Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Sedláček Petr st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:12261:247DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinBajger Ondřej69-88 3110
2.Koblížek MartinKoldas Tomáš88-8-1143220
3.Palkovský DavidTregler Tomáš-9-394-92321
4.Koblížek MartinBajger Ondřej8-686 3131
5.Olejník MartinTregler Tomáš8-5-9-5 1332
6.Palkovský DavidKoldas Tomáš4-612-1463242
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin11Bajger Ondřej02
Koblížek Martin20Koldas Tomáš02
Palkovský David11Tregler Tomáš20
Počet diváků: 35



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:411:16231:271SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bindač MiroslavShouman Mohamed411-6-11113210
2.Martinko JiříKalužný Samuel11-9-19-72311
3.Sadílek TomášKošťál Radek-8-3-4  0312
4.Martinko JiříShouman Mohamed-5-99543222
5.Bindač MiroslavŽKošťál Radek-3814-6-112323
6.Sadílek TomášKalužný Samuel-6-65-4 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bindač Miroslav11Shouman Mohamed02
Martinko Jiří11Kalužný Samuel20
Sadílek Tomáš02Košťál Radek20
Počet diváků: 32



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:14207:229SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrKučera Stanislav5-11-8-13 1301
2.Špánik TiborProkopcov Dmitrij-96-6783211
3.Bako RadimKleprlík Jakub-4-7-8  0312
4.Špánik TiborKučera Stanislav7-8-5-8 1313
5.David PetrKleprlík Jakub1466  3023
6.Bako RadimProkopcov Dmitrij-410-3-8 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr11Kučera Stanislav20
Špánik Tibor11Prokopcov Dmitrij11
Bako Radim02Kleprlík Jakub11
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Juřík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:411:16243:256TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tymofieiev OleksandrCrha Jakub-4-95-4 1301
2.Skála RadekPavlica Martin2-7-10783211
3.Brhel ŠtěpánKlásek MarekŽ87-12-1183221
4.Skála RadekCrha Jakub-8-656-82322
5.Tymofieiev OleksandrKlásek Marek7-210-9-92323
6.Brhel ŠtěpánPavlica Martin-5-7-10  0324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tymofieiev Oleksandr02Crha Jakub20
Skála Radek11Pavlica Martin11
Brhel Štěpán11Klásek Marek11
Počet diváků: 23

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS