Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:315:12256:232TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejCrha Jakub-611-10-13 1301
2.Tregler TomášPavlica Martin545  3011
3.Koldas TomášKlásek Marek-3-5-6  0312
4.Tregler TomášCrha Jakub7-9112 3122
5.Bajger OndřejKlásek Marek3-8-8773232
6.Koldas TomášPavlica Martin11-64-8-32333
7.Bajger Ondřej
Tregler Tomáš
 
 
Pavlica Martin
Crha Jakub
 
 
765  3043

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bajger Ondřej11Crha Jakub11
Tregler Tomáš20Pavlica Martin11
Koldas Tomáš02Klásek Marek11
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Kotlorz Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:5160:132SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopcov DmitrijVožický Bohumil8310  3010
2.Kleprlík JakubPavelka Tomáš7-4-11333220
3.Kučera StanislavHavlík Tomáš495  3030
4.Stach MatějVožický Bohumil-5-3-1  0331
5.Prokopcov DmitrijHavlík Tomáš7124  3041
6.Kučera StanislavPavelka Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Prokopcov Dmitrij20Vožický Bohumil11
Kleprlík Jakub10Pavelka Tomáš01
Kučera Stanislav10Havlík Tomáš02
Stach Matěj01   
Počet diváků: 104



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Sudek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:12272:250SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shouman MohamedBako Radim5615  3010
2.Kalužný SamuelČihák Marek-9-149893220
3.Seibert JakubDavid Petr-88-10-6 1321
4.Kalužný SamuelBako Radim67-10-863231
5.Shouman MohamedDavid Petr9-8-77-32332
6.Seibert JakubČihák Marek5-96-953242
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Shouman Mohamed11Bako Radim02
Kalužný Samuel20Čihák Marek02
Seibert Jakub11David Petr20
Počet diváků: 75



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:314:13261:248DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinOnderka František984  3010
2.Koblížek MartinBindač Miroslav88-77 3120
3.Palkovský DavidMartinko Jiří-8-10-9  0321
4.Koblížek MartinOnderka František-10-108843231
5.Olejník MartinMartinko Jiří7-7-109-72332
6.Palkovský DavidBindač Miroslav-5-10-8  0333
7.Palkovský David
Koblížek Martin
 
 
Martinko Jiří
Onderka František
 
 
7-676 3143

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Olejník Martin11Onderka František02
Koblížek Martin20Bindač Miroslav11
Palkovský David02Martinko Jiří20
Počet diváků: 22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS