Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Stakory DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Březno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní úřad Dolní StakoryRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10661:417SK Dolní Stakory D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šádek Jaroslav st.
Jonáš Jaroslav st.
 
 
Šálený Petr
Berky Jozef
 
 
885  3010
2.Hercík Jiří st.
Šámal Vladimír
 
 
Knížek Milan
Popovych Andriy
 
 
647  3020
3.Šádek Jaroslav st.Knížek Milan225  3030
4.Jonáš Jaroslav st.Berky Jozef97-76 3140
5.Hercík Jiří st.Šálený Petr553  3050
6.Šámal VladimírPopovych Andriy214  3060
7.Jonáš Jaroslav st.Knížek Milan-9663 3170
8.Hercík Jiří st.Berky Jozef6-1088 3180
9.Šámal VladimírŠálený Petr7-699 3190
10.Šádek Jaroslav st.Popovych Andriy577  30100
11.Hercík Jiří st.Knížek Milan153  30110
12.Šámal VladimírBerky Jozef8-9-57932120
13.Šádek Jaroslav st.Šálený Petr763  30130
14.Jonáš Jaroslav st.Popovych Andriy46-35 31140
15.Šámal VladimírKnížek Milan528  30150
16.Šádek Jaroslav st.Berky Jozef-3927 31160
17.Jonáš Jaroslav st.Šálený Petr-8-6651032170
18.Hercík Jiří st.Popovych Andriy783  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šádek Jaroslav st.40Knížek Milan04
Jonáš Jaroslav st.40Berky Jozef04
Hercík Jiří st.40Šálený Petr04
Šámal Vladimír40Popovych Andriy04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kosmonosy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Březovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KosmonosyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:15597:459TJ Sokol Kosmonosy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernát Jan
Veselý Adam
 
 
Sucharda Jiří
Ginzl Petr
 
 
471  3010
2.Černý Jaroslav
Procházka Zdeněk
 
 
Bien Lukáš
Takács Petr
 
 
9-10-86-102311
3.Veselý AdamSucharda Jiří887  3021
4.Černý JaroslavGinzl Petr9108  3031
5.Bernát JanBien Lukáš688  3041
6.Procházka ZdeněkTakács Petr2-811 3151
7.Černý JaroslavSucharda Jiří9-7513 3161
8.Bernát JanGinzl Petr4105  3071
9.Procházka ZdeněkBien Lukáš7115  3081
10.Veselý AdamTakács Petr-51115 3191
11.Bernát JanSucharda Jiří476  30101
12.Procházka ZdeněkGinzl Petr437  30111
13.Veselý AdamBien Lukáš983  30121
14.Černý JaroslavTakács Petr-9-7-5  03122
15.Veselý MichalSucharda Jiří7-8-9-6 13123
16.Veselý AdamGinzl Petr679  30133
17.Černý JaroslavBien LukášWO    03134
18.Bernát JanTakács Petr788  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Adam40Sucharda Jiří13
Černý Jaroslav21Ginzl Petr04
Bernát Jan40Bien Lukáš03
Procházka Zdeněk30Takács Petr13
Veselý Michal01   
WO01WO10
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChudířVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Podlázky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD U ČápaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31635:607TJ Chudíř

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrouda Jaroslav
Rychetský David
 
 
Hladký Petr
Soumar Miroslav
 
 
-5-3-10  0301
2.Štujber Martin
Gavura Jan
 
 
Šimeček Vladimír
Šlapáček Vladimír
 
 
-9411-983211
3.Hrouda JaroslavHladký Petr-7-11-8  0312
4.Rychetský DavidSoumar Miroslav-749-683222
5.Štujber MartinŠimeček Vladimír4-635 3132
6.Gavura JanŠlapáček Vladimír689  3042
7.Rychetský DavidHladký Petr-5-1010683252
8.Štujber MartinSoumar Miroslav2-8910 3162
9.Gavura JanŠimeček Vladimír946  3072
10.Hrouda JaroslavŠlapáček Vladimír-12-4-4  0373
11.Štujber MartinHladký Petr9106  3083
12.Gavura JanSoumar Miroslav89-96 3193
13.Hrouda JaroslavŠimeček Vladimír-6-3-3  0394
14.Rychetský DavidŠlapáček Vladimír29-13-5-82395
15.Gavura JanHladký Petr-104114 31105
16.Hrouda JaroslavSoumar Miroslav-2-9-3  03106
17.Rychetský DavidŠimeček Vladimír-9118-10-523107
18.Štujber MartinŠlapáček Vladimír364  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrouda Jaroslav04Hladký Petr13
Rychetský David22Soumar Miroslav13
Štujber Martin40Šimeček Vladimír22
Gavura Jan40Šlapáček Vladimír22
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Otradovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Čistá CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ SojoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:45621:681TJ Slavoj Čistá C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopta Vladimír
Černý Vladimír
 
 
Veselý Luděk
Chuvan Quy
 
 
-7-7-8  0301
2.May Pavel
Doležalová Daniela
 
 
Martinec Jaroslav
Doubek Miroslav
 
 
-137-95-102302
3.Kopta VladimírVeselý Luděk-47-97-82303
4.Černý VladimírChuvan Quy-7-8-6  0304
5.May PavelDoubek Miroslav-38-11-10 1305
6.Doležalová DanielaMartinec Jaroslav-9-4-6  0306
7.Černý VladimírVeselý Luděk-8-6-6  0307
8.May PavelChuvan Quy456  3017
9.Doležalová DanielaDoubek Miroslav-6-8-9  0318
10.Kopta VladimírMartinec Jaroslav9-9-9-8 1319
11.May PavelVeselý Luděk738  3029
12.Doležalová DanielaChuvan Quy6-49-4-823210
13.Kopta VladimírWeber Quan Hai813-9-8332310
14.Černý VladimírMartinec Jaroslav-3-7-7  03311
15.Doležalová DanielaVeselý Luděk-865-9-1123312
16.Kopta VladimírChuvan Quy109-10-8-1123313
17.Černý VladimírWeber Quan Hai-8-8-8  03314
18.May PavelMartinec Jaroslav-127810 31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kopta Vladimír13Veselý Luděk31
Černý Vladimír04Chuvan Quy31
May Pavel31Doubek Miroslav20
Doležalová Daniela04Martinec Jaroslav31
   Weber Quan Hai11
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Plazy CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KněžmostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství U hadaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:35516:559nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejsnar Jan
Zítka Miloslav
 
 
Sajdl Radek
Kalina Jaroslav
 
 
-8-2-2  0301
2.Marek Jiří
Jonáš Zdeněk
 
 
Březina Pavel
Maršálek Petr
 
 
856  3011
3.Marek JiříSajdl Radek-699-633221
4.Jonáš ZdeněkBřezina Pavel-88-10493231
5.Mejsnar JanKalina Jaroslav-4-9-8  0332
6.Zítka MiloslavMaršálek Petr-4-4-7  0333
7.Jonáš ZdeněkSajdl Radek-8-89493243
8.Mejsnar JanBřezina Pavel-4-5-7  0344
9.Zítka MiloslavKalina Jaroslav-4-2-6  0345
10.Marek JiříMaršálek Petr351  3055
11.Mejsnar JanSajdl Radek-9-8-7  0356
12.Zítka MiloslavBřezina Pavel-4-2-4  0357
13.Marek JiříKalina Jaroslav8610  3067
14.Jonáš ZdeněkMaršálek Petr327  3077
15.Zítka MiloslavSajdl Radek-5-6-4  0378
16.Marek JiříBřezina Pavel68-108 3188
17.Jonáš ZdeněkKalina Jaroslav94-61 3198
18.Mejsnar JanMaršálek Petr-78-4-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jiří40Sajdl Radek22
Jonáš Zdeněk40Březina Pavel22
Mejsnar Jan04Kalina Jaroslav22
Zítka Miloslav04Maršálek Petr22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HESO NepřevázkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Dolní Bousov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace U Mysíků, NepřevázkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 10:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31577:586TTC HESO Nepřevázka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejvoda Roman
Pulda Radek
 
 
Ungr Milan
Hanč Martin
 
 
8-6-5-6 1301
2.Císařovský Petr
Beran Antonín
 
 
Vitmajer Vladimír
Kužel Jiří
 
 
85-3-273211
3.Vejvoda RomanUngr Milan-9-11-6  0312
4.Beran AntonínHanč Martin9-895 3122
5.Císařovský PetrVitmajer Vladimír827  3032
6.Pulda RadekKužel Jiří-6-8-9  0333
7.Beran AntonínUngr Milan8-9-4-8 1334
8.Císařovský PetrHanč Martin1056  3044
9.Pulda RadekVitmajer Vladimír-6-5-4  0345
10.Vejvoda RomanKužel Jiří-9688 3155
11.Císařovský PetrUngr Milan-10-69-7 1356
12.Pulda RadekHanč Martin-58-8-6 1357
13.Vejvoda RomanVitmajer Vladimír9-989 3167
14.Beran AntonínKužel Jiří586  3077
15.Pulda RadekUngr Milan-3-9-3  0378
16.Vejvoda RomanHanč Martin569  3088
17.Beran AntonínVitmajer Vladimír9-297 3198
18.Císařovský PetrKužel Jiří-10528 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vejvoda Roman31Ungr Milan40
Beran Antonín31Hanč Martin13
Císařovský Petr31Vitmajer Vladimír13
Pulda Radek04Kužel Jiří13
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy