Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:21620:527TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macek Jaroslav
Sajdl Radek
 
 
Šimeček Vladimír
Šindelář Petr
 
 
385  3010
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Šlapáček Vladimír
Kozák Roman
 
 
8-7-9-8 1311
3.Macek JaroslavŠimeček Vladimír-13999 3121
4.Sajdl RadekŠindelář Petr536  3031
5.Rašín RastislavŠlapáček Vladimír-8-76-6 1332
6.Maršálek PetrKozák Roman-2-4-7  0333
7.Sajdl RadekŠimeček Vladimír-5968 3143
8.Rašín RastislavŠindelář Petr754  3053
9.Maršálek PetrŠlapáček Vladimír-11-7-9  0354
10.Macek JaroslavKozák Roman689  3064
11.Rašín RastislavŠimeček Vladimír595  3074
12.Maršálek PetrŠindelář Petr-9-147473284
13.Macek JaroslavŠlapáček Vladimír5-8129 3194
14.Sajdl RadekKozák Roman11-12610 31104
15.Maršálek PetrŠimeček Vladimír687  30114
16.Macek JaroslavŠindelář Petr467  30124
17.Sajdl RadekŠlapáček Vladimír849  30134
18.Rašín RastislavKozák Roman-3-7-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macek Jaroslav40Šimeček Vladimír04
Sajdl Radek40Šindelář Petr04
Rašín Rastislav22Šlapáček Vladimír22
Maršálek Petr22Kozák Roman22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26624:549ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlišta Jaroslav
Pitro Aleš
 
 
Sucharda Jiří
Maršálek Zdeněk
 
 
-6698 3110
2.Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
-8-68-16 1311
3.Pitro AlešSucharda Jiří-6-9-8  0312
4.Pavlišta JaroslavMaršálek Zdeněk695  3022
5.Kužel JiříTakács Petr10-8-0-5 1323
6.Vitmajer VladimírVovčák Adam56-83 3133
7.Pavlišta JaroslavSucharda Jiří75-78 3143
8.Kužel JiříMaršálek Zdeněk444  3053
9.Vitmajer VladimírTakács Petr88-4-7-72354
10.Pitro AlešVovčák Adam-9-7-9  0355
11.Kužel JiříSucharda Jiří468  3065
12.Vitmajer VladimírMaršálek Zdeněk878  3075
13.Pitro AlešTakács Petr-9-4-9  0376
14.Pavlišta JaroslavVovčák Adam865  3086
15.Vitmajer VladimírSucharda Jiří-119-8923296
16.Pitro AlešMaršálek Zdeněk889  30106
17.Pavlišta JaroslavTakács Petr-7-787-923107
18.Kužel JiříVovčák Adam821  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pitro Aleš13Sucharda Jiří13
Pavlišta Jaroslav31Maršálek Zdeněk04
Kužel Jiří31Takács Petr40
Vitmajer Vladimír31Vovčák Adam13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29646:551TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejvoda Roman
Škába Petr
 
 
Berky Jozef
Šálený Petr
 
 
85-7-10-62301
2.Císařovský Petr
Kafluk Miloslav
 
 
Soukup Jiří
Knížek Milan
 
 
448  3011
3.Škába PetrBerky Jozef85-86 3121
4.Kafluk MiloslavŠálený Petr-3-4-6  0322
5.Vejvoda RomanKnížek Milan24-812 3132
6.Císařovský PetrSoukup Jiří373  3042
7.Kafluk MiloslavBerky Jozef-2-7-6  0343
8.Vejvoda RomanŠálený Petr8-810-9113253
9.Císařovský PetrKnížek Milan344  3063
10.Škába PetrSoukup Jiří25-103 3173
11.Vejvoda RomanBerky Jozef-79-67-82374
12.Císařovský PetrŠálený Petr7-685 3184
13.Škába PetrKnížek Milan434  3094
14.Kafluk MiloslavSoukup Jiří-8-48-5 1395
15.Císařovský PetrBerky Jozef-8-664732105
16.Škába PetrŠálený Petr-67-7-11 13106
17.Kafluk MiloslavKnížek Milan-98-6-9 13107
18.Vejvoda RomanSoukup Jiří264  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škába Petr31Berky Jozef22
Kafluk Miloslav04Šálený Petr22
Vejvoda Roman31Knížek Milan13
Císařovský Petr40Soukup Jiří13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hadaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:20621:504TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňousek Miroslav
Mejsnar Jan
 
 
Vosyka Jiří ml.
Martiak Pavol
 
 
11109  3010
2.Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
Vosyka Jiří st.
Tahal Jiří
 
 
6-77-563220
3.Mejsnar JanMartiak Pavol1099  3030
4.Vaňousek MiroslavVosyka Jiří ml.642  3040
5.Jonáš ZdeněkTahal Jiří978  3050
6.Marek JiříVosyka Jiří st.6312  3060
7.Vaňousek MiroslavMartiak Pavol923  3070
8.Jonáš ZdeněkVosyka Jiří ml.36-86 3180
9.Marek JiříTahal Jiří-6-94-11 1381
10.Mejsnar JanVosyka Jiří st.-7-6-4  0382
11.Jonáš ZdeněkMartiak Pavol235  3092
12.Marek JiříVosyka Jiří ml.964  30102
13.Mejsnar JanTahal Jiří10-5-6-4 13103
14.Vaňousek MiroslavVosyka Jiří st.9-1067 31113
15.Marek JiříMartiak Pavol257  30123
16.Mejsnar JanVosyka Jiří ml.-5-8-6  03124
17.Vaňousek MiroslavTahal Jiří-929-9-423125
18.Jonáš ZdeněkVosyka Jiří st.911-98 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar Jan13Martiak Pavol04
Vaňousek Miroslav31Vosyka Jiří ml.13
Jonáš Zdeněk40Tahal Jiří31
Marek Jiří31Vosyka Jiří st.13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:41528:585SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležalová Daniela
May Pavel
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
3-68-8-62301
2.Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
Jonáš Martin
Hercík Jiří st.
 
 
9-8-8783211
3.May PavelŠádek Jaroslav st.-7-8-7  0312
4.Doležalová DanielaJonáš Jaroslav st.-93-9-4 1313
5.Tonar JosefHercík Jiří st.-8-8-8  0314
6.Černý VladimírJonáš Martin-6-3-1  0315
7.Doležalová DanielaŠádek Jaroslav st.-11-6-8  0316
8.Tonar JosefJonáš Jaroslav st.-5-5-11  0317
9.Černý VladimírHercík Jiří st.-6-6-5  0318
10.May PavelJonáš Martin458  3028
11.Tonar JosefŠádek Jaroslav st.-9-6-3  0329
12.Černý VladimírJonáš Jaroslav st.-85-9-5 13210
13.May PavelHercík Jiří st.52-43 31310
14.Doležalová DanielaJonáš Martin128-8-81232410
15.Černý VladimírŠádek Jaroslav st.-3-4-3  03411
16.May PavelJonáš Jaroslav st.3137  30511
17.Doležalová DanielaHercík Jiří st.-85-5-5 13512
18.Tonar JosefJonáš MartinWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
May Pavel31Šádek Jaroslav st.40
Doležalová Daniela13Jonáš Jaroslav st.31
Tonar Josef03Hercík Jiří st.31
Černý Vladimír04Jonáš Martin12
WO10WO01
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 25 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39528:590TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
-39-6893210
2.Pavlíček Jiří
Rychetský David
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
-3-7-9  0311
3.Štujber MartinBernát Jan5-116-5-52312
4.Gavura JanProcházka Zdeněk7139  3022
5.Pavlíček JiříVeselý Adam-4-9-9  0323
6.Rychetský DavidČerný Jaroslav-95-6-6 1324
7.Gavura JanBernát Jan-6-4-3  0325
8.Pavlíček JiříProcházka Zdeněk-5-5-9  0326
9.Rychetský DavidVeselý Adam7-69-7-92327
10.Štujber MartinČerný Jaroslav8-8-4-7 1328
11.Pavlíček JiříBernát Jan-6-7-7  0329
12.Rychetský DavidProcházka Zdeněk-710-4-6 13210
13.Štujber MartinVeselý Adam6-568 31310
14.Gavura JanČerný JaroslavWO    30410
15.Rychetský DavidBernát JanWO    03411
16.Štujber MartinProcházka Zdeněk-410-810-523412
17.Gavura JanVeselý Adam572  30512
18.Pavlíček JiříČerný JaroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štujber Martin13Bernát Jan30
Gavura Jan21Procházka Zdeněk31
Pavlíček Jiří03Veselý Adam22
Rychetský David03Černý Jaroslav20
WO21WO12
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy