Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:46604:710TJ Sokol Podlázky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený Petr
Popovych Andriy
 
 
Šimeček Vladimír
Šindelář Petr
 
 
-5-8-5  0301
2.Berky Jozef
Knížek Milan
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
-7-89-8 1302
3.Knížek MilanŠindelář Petr-7-11-10  0303
4.Šálený PetrŠimeček Vladimír-86-7-5 1304
5.Popovych AndriySoumar Miroslav-9-8-2  0305
6.Berky JozefHladký Petr4-9-912-72306
7.Šálený PetrŠindelář Petr-88105 3116
8.Popovych AndriyŠimeček Vladimír5-8-77-12317
9.Berky JozefSoumar Miroslav499  3027
10.Knížek MilanHladký Petr9-6-8-5 1328
11.Popovych AndriyŠindelář Petr7-766 3138
12.Berky JozefŠimeček Vladimír7-3-7-1 1339
13.Knížek MilanSoumar Miroslav10-11-12-6 13310
14.Šálený PetrHladký Petr-6-13109-623311
15.Berky JozefŠindelář Petr-1167-7732411
16.Knížek MilanŠimeček Vladimír8-10-4-4 13412
17.Šálený PetrSoumar Miroslav9-8-7-6 13413
18.Popovych AndriyHladký Petr-8-7-3  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knížek Milan04Šindelář Petr13
Šálený Petr13Šimeček Vladimír40
Popovych Andriy13Soumar Miroslav31
Berky Jozef22Hladký Petr40
Bez připomínrek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BVrchní
rozhodčí:
Srbek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Radnice ChotětovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1416:45467:620TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vosyka Jiří st.
Vosyka Jiří ml.
 
 
Doubek Miroslav
Martinec Jaroslav
 
 
-46-3-6 1301
2.Červinka František
Martiak Pavol
 
 
Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
-7-6-6  0302
3.Červinka FrantišekVeselý Luděk71112  3012
4.Vosyka Jiří ml.Chuvan Quy-5-23-11 1313
5.Vosyka Jiří st.Martinec Jaroslav-7-73-2 1314
6.Martiak PavolDoubek Miroslav-4-6-7  0315
7.Vosyka Jiří ml.Veselý Luděk-6-7-5  0316
8.Vosyka Jiří st.Chuvan Quy10-5-3-5 1317
9.Martiak PavolMartinec Jaroslav-2-9-8  0318
10.Červinka FrantišekDoubek Miroslav4-1082 3128
11.Vosyka Jiří st.Veselý Luděk-8-9-5  0329
12.Martiak PavolChuvan Quy-5-5-4  03210
13.Červinka FrantišekMartinec Jaroslav-11879 31310
14.Vosyka Jiří ml.Doubek Miroslav-8-2-7  03311
15.Martiak PavolVeselý Luděk-9-4-6  03312
16.Červinka FrantišekChuvan Quy-13598 31412
17.Vosyka Jiří ml.Martinec Jaroslav-8-12-10  03413
18.Vosyka Jiří st.Doubek Miroslav-4-6-6  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červinka František40Veselý Luděk31
Vosyka Jiří ml.04Chuvan Quy31
Vosyka Jiří st.04Martinec Jaroslav31
Martiak Pavol04Doubek Miroslav31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35625:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
Sajdl Radek
Březina Pavel
 
 
975  3010
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
-87-4-6 1311
3.Šádek Jaroslav st.Sajdl Radek-12994 3121
4.Jonáš Jaroslav st.Březina Pavel-6-108-7 1322
5.Šámal VladimírMacek Jaroslav8-8-7-5 1323
6.Hercík Jiří st.Holub Vladimír8-466 3133
7.Jonáš Jaroslav st.Sajdl Radek-9-75483243
8.Šámal VladimírBřezina Pavel87-6-10-112344
9.Hercík Jiří st.Macek Jaroslav5-39-763254
10.Šádek Jaroslav st.Holub Vladimír874  3064
11.Šámal VladimírSajdl Radek-5-11-8  0365
12.Hercík Jiří st.Březina Pavel-11-8-8  0366
13.Šádek Jaroslav st.Macek Jaroslav884  3076
14.Jonáš Jaroslav st.Kalina Jaroslav5510  3086
15.Hercík Jiří st.Sajdl Radek-69-5-9 1387
16.Šádek Jaroslav st.Březina Pavel7-5-9853297
17.Jonáš Jaroslav st.Macek Jaroslav-8-4-9  0398
18.Šámal VladimírKalina Jaroslav-11-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šádek Jaroslav st.40Sajdl Radek22
Jonáš Jaroslav st.22Březina Pavel31
Šámal Vladimír04Macek Jaroslav22
Hercík Jiří st.22Holub Vladimír02
   Kalina Jaroslav11
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23698:575TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Zdeněk
Černý Jaroslav
 
 
Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
7-1179 3110
2.Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
Ungr Milan
Hanč Martin
 
 
106-107 3120
3.Veselý AdamUngr Milan546  3030
4.Černý JaroslavHanč Martin-11-97-2 1331
5.Bernát JanVitmajer Vladimír46-97 3141
6.Procházka ZdeněkKužel Jiří925  3051
7.Černý JaroslavUngr Milan-5-76-7 1352
8.Bernát JanHanč Martin39-113 3162
9.Procházka ZdeněkVitmajer Vladimír57-104 3172
10.Veselý AdamKužel Jiří3310  3082
11.Bernát JanUngr Milan-5-886-92383
12.Procházka ZdeněkHanč Martin1038  3093
13.Veselý AdamVitmajer Vladimír13-10-96732103
14.Veselý MichalKužel Jiří-37814 31113
15.Procházka ZdeněkUngr Milan-813-9-6 13114
16.Veselý AdamHanč Martin8610  30124
17.Veselý MichalVitmajer Vladimír-810-8-10 13125
18.Bernát JanKužel Jiří687  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Adam40Ungr Milan31
Černý Jaroslav02Hanč Martin13
Bernát Jan31Vitmajer Vladimír13
Procházka Zdeněk31Kužel Jiří04
Veselý Michal11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29564:537TJ Chudíř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
Císařovský Petr
Pulda Radek
 
 
428  3010
2.Štujber Patrik
Hrouda Jaroslav
 
 
Škába Petr
Kafluk Miloslav
 
 
-10-8-9  0311
3.Štujber MartinCísařovský Petr-11-11-3  0312
4.Gavura JanPulda Radek1065  3022
5.Štujber PatrikŠkába Petr-1-4-4  0323
6.Hrouda JaroslavKafluk Miloslav-839-7103233
7.Gavura JanCísařovský Petr584  3043
8.Štujber PatrikPulda Radek-8-44-10 1344
9.Hrouda JaroslavŠkába Petr-7-5-10  0345
10.Štujber MartinKafluk Miloslav468  3055
11.Štujber PatrikCísařovský Petr-4-3-4  0356
12.Hrouda JaroslavPulda Radek747  3066
13.Štujber MartinŠkába Petr-8-712-16 1367
14.Gavura JanKafluk Miloslav545  3077
15.Hrouda JaroslavCísařovský Petr-5-4-4  0378
16.Štujber MartinPulda Radek-8934 3188
17.Gavura JanŠkába Petr-11410-1073298
18.Štujber PatrikKafluk Miloslav6711  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štujber Martin22Císařovský Petr31
Gavura Jan40Pulda Radek13
Štujber Patrik13Škába Petr31
Hrouda Jaroslav22Kafluk Miloslav04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ SOJOVICERozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:52411:639TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Jonáš Zdeněk
Vyrtych Martin
 
 
-89-9-7 1301
2.Tonar Josef
Černý Vladimír
 
 
Vaňousek Miroslav
Marek Jiří
 
 
-2-8-6  0302
3.May PavelMarek Jiří410-37 3112
4.Doležalová DanielaVaňousek Miroslav-4-6-4  0313
5.Tonar JosefJonáš Zdeněk-5-5-5  0314
6.Černý VladimírVyrtych Martin-1-510-7 1315
7.Doležalová DanielaMarek Jiří-7-8-8  0316
8.Tonar JosefVaňousek Miroslav-8-4-4  0317
9.Černý VladimírJonáš Zdeněk-4-5-2  0318
10.May PavelVyrtych Martin-8-11-7  0319
11.Tonar JosefMarek Jiří-3-3-7  03110
12.Černý VladimírVaňousek Miroslav-3-11-8  03111
13.May PavelJonáš Zdeněk-5-6-6  03112
14.Doležalová DanielaVyrtych Martin-11-7-11  03113
15.Černý VladimírMarek Jiří-4-8-8  03114
16.May PavelVaňousek Miroslav-8-13-12  03115
17.Doležalová DanielaJonáš Zdeněk-11-9-11  03116
18.Tonar JosefVyrtych Martin8-8-3-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
May Pavel13Marek Jiří31
Doležalová Daniela04Vaňousek Miroslav40
Tonar Josef04Jonáš Zdeněk40
Černý Vladimír04Vyrtych Martin40
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy