Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:20619:493TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernát Jan
Procházka Zdeněk
 
 
Richter Jan
May Pavel
 
 
759  3010
2.Odnoha Václav
Veselý Michal
 
 
Doležalová Daniela
Tonar Josef
 
 
213  3020
3.Bernát JanRichter Jan538  3030
4.Veselý MichalMay Pavel-9-6-6  0331
5.Novák VáclavDoležalová Daniela-99-9-6 1332
6.Procházka ZdeněkTonar Josef942  3042
7.Veselý MichalRichter Jan13-6-10993252
8.Novák VáclavMay Pavel-3-4-2  0353
9.Procházka ZdeněkDoležalová Daniela332  3063
10.Bernát JanTonar Josef273  3073
11.Novák VáclavRichter Jan11-5-7-7 1374
12.Procházka ZdeněkMay Pavel6-69-333284
13.Bernát JanDoležalová Daniela883  3094
14.Veselý MichalTonar Josef6910  30104
15.Procházka ZdeněkRichter Jan765  30114
16.Bernát JanMay Pavel75-34 31124
17.Veselý MichalDoležalová Daniela10-11-58632134
18.Falta MichalTonar Josef-98310 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernát Jan40Richter Jan13
Veselý Michal31May Pavel22
Novák Václav03Doležalová Daniela13
Procházka Zdeněk40Tonar Josef04
Falta Michal10   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1619:52494:705TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Vaňousek Miroslav
Marek Jiří
 
 
-556-8-82301
2.Jonáš Martin
Šámal Vladimír
 
 
Vyrtych Martin
Jonáš Zdeněk
 
 
-7-7-6  0302
3.Šádek Jaroslav st.Vaňousek Miroslav-9-88773212
4.Jonáš Jaroslav st.Marek Jiří-46-39-72313
5.Šámal VladimírJonáš Zdeněk-6-4-5  0314
6.Jonáš MartinVyrtych Martin-6-537-82315
7.Jonáš Jaroslav st.Vaňousek Miroslav-5-688-12316
8.Šámal VladimírMarek Jiří-4-5-9  0317
9.Jonáš MartinJonáš Zdeněk-2-5-3  0318
10.Šádek Jaroslav st.Vyrtych Martin-1088-5-82319
11.Šámal VladimírVaňousek Miroslav-4-10-9  03110
12.Jonáš MartinMarek Jiří-8-8-3  03111
13.Šádek Jaroslav st.Jonáš Zdeněk8-7-2-4 13112
14.Jonáš Jaroslav st.Vyrtych Martin8-5-87632212
15.Jonáš MartinVaňousek Miroslav-4-4-7  03213
16.Šádek Jaroslav st.Marek JiříWO    03214
17.Jonáš Jaroslav st.Jonáš Zdeněk4-11-3-7 13215
18.Šámal VladimírVyrtych Martin6-5-2-5 13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šádek Jaroslav st.12Vaňousek Miroslav31
Jonáš Jaroslav st.13Marek Jiří30
Šámal Vladimír04Jonáš Zdeněk40
Jonáš Martin04Vyrtych Martin31
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:36507:581TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiak Pavol
Vonášek Pavel
 
 
Císařovský Petr
Škába Petr
 
 
-3-7-5  0301
2.Červinka František
Vosyka Jiří st.
 
 
Beran Antonín
Pulda Radek
 
 
676  3011
3.Červinka FrantišekŠkába Petr108-1011 3121
4.Vonášek PavelCísařovský Petr-3-10-9  0322
5.Vosyka Jiří st.Beran Antonín-5-7-6  0323
6.Martiak PavolPulda Radek486  3033
7.Vonášek PavelŠkába Petr-3-3-6  0334
8.Vosyka Jiří st.Císařovský Petr7-10-49-92335
9.Martiak PavolBeran Antonín-6-17-6 1336
10.Červinka FrantišekPulda Radek1183  3046
11.Vosyka Jiří st.Škába Petr-3-7-3  0347
12.Martiak PavolCísařovský Petr-4-3-7  0348
13.Červinka FrantišekBeran Antonín-10574 3158
14.Vonášek PavelPulda Radek789  3068
15.Martiak PavolŠkába Petr-5-6-4  0369
16.Červinka FrantišekCísařovský Petr710-35 3179
17.Vonášek PavelBeran Antonín-8-7-6  03710
18.Vosyka Jiří st.Pulda Radek6-92-8-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červinka František40Škába Petr31
Vonášek Pavel13Císařovský Petr31
Vosyka Jiří st.04Beran Antonín31
Martiak Pavol13Pulda Radek13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:46438:614ST Dolní Bousov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knížek Milan
Šálený Petr
 
 
Pavlišta Jaroslav
Pitro Aleš
 
 
-149-2-9 1301
2.Soukup Jiří
Soukupová Pavlína
 
 
Kužel Jiří
Vitmajer Vladimír
 
 
-3-9-5  0302
3.Knížek MilanPavlišta Jaroslav-6-9-8  0303
4.Šálený PetrPitro Aleš373  3013
5.Soukup JiříKužel Jiří-5-7-2  0314
6.Soukupová PavlínaVitmajer Vladimír-6-1-3  0315
7.Šálený PetrPavlišta Jaroslav-10-688-52316
8.Soukup JiříPitro Aleš-5-4-11  0317
9.Soukupová PavlínaKužel Jiří-8-2-5  0318
10.Knížek MilanVitmajer Vladimír-3-7-11  0319
11.Soukup JiříPavlišta Jaroslav-11-2-6  03110
12.Soukupová PavlínaPitro Aleš-2-69-5 13111
13.Knížek MilanKužel Jiří-10-6-5  03112
14.Šálený PetrVitmajer Vladimír3-647 31212
15.Soukupová PavlínaPavlišta Jaroslav-5-6-2  03213
16.Knížek MilanPitro Aleš-412-7-9 13214
17.Šálený PetrKužel Jiří668  30314
18.Soukup JiříVitmajer Vladimír-3-9-11  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knížek Milan04Pavlišta Jaroslav40
Šálený Petr31Pitro Aleš31
Soukup Jiří04Kužel Jiří31
Soukupová Pavlína04Vitmajer Vladimír31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:29598:575TJ Březovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jiří
Maršálek Zdeněk
 
 
Macek Jaroslav
Rašín Rastislav
 
 
-899-10-72301
2.Takács Petr
Vovčák Adam
 
 
Holub Vladimír
Maršálek Petr
 
 
6910  3011
3.Maršálek ZdeněkMacek Jaroslav-5-5-9  0312
4.Sucharda JiříRašín Rastislav9410  3022
5.Vovčák AdamHolub Vladimír6-887 3132
6.Takács PetrMaršálek Petr1026  3042
7.Sucharda JiříMacek Jaroslav-6-8-10  0343
8.Vovčák AdamRašín Rastislav582  3053
9.Takács PetrHolub Vladimír763  3063
10.Maršálek ZdeněkMaršálek Petr-4-10-10  0364
11.Vovčák AdamMacek Jaroslav-5-79-6 1365
12.Takács PetrRašín Rastislav455  3075
13.Maršálek ZdeněkHolub Vladimír-2-38-7 1376
14.Bien LukášMaršálek Petr-68612 3186
15.Takács PetrMacek Jaroslav49-119 3196
16.Maršálek ZdeněkRašín Rastislav-7-79-7 1397
17.Bien LukášHolub Vladimír-5-9812632107
18.Vovčák AdamMaršálek Petr-7-6-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Zdeněk04Macek Jaroslav31
Sucharda Jiří11Rašín Rastislav13
Vovčák Adam22Holub Vladimír13
Takács Petr40Maršálek Petr22
Bien Lukáš20   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:51457:656TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Petr
Šimeček Vladimír
 
 
Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
-1011-4-1 1301
2.Šlapáček Vladimír
Kozák Roman
 
 
Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
-712-8-9 1302
3.Šimeček VladimírMartinec Jaroslav-4-7-8  0303
4.Kozák RomanDoubek Miroslav-6-4-8  0304
5.Šindelář PetrVeselý Luděk-6-5-8  0305
6.Šlapáček VladimírChuvan Quy-510-6-6 1306
7.Kozák RomanMartinec Jaroslav-9-7-5  0307
8.Šindelář PetrDoubek Miroslav-7-6-8  0308
9.Šlapáček VladimírVeselý Luděk-9-9-3  0309
10.Šimeček VladimírChuvan Quy-5-6-1  03010
11.Šindelář PetrMartinec Jaroslav-3-5-8  03011
12.Šlapáček VladimírDoubek Miroslav-2-5-7  03012
13.Šimeček VladimírVeselý Luděk-5-4-10  03013
14.Kozák RomanChuvan Quy8-103-8732113
15.Šlapáček VladimírMartinec Jaroslav4-568 31213
16.Šimeček VladimírDoubek Miroslav11-11-7-11 13214
17.Kozák RomanVeselý Luděk-88-7-9 13215
18.Šindelář PetrChuvan Quy-2-7-7  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimeček Vladimír04Martinec Jaroslav31
Kozák Roman13Doubek Miroslav40
Šindelář Petr04Veselý Luděk40
Šlapáček Vladimír13Chuvan Quy31
Bez připomínek

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy