Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:3163:129SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopcov DmitrijDavid Petr986  3010
2.Kleprlík JakubŠpánik Tibor797  3020
3.Kučera StanislavBako Radim793  3030
4.Kleprlík JakubDavid Petr-9-69-4 1331
5.Prokopcov DmitrijBako RadimŽ4108  3041
6.Kučera StanislavŠpánik Tibor         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Prokopcov Dmitrij20David Petr11
Kleprlík Jakub11Špánik Tibor01
Kučera Stanislav10Bako Radim02
Počet diváků: 65



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6189:170TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubOlejník Martin6-3-8-2 1301
2.Buben VlastimilPalkovský David329  3011
3.Klásek MarekKoblížek Martin11108  3021
4.Buben VlastimilOlejník Martin88-119 3131
5.Crha JakubKoblížek Martin7-1111-683241
6.Klásek MarekPalkovský David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub11Olejník Martin11
Buben Vlastimil20Palkovský David01
Klásek Marek10Koblížek Martin02
Počet diváků: 82



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5189:156TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejPavelka Tomáš414-5-5-72301
2.Tregler TomášVožický Bohumil9-847 3111
3.Olivares FelipePanský Jindřich494  3021
4.Tregler TomášPavelka Tomáš-2775 3131
5.Bajger OndřejPanský Jindřich9126  3041
6.Olivares FelipeVožický Bohumil         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej11Pavelka Tomáš11
Tregler Tomáš20Vožický Bohumil01
Olivares Felipe10Panský Jindřich02
Počet diváků: 40



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 04. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:5184:161SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shouman MohamedŽMartinko Jiří-4-3146-82301
2.Kalužný SamuelSadílek Tomáš299  3011
3.Košťál RadekBindač Miroslav73-57 3121
4.Kalužný SamuelMartinko Jiří969  3031
5.Seibert JakubMartinko Tomáš-41096 3141
6.Košťál RadekSadílek Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Shouman Mohamed01Martinko Jiří11
Kalužný Samuel20Sadílek Tomáš01
Košťál Radek10Bindač Miroslav01
Seibert Jakub10Martinko Tomáš01
Počet diváků: 135

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy