Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Dolní Bousov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Plazy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horní BousovRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36533:585TJ Plazy C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pitro Aleš
Kužel Jiří ml.
 
 
Jonáš Zdeněk
Magušin Petr
 
 
-1-5-4  0301
2.Ungr Milan
Hanč Martin
 
 
Zítka Miloslav
Mejsnar Jan
 
 
676  3011
3.Hanč MartinMagušin Petr-7-8-12  0312
4.Ungr MilanZítka Miloslav027  3022
5.Pitro AlešJonáš Zdeněk-6-6-6  0323
6.Kužel Jiří ml.Mejsnar Jan5-89-5-32324
7.Ungr MilanMagušin Petr686  3034
8.Pitro AlešZítka Miloslav-3968 3144
9.Kužel Jiří ml.Jonáš Zdeněk-1-7-6  0345
10.Hanč MartinMejsnar Jan-13-9-4  0346
11.Pitro AlešMagušin Petr-8-410-5 1347
12.Kužel Jiří ml.Zítka Miloslav-1049-3-72348
13.Hanč MartinJonáš Zdeněk12-10-2-9 1349
14.Ungr MilanMejsnar Jan736  3059
15.Kužel Jiří ml.Magušin Petr-5-1-7  03510
16.Hanč MartinZítka Miloslav565  30610
17.Ungr MilanJonáš Zdeněk-87-98932710
18.Pitro AlešMejsnar Jan-8-13-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hanč Martin13Magušin Petr31
Ungr Milan40Zítka Miloslav13
Pitro Aleš13Jonáš Zdeněk31
Kužel Jiří ml.04Mejsnar Jan31
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KněžmostRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:27597:551TJ Sokol Kněžmost

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Březina Pavel
Sajdl Radek
 
 
Černý Vladimír
Kopta Vladimír
 
 
544  3010
2.Holub Vladimír
Kalina Jaroslav
 
 
Hradecká Šárka
May Pavel
 
 
5-789 3120
3.Březina PavelMay Pavel7-535 3130
4.Sajdl RadekKopta Vladimír57-1011 3140
5.Macek JaroslavČerný Vladimír92-72 3150
6.Maršálek PetrHradecká Šárka-5-8-10  0351
7.Sajdl RadekMay Pavel-2-5-2  0352
8.Macek JaroslavKopta Vladimír8126  3062
9.Maršálek PetrČerný Vladimír833  3072
10.Březina PavelHradecká Šárka88-77 3182
11.Macek JaroslavMay Pavel-3-6-8  0383
12.Holub VladimírKopta Vladimír-7-37-6 1384
13.Březina PavelČerný Vladimír446  3094
14.Sajdl RadekHradecká Šárka84-9-121032104
15.Holub VladimírMay Pavel-4-4-1  03105
16.Březina PavelKopta Vladimír7-118-10932115
17.Sajdl RadekČerný Vladimír984  30125
18.Macek JaroslavHradecká Šárka9-8-8-5 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Březina Pavel40May Pavel31
Sajdl Radek31Kopta Vladimír13
Macek Jaroslav22Černý Vladimír04
Maršálek Petr11Hradecká Šárka22
Holub Vladimír02   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ChudířRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ČistáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30607:574TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
Hrouda Jaroslav
Rychetský David
 
 
-7148 3110
2.Weber Quan Hai
Veselý Luděk
 
 
Štujber Patrik
Gavura Jan
 
 
-12-5-4  0311
3.Veselý LuděkHrouda Jaroslav741  3021
4.Doubek MiroslavRychetský David3-4210 3131
5.Chuvan QuyŠtujber Martin-799-5-82332
6.Martinec JaroslavGavura Jan-10-3-11  0333
7.Doubek MiroslavHrouda Jaroslav761  3043
8.Chuvan QuyRychetský David89-73 3153
9.Martinec JaroslavŠtujber Martin-8-5-4  0354
10.Veselý LuděkGavura Jan-4-5-8  0355
11.Chuvan QuyHrouda Jaroslav859  3065
12.Martinec JaroslavRychetský David4-659 3175
13.Veselý LuděkŠtujber Martin7-6510 3185
14.Doubek MiroslavGavura Jan3-1099 3195
15.Martinec JaroslavHrouda Jaroslav-105-49-62396
16.Veselý LuděkRychetský David459  30106
17.Weber Quan HaiŠtujber Martin-4-57-10 13107
18.Chuvan QuyGavura Jan-13-1512-323108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Luděk31Hrouda Jaroslav13
Doubek Miroslav30Rychetský David04
Chuvan Quy22Štujber Martin31
Martinec Jaroslav13Gavura Jan31
Weber Quan Hai01   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DVrchní
rozhodčí:
Šindelář Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PodlázkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48483:693TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladký Petr
Šindelář Petr
 
 
Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
-6-4-0  0301
2.Kozák Roman
Šlapáček Vladimír
 
 
Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
-8-109-3 1302
3.Hladký PetrBernát Jan-5-7-5  0303
4.Kozák RomanVeselý Adam-7-78473213
5.Šindelář PetrProcházka Zdeněk-8-2-3  0314
6.Šlapáček VladimírČerný Jaroslav95-3-13-82315
7.Kozák RomanBernát Jan9-712-7-32316
8.Šindelář PetrVeselý Adam-3-3-2  0317
9.Šlapáček VladimírProcházka Zdeněk-5-611-6 1318
10.Hladký PetrČerný Jaroslav-3-5-9  0319
11.Šindelář PetrBernát Jan-6-7-9  03110
12.Šlapáček VladimírVeselý Adam610-611 31210
13.Hladký PetrProcházka Zdeněk-88-3-7 13211
14.Kozák RomanVeselý Michal9413  30311
15.Šlapáček VladimírBernát Jan-99-7-4 13312
16.Hladký PetrVeselý Adam-57-39-523313
17.Kozák RomanProcházka Zdeněk-6-2-5  03314
18.Šindelář PetrVeselý Michal-1-6-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladký Petr04Bernát Jan40
Kozák Roman22Veselý Adam22
Šindelář Petr04Procházka Zdeněk40
Šlapáček Vladimír13Černý Jaroslav20
   Veselý Michal11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Březovice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Stakory DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní sál v BřezovicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1318:46493:652SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bien Lukáš
Maršálek Zdeněk
 
 
Jonáš Jaroslav st.
Šádek Jaroslav st.
 
 
-3-5-10  0301
2.Vovčák Adam
Novotný David
 
 
Šámal Vladimír
Jonáš Martin
 
 
-3-7-10  0302
3.Vovčák AdamŠádek Jaroslav st.-5-6-5  0303
4.Novotný DavidJonáš Jaroslav st.-4-7-7  0304
5.Bien Lukᚊámal Vladimír1-56-793214
6.Maršálek ZdeněkJonáš Martin8-5-6-9 1315
7.Novotný DavidŠádek Jaroslav st.-6-4-4  0316
8.Bien LukášJonáš Jaroslav st.-9-6-9  0317
9.Maršálek ZdeněkŠámal Vladimír-11-4-6  0318
10.Vovčák AdamJonáš Martin-8-8-8  0319
11.Bien Lukᚊádek Jaroslav st.7-118-1193229
12.Maršálek ZdeněkJonáš Jaroslav st.-7-1-8  03210
13.Vovčák AdamŠámal Vladimír8-68-7-523211
14.Novotný DavidJonáš Martin89-6-6832311
15.Maršálek ZdeněkŠádek Jaroslav st.-6-4-8  03312
16.Vovčák AdamJonáš Jaroslav st.-6-2-3  03313
17.Novotný DavidŠámal Vladimír779  30413
18.Bien LukášJonáš Martin-101078 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vovčák Adam04Šádek Jaroslav st.31
Novotný David22Jonáš Jaroslav st.40
Bien Lukáš31Šámal Vladimír22
Maršálek Zdeněk04Jonáš Martin22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Březno BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chotětov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřeznoRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:41421:582TJ Sokol Chotětov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berky Jozef
Šálený Petr
 
 
Tahal Jiří
Červinka František
 
 
-12-7-5  0301
2.Knížek Milan
Popovych Andriy
 
 
Moc Vladimír st.
Kellner Ondřej
 
 
-7-8-4  0302
3.Knížek MilanMoc Vladimír st.-45107 3112
4.Berky JozefTahal Jiří-8-8-6  0313
5.Šálený PetrČervinka František-9-4-5  0314
6.Popovych AndriyKellner Ondřej-8-8-3  0315
7.Berky JozefMoc Vladimír st.99-114 3125
8.Šálený PetrTahal Jiří-8-6-4  0326
9.Popovych AndriyČervinka František-1-3-3  0327
10.Knížek MilanKellner Ondřej-75-10-4 1328
11.Šálený PetrMoc Vladimír st.5108  3038
12.Popovych AndriyTahal Jiří-6-6-4  0339
13.Knížek MilanČervinka František-1-3-2  03310
14.Berky JozefKellner Ondřej684  30410
15.Popovych AndriyMoc Vladimír st.-2-6-8  03411
16.Knížek MilanTahal Jiří-1-2-3  03412
17.Berky JozefČervinka František-12-67-6 13413
18.Šálený PetrKellner Ondřej6910  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knížek Milan13Moc Vladimír st.13
Berky Jozef22Tahal Jiří40
Šálený Petr22Červinka František40
Popovych Andriy04Kellner Ondřej22
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy