Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38599:638TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanč Martin
Pitro Aleš
 
 
Martinec Jaroslav
Veselý Luděk
 
 
7188  3010
2.Kužel Jiří
Pavlišta Jaroslav
 
 
Doubek Miroslav
Weber Quan Hai
 
 
4-8-8853220
3.Hanč MartinWeber Quan Hai-859-5-82321
4.Pitro AlešVeselý Luděk-29-3-6 1322
5.Kužel JiříMartinec Jaroslav-9-596-62323
6.Pavlišta JaroslavDoubek Miroslav89-97 3133
7.Pitro AlešWeber Quan Hai-10-7-8  0334
8.Kužel JiříVeselý Luděk-8-7-12  0335
9.Pavlišta JaroslavMartinec Jaroslav69-96 3145
10.Hanč MartinDoubek Miroslav-5-810-1 1346
11.Kužel JiříWeber Quan Hai-6-7-7  0347
12.Pavlišta JaroslavVeselý Luděk-10997 3157
13.Hanč MartinMartinec Jaroslav5-75-6-62358
14.Pitro AlešDoubek Miroslav-4-5-6  0359
15.Pavlišta JaroslavWeber Quan Hai996  3069
16.Hanč MartinVeselý Luděk-311-8-7 13610
17.Pitro AlešMartinec Jaroslav-6-6-11  03611
18.Kužel JiříDoubek MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hanč Martin04Weber Quan Hai31
Pitro Aleš04Veselý Luděk31
Kužel Jiří03Martinec Jaroslav31
Pavlišta Jaroslav40Doubek Miroslav21
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29609:588TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
Kozák Roman
Soumar Miroslav
 
 
10-9-8-2 1301
2.Beran Antonín
Boháček Miroslav
 
 
Šimeček Vladimír
Šlapáček Vladimír
 
 
757  3011
3.Škába PetrKozák Roman-7-6-9  0312
4.Beran AntonínSoumar Miroslav9-778 3122
5.Císařovský PetrŠimeček Vladimír6-8-8563232
6.Boháček MiroslavŠlapáček Vladimír-8-55-9 1333
7.Beran AntonínKozák Roman9-66-3-42334
8.Císařovský PetrSoumar Miroslav-29910 3144
9.Boháček MiroslavŠimeček Vladimír-8-8-3  0345
10.Škába PetrŠlapáček Vladimír106-77 3155
11.Císařovský PetrKozák Roman349  3065
12.Boháček MiroslavSoumar Miroslav-3-7-9  0366
13.Škába PetrŠimeček Vladimír610-77 3176
14.Beran AntonínŠlapáček Vladimír656  3086
15.Boháček MiroslavKozák Roman-8-34-5 1387
16.Škába PetrSoumar Miroslav79-66 3197
17.Beran AntonínŠimeček Vladimír5-10117 31107
18.Císařovský PetrŠlapáček Vladimír778  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škába Petr31Kozák Roman31
Beran Antonín31Soumar Miroslav13
Císařovský Petr40Šimeček Vladimír13
Boháček Miroslav04Šlapáček Vladimír13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství PlazyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21648:561TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jiří
Jonáš Zdeněk
 
 
Sucharda Jiří
Bien Lukáš
 
 
925  3010
2.Vaňousek Miroslav
Mejsnar Jan
 
 
Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
11910  3020
3.Marek JiříSucharda Jiří9-736 3130
4.Mejsnar JanBien Lukáš-6-7-6  0331
5.Vaňousek MiroslavTakács Petr109-8-843241
6.Jonáš ZdeněkVovčák Adam375  3051
7.Mejsnar JanSucharda Jiří677  3061
8.Vaňousek MiroslavBien Lukáš-8-610-3 1362
9.Jonáš ZdeněkTakács Petr-65108 3172
10.Marek JiříVovčák Adam-11776 3182
11.Vaňousek MiroslavSucharda Jiří859  3092
12.Jonáš ZdeněkBien Lukáš8810  30102
13.Marek JiříTakács Petr6-488 31112
14.Mejsnar JanVovčák Adam11-8-119-423113
15.Jonáš ZdeněkSucharda Jiří753  30123
16.Marek JiříBien Lukáš99-4-9732133
17.Mejsnar JanTakács Petr-3-8-8  03134
18.Vaňousek MiroslavVovčák Adam9-957 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Marek Jiří40Sucharda Jiří04
Mejsnar Jan13Bien Lukáš22
Vaňousek Miroslav31Takács Petr13
Jonáš Zdeněk40Vovčák Adam13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14667:461TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Knížek Milan
Berky Jozef
 
 
77-96 3110
2.Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
Soukup Jiří
Soukupová Pavlína
 
 
565  3020
3.May PavelKnížek Milan247  3030
4.Doležalová DanielaBerky Jozef-579-1083240
5.Tonar JosefSoukup Jiří668  3050
6.Černý VladimírSoukupová Pavlína1085  3060
7.Doležalová DanielaKnížek Milan443  3070
8.Tonar JosefBerky Jozef10-9-4-8 1371
9.Černý VladimírSoukup Jiří665  3081
10.May PavelSoukupová Pavlína426  3091
11.Tonar JosefKnížek Milan-98-78832101
12.Černý VladimírBerky Jozef-8-89-10 13102
13.May PavelSoukup Jiří383  30112
14.Doležalová DanielaSoukupová Pavlína445  30122
15.Černý VladimírKnížek Milan68-8-11932132
16.May PavelBerky Jozef-9778 31142
17.Doležalová DanielaSoukup Jiří364  30152
18.Tonar JosefSoukupová Pavlína946  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
May Pavel40Knížek Milan04
Doležalová Daniela40Berky Jozef22
Tonar Josef31Soukup Jiří04
Černý Vladimír31Soukupová Pavlína04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19663:525TJ Chudíř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlíček Jiří
Hrouda Jaroslav
 
 
Vonášek Pavel
Martiak Pavol
 
 
-7-8-4  0301
2.Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
Vosyka Jiří ml.
Vosyka Jiří st.
 
 
992  3011
3.Pavlíček JiříMartiak Pavol-7910-1093221
4.Hrouda JaroslavVosyka Jiří ml.6-45-993231
5.Štujber MartinVonášek Pavel277  3041
6.Gavura JanVosyka Jiří st.757  3051
7.Hrouda JaroslavMartiak Pavol51010  3061
8.Štujber MartinVosyka Jiří ml.539  3071
9.Gavura JanVonášek Pavel548  3081
10.Pavlíček JiříVosyka Jiří st.-78-8-4 1382
11.Štujber MartinMartiak Pavol255  3092
12.Gavura JanVosyka Jiří ml.5-909 31102
13.Pavlíček JiříVonášek Pavel4-588 31112
14.Hrouda JaroslavVosyka Jiří st.-6-7148832122
15.Gavura JanMartiak Pavol467  30132
16.Pavlíček JiříVosyka Jiří ml.-98-39-723133
17.Hrouda JaroslavVonášek Pavel-88-57732143
18.Štujber MartinVosyka Jiří st.616  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Jiří22Martiak Pavol04
Hrouda Jaroslav40Vosyka Jiří ml.13
Štujber Martin40Vonášek Pavel04
Gavura Jan40Vosyka Jiří st.13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:21557:392TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernát Jan
Procházka Zdeněk
 
 
Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
872  3010
2.Veselý Adam
Veselý Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Veselý MichalŠádek Jaroslav st.-76-1-7 1321
4.Veselý AdamJonáš Jaroslav st.-7-4-6  0322
5.Bernát JanJonáš Martin997  3032
6.Procházka ZdeněkWO    3042
7.Veselý AdamŠádek Jaroslav st.-10-7-9  0343
8.Bernát JanJonáš Jaroslav st.-9879 3153
9.Procházka ZdeněkJonáš Martin755  3063
10.Veselý MichalWO    3073
11.Bernát JanŠádek Jaroslav st.-8-9-4  0374
12.Procházka ZdeněkJonáš Jaroslav st.876  3084
13.Veselý MichalJonáš Martin-757-3-72385
14.Veselý AdamWO    3095
15.Procházka ZdeněkŠádek Jaroslav st.-4-997432105
16.Veselý MichalJonáš Jaroslav st.-3-3-4  03106
17.Veselý AdamJonáš Martin675  30116
18.Bernát JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Veselý Michal03Šádek Jaroslav st.31
Veselý Adam12Jonáš Jaroslav st.22
Bernát Jan21Jonáš Martin13
Procházka Zdeněk30   
WO50WO05
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy