujber Patrik
 
 
-7-73-7 1302
3.Knížek MilanGavura Jan-9-3-2  0303
4.Šálený PetrPavlíček Jiří775  3013
5.Soukup JiříRychetský David-4-6-7  0314
6.Berky JozefŠtujber Patrik8-454 3124
7.Šálený PetrGavura Jan696  3034
8.Soukup JiříPavlíček Jiří-5-5-4  0335
9.Berky JozefRychetský David5-7-12-2 1336
10.Knížek MilanŠtujber Patrik108-8-5-42337
11.Soukup JiříGavura Jan-6-3-5  0338
12.Berky JozefPavlíček Jiří6109  3048
13.Knížek MilanRychetský David-4-9-4  0349
14.Šálený PetrŠtujber Patrik967  3059
15.Berky JozefGavura Jan-5-9-7  03510
16.Knížek MilanPavlíček Jiří-6-10-2  03511
17.Šálený PetrRychetský David636  30611
18.Soukup JiříŠtujber Patrik-8-0-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knížek Milan04Gavura Jan31
Šálený Petr40Pavlíček Jiří22
Soukup Jiří04Rychetský David31
Berky Jozef22Štujber Patrik22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40592:676TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Bien Lukáš
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-8-5-9  0301
2.Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
Tonar Josef
Doležalová Daniela
 
 
9-14-5853211
3.Bien LukášDoležalová Daniela-5-3-7  0312
4.Sucharda JiříTonar Josef-79-10863222
5.Vovčák AdamRichter Jan-3-6-9  0323
6.Takács PetrMay Pavel-9-125-3 1324
7.Sucharda JiříDoležalová Daniela7-85-9-52325
8.Vovčák AdamTonar Josef15-15713 3135
9.Takács PetrRichter Jan11-6-5773245
10.Bien LukášMay Pavel-77-9-2 1346
11.Vovčák AdamDoležalová Daniela-5-3-7  0347
12.Takács PetrTonar Josef734  3057
13.Bien LukášRichter Jan88-126 3167
14.Sucharda JiříMay Pavel7-7-8-1 1368
15.Takács PetrDoležalová Daniela8-798 3178
16.Bien LukášTonar Josef86-97 3188
17.Sucharda JiříRichter JanWO    0389
18.Vovčák AdamMay Pavel-4-8-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bien Lukáš22Doležalová Daniela31
Sucharda Jiří12Tonar Josef04
Vovčák Adam13Richter Jan12
Takács Petr31May Pavel40
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:42574:655TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Vaňousek Miroslav
Mejsnar Jan
 
 
468  3010
2.Kozák Roman
Šlapáček Vladimír
 
 
Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
-8-9-8  0311
3.Hladký PetrMejsnar Jan-613611 3121
4.Soumar MiroslavVaňousek Miroslav-11-59-6 1322
5.Kozák RomanJonáš Zdeněk-5-9-2  0323
6.Šlapáček VladimírVyrtych Martin-68-8-6 1324
7.Soumar MiroslavMejsnar Jan-68-8533234
8.Kozák RomanVaňousek Miroslav10-3-8-6 1335
9.Šlapáček VladimírJonáš Zdeněk-5-6-9  0336
10.Hladký PetrVyrtych Martin-88-6-7 1337
11.Kozák RomanMejsnar Jan628  3047
12.Šlapáček VladimírVaňousek Miroslav-2-3-4  0348
13.Hladký PetrJonáš Zdeněk-7-87-2 1349
14.Soumar MiroslavVyrtych Martin12-4-8-12 13410
15.Šlapáček VladimírMejsnar Jan948  30510
16.Hladký PetrVaňousek Miroslav5-9-7-8 13511
17.Soumar MiroslavJonáš Zdeněk-85-59-523512
18.Kozák RomanVyrtych Martin5-78-8-1023513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Petr13Mejsnar Jan04
Soumar Miroslav13Vaňousek Miroslav40
Kozák Roman13Jonáš Zdeněk40
Šlapáček Vladimír13Vyrtych Martin40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21671:530TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
Beran Antonín
Pulda Radek
 
 
-74-13633210
2.Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
Císařovský Petr
Franc Lukáš
 
 
986  3020
3.Martinec JaroslavBeran Antonín-7-75-10 1321
4.Veselý LuděkPulda Radek769  3031
5.Chuvan QuyCísařovský Petr-4-12-10  0332
6.Doubek MiroslavFranc Lukáš1091  3042
7.Veselý LuděkBeran Antonín128-7-1333252
8.Chuvan QuyPulda Radek775  3062
9.Doubek MiroslavCísařovský Petr12-7-89103272
10.Martinec JaroslavFranc Lukáš1019  3082
11.Chuvan QuyBeran Antonín7-9-4-2 1383
12.Doubek MiroslavPulda Radek-9636 3193
13.Martinec JaroslavCísařovský Petr-8789 31103
14.Veselý LuděkFranc LukášWO    30113
15.Doubek MiroslavBeran Antonín7-7-8-7 13114
16.Martinec JaroslavPulda Radek843  30124
17.Veselý LuděkCísařovský Petr-8987 31134
18.Chuvan QuyFranc Lukáš549  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Jaroslav31Beran Antonín31
Veselý Luděk30Pulda Radek04
Chuvan Quy22Císařovský Petr13
Doubek Miroslav31Franc Lukáš03
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29643:556TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Radek
Macek Jaroslav
 
 
Pitro Aleš
Kužel Jiří
 
 
768  3010
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Pavlišta Jaroslav
Hanč Martin
 
 
-6-9-8  0311
3.Sajdl RadekPitro Aleš-102116 3121
4.Macek JaroslavKužel Jiří043  3031
5.Holub VladimírPavlišta Jaroslav-3-66-10 1332
6.Kalina JaroslavHanč Martin6-107-5-82333
7.Macek JaroslavPitro Aleš454  3043
8.Holub VladimírKužel Jiří5-78-683253
9.Kalina JaroslavPavlišta Jaroslav-8-6-5  0354
10.Sajdl RadekHanč Martin11-7-9653264
11.Holub VladimírPitro Aleš321  3074
12.Rašín RastislavKužel Jiří-9-6-7  0375
13.Sajdl RadekPavlišta Jaroslav8-10-7-1 1376
14.Macek JaroslavHanč Martin7510  3086
15.Rašín RastislavPitro Aleš1054  3096
16.Sajdl RadekKužel Jiří48-69 31106
17.Macek JaroslavPavlišta Jaroslav28-10-5-1023107
18.Holub VladimírHanč Martin5-7-610832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Radek31Pitro Aleš04
Macek Jaroslav31Kužel Jiří13
Holub Vladimír31Pavlišta Jaroslav40
Kalina Jaroslav02Hanč Martin13
Rašín Rastislav11   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy