Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28616:565SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Gavura Jan
Pavlíček Jiří
 
 
634  3010
2.Jonáš Martin
Šámal Vladimír
 
 
Štujber Martin
Hrouda Jaroslav
 
 
-7-11-3  0311
3.Šádek Jaroslav st.Gavura Jan-5-878-92312
4.Jonáš Jaroslav st.Pavlíček Jiří955  3022
5.Jonáš MartinŠtujber Martin-4-989-62323
6.Šámal VladimírHrouda Jaroslav-7338 3133
7.Jonáš Jaroslav st.Gavura Jan6-9-2-5 1334
8.Jonáš MartinPavlíček Jiří6-6-4-5 1335
9.Šámal VladimírŠtujber Martin13-58-9-72336
10.Šádek Jaroslav st.Hrouda Jaroslav796  3046
11.Brabec JaroslavGavura Jan-6-8-10  0347
12.Šámal VladimírPavlíček Jiří775  3057
13.Šádek Jaroslav st.Štujber Martin-785-1083267
14.Jonáš Jaroslav st.Hrouda Jaroslav848  3077
15.Šámal VladimírGavura Jan-6-9-6  0378
16.Šádek Jaroslav st.Pavlíček Jiří357  3088
17.Jonáš Jaroslav st.Štujber Martin7117  3098
18.Brabec JaroslavHrouda Jaroslav-9866 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav st.31Gavura Jan40
Jonáš Jaroslav st.31Pavlíček Jiří13
Jonáš Martin02Štujber Martin22
Šámal Vladimír22Hrouda Jaroslav04
Brabec Jaroslav11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:51417:660TJ Sokol Otradovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kellner Ondřej
Vosyka Jiří ml.
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
-2-7-6  0301
2.Vonášek Pavel
Martiak Pavol
 
 
Tonar Josef
Doležalová Daniela
 
 
-8-6-8  0302
3.Kellner OndřejRichter Jan10-11-97-32303
4.Vosyka Jiří ml.May Pavel-10-4-1  0304
5.Vonášek PavelTonar Josef-6-8-1  0305
6.Martiak PavolDoležalová Daniela-4-7-2  0306
7.Vosyka Jiří ml.Richter Jan10-3-7-8 1307
8.Vonášek PavelMay Pavel-4-5-6  0308
9.Martiak PavolTonar Josef8-5-4-6 1309
10.Kellner OndřejDoležalová Daniela-1-6-8  03010
11.Vonášek PavelRichter Jan-18-11-5 13011
12.Martiak PavolMay Pavel-5-4-1  03012
13.Kellner OndřejTonar Josef78-116 31112
14.Vosyka Jiří ml.Doležalová Daniela-3-6-2  03113
15.Martiak PavolRichter Jan-10-8-5  03114
16.Kellner OndřejMay Pavel-6-9-4  03115
17.Vosyka Jiří ml.Tonar Josef-78-991032215
18.Vonášek PavelDoležalová Daniela-6-5-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kellner Ondřej13Richter Jan40
Vosyka Jiří ml.13May Pavel40
Vonášek Pavel04Tonar Josef22
Martiak Pavol04Doležalová Daniela40
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1412:44296:569TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knížek Milan
Šálený Petr
 
 
Vaňousek Miroslav
Mejsnar Jan
 
 
-7-2-3  0301
2.Soukup Jiří
Soukupová Pavlína
 
 
Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
-2-2-5  0302
3.Knížek MilanMejsnar Jan-2-4-1  0303
4.Šálený PetrVaňousek Miroslav9115  3013
5.Soukup JiříJonáš Zdeněk-4-2-6  0314
6.Soukupová PavlínaVyrtych Martin-3-6-1  0315
7.Šálený PetrMejsnar Jan534  3025
8.Soukup JiříVaňousek Miroslav-5-1-2  0326
9.Soukupová PavlínaJonáš Zdeněk-6-1-7  0327
10.Knížek MilanVyrtych Martin-3-4-2  0328
11.Soukup JiříMejsnar Jan-4-2-4  0329
12.Soukupová PavlínaVaňousek Miroslav-3-3-2  03210
13.Knížek MilanJonáš Zdeněk-5-2-4  03211
14.Šálený PetrVyrtych Martin7-89-11832311
15.Soukupová PavlínaMejsnar Jan-4-3-2  03312
16.Knížek MilanVaňousek Miroslav-1-3-8  03313
17.Šálený PetrJonáš Zdeněk598  30413
18.Soukup JiříVyrtych Martin-2-5-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knížek Milan04Mejsnar Jan31
Šálený Petr40Vaňousek Miroslav31
Soukup Jiří04Jonáš Zdeněk31
Soukupová Pavlína04Vyrtych Martin31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:40613:678TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Svoboda Pavel
 
 
Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
136-6-5-72301
2.Vovčák Adam
Bien Lukáš
 
 
Beran Antonín
Pulda Radek
 
 
-88109 3111
3.Sucharda JiříCísařovský Petr-9-6-5  0312
4.Bien Lukᚊkába Petr7-8-56-72313
5.Vovčák AdamBeran Antonín-38-9-6 1314
6.Svoboda PavelPulda Radek5-9-4-6 1315
7.Bien LukášCísařovský Petr-654-773225
8.Vovčák AdamŠkába Petr-6-128843235
9.Svoboda PavelBeran Antonín4-59-753245
10.Sucharda JiříPulda Radek595  3055
11.Vovčák AdamCísařovský Petr-9-2-3  0356
12.Svoboda PavelŠkába Petr-5-8-5  0357
13.Sucharda JiříBeran Antonín-136-8-7 1358
14.Bien LukášPulda Radek8611  3068
15.Svoboda PavelCísařovský Petr-89-8-3 1369
16.Sucharda JiříŠkába Petr-38-5-9 13610
17.Bien LukášBeran Antonín-7-711-5 13611
18.Vovčák AdamPulda Radek10107  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Jiří13Císařovský Petr31
Bien Lukáš22Škába Petr31
Vovčák Adam22Beran Antonín31
Svoboda Pavel13Pulda Radek13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31591:572nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapáček Vladimír
Šimeček Vladimír
 
 
Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
-8-78-3 1301
2.Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
Pavlišta Jaroslav
Pitro Aleš
 
 
5-246 3111
3.Hladký PetrVitmajer Vladimír1199  3021
4.Šimeček VladimírKužel Jiří87-117 3131
5.Soumar MiroslavPavlišta Jaroslav596  3041
6.Šlapáček VladimírPitro Aleš554  3051
7.Šimeček VladimírVitmajer Vladimír-11-7-8  0352
8.Soumar MiroslavKužel Jiří7-1024 3162
9.Šlapáček VladimírPavlišta Jaroslav-9-9-6  0363
10.Hladký PetrPitro Aleš7109  3073
11.Soumar MiroslavVitmajer Vladimír65-5-9-92374
12.Šlapáček VladimírKužel Jiří-6-89-8 1375
13.Hladký PetrPavlišta Jaroslav-3-2-7  0376
14.Šimeček VladimírPitro Aleš76-710 3186
15.Šlapáček VladimírVitmajer Vladimír-6-4-7  0387
16.Hladký PetrKužel Jiří6-9-3-9 1388
17.Kozák RomanPavlišta Jaroslav9-7-59-82389
18.Soumar MiroslavPitro Aleš336  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladký Petr22Vitmajer Vladimír31
Šimeček Vladimír21Kužel Jiří22
Soumar Miroslav31Pavlišta Jaroslav31
Šlapáček Vladimír13Pitro Aleš04
Kozák Roman01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:34704:669nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doubek Miroslav
Chuvan Quy
 
 
Macek Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
-459-12-62301
2.Veselý Luděk
Weber Quan Hai
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
-7759 3111
3.Veselý LuděkMacek Jaroslav-12-7-9  0312
4.Chuvan QuySajdl Radek-98810 3122
5.Weber Quan HaiHolub Vladimír6-4-46-72323
6.Doubek MiroslavKalina Jaroslav-8496 3133
7.Chuvan QuyMacek Jaroslav-84-612-72334
8.Weber Quan HaiSajdl Radek58-610 3144
9.Doubek MiroslavHolub Vladimír848  3054
10.Veselý LuděkKalina Jaroslav78-7-1043264
11.Weber Quan HaiMacek Jaroslav-7-710-6 1365
12.Martinec JaroslavSajdl Radek56-10-6-82366
13.Veselý LuděkHolub Vladimír955  3076
14.Chuvan QuyKalina Jaroslav92-13-8-12377
15.Martinec JaroslavMacek Jaroslav-7-8-8  0378
16.Veselý LuděkSajdl Radek76-8-9-82379
17.Chuvan QuyHolub Vladimír1713  3089
18.Weber Quan HaiKalina Jaroslav99-610 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Luděk22Macek Jaroslav40
Chuvan Quy22Sajdl Radek22
Weber Quan Hai22Holub Vladimír13
Doubek Miroslav20Kalina Jaroslav13
Martinec Jaroslav02   
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy