Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Petr Radim
Hráno v místnosti
přesná adresa
Smilovice 168, 739 55 SmiloviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:314:11251:217TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olivares FelipeLapčík Ondřej578  3010
2.Bajger OndřejBrhel Štěpán5105  3020
3.Bělík ŠimonTymofieiev Oleksandr-9-9-10  0321
4.Bajger OndřejLapčík Ondřej-8-12-8  0322
5.Olivares FelipeTymofieiev Oleksandr-446-1093232
6.Bělík ŠimonBrhel Štěpán-7-835-92333
7.Bajger Ondřej
Olivares Felipe
 
 
Brhel Štěpán
Tymofieiev Oleksandr
 
 
1194  3043

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Olivares Felipe20Lapčík Ondřej11
Bajger Ondřej11Brhel Štěpán11
Bělík Šimon02Tymofieiev Oleksandr11
Počet diváků: 40



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Vrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:5169:133TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš JanPanský Jindřich-39-118113210
2.Crha JakubVožický Bohumil-10-7-4  0311
3.Klásek MarekOrlowski Milan355  3021
4.Crha JakubPanský Jindřich757  3031
5.Buben VlastimilOrlowski Milan447  3041
6.Klásek MarekVožický Bohumil         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Mokrejš Jan10Panský Jindřich02
Crha Jakub11Vožický Bohumil10
Klásek Marek10Orlowski Milan02
Buben Vlastimil10   
Počet diváků: 33



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:7209:173SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopcov DmitrijSadílek Tomáš4-98-7-82301
2.Kučera StanislavMartinko Jiří-4-961283211
3.Kleprlík JakubMartinko Tomáš-768-883221
4.Kučera StanislavSadílek Tomáš883  3031
5.Prokopcov DmitrijMartinko Tomáš845  3041
6.Kleprlík JakubMartinko Jiří         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Prokopcov Dmitrij11Sadílek Tomáš11
Kučera Stanislav20Martinko Jiří01
Kleprlík Jakub10Martinko Tomáš02
Počet diváků: 32
K utkání se dostavila dopingová kontrola



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:11232:223SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKoblížek Martin-8-5-10  0301
2.Kalužný SamuelPalkovský David5-982 3111
3.Košťál RadekOlejník Martin89-8-6123221
4.Kalužný SamuelKoblížek Martin-11-98793231
5.Seibert JakubOlejník Martin10-5-9-5 1332
6.Košťál RadekPalkovský David975  3042
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Koblížek Martin11
Kalužný Samuel20Palkovský David02
Košťál Radek20Olejník Martin11
Počet diváků: 48

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS