Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Skulina Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:411:13226:230SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olivares FelipeShouman Mohamed-13868 3110
2.Tregler TomᚎKošťál Radek-7-8-11  0311
3.Bajger OndřejKalužný Samuel-9-69-9 1312
4.Tregler TomášShouman Mohamed-8-1088-72313
5.Olivares FelipeKalužný Samuel1252  3023
6.Bajger OndřejKošťál Radek5-9-39-22324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olivares Felipe20Shouman Mohamed11
Tregler Tomáš02Košťál Radek20
Bajger Ondřej02Kalužný Samuel11
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:43:12122:158SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinKučera Stanislav7-9-7-8 1301
2.Foff LukášProkopcov Dmitrij-99-6-9 1302
3.Palkovský DavidKleprlík Jakub-26-7-13 1303
4.Foff LukášKučera Stanislav-7-9-3  0304
5.Koblížek MartinKleprlík Jakub         
6.Palkovský DavidProkopcov Dmitrij         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin01Kučera Stanislav20
Foff Lukáš02Prokopcov Dmitrij10
Palkovský David01Kleprlík Jakub10
Počet diváků: 45



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:49:14211:225TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák MarekCrha Jakub-10-398-82301
2.Špánik TiborPavlica Martin94-86 3111
3.David PetrKlásek Marek-9777 3121
4.Špánik TiborCrha Jakub-9-3-13  0322
5.Čihák MarekKlásek Marek-5-9-11  0323
6.David PetrPavlica Martin-96-10-5 1324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Čihák Marek02Crha Jakub20
Špánik Tibor11Pavlica Martin11
David Petr11Klásek Marek11
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-VršoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6169:145KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka TomášBroiakovskyi Vsevolod4-687 3110
2.Vožický BohumilTymofieiev Oleksandr194  3020
3.Havlík TomášKadlček Michal-81189 3130
4.Vožický BohumilBroiakovskyi Vsevolod-9-3WO  0331
5.Pavelka TomášKadlček Michal66-96 3141
6.Havlík TomášTymofieiev Oleksandr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavelka Tomáš20Broiakovskyi Vsevolod11
Vožický Bohumil11Tymofieiev Oleksandr01
Havlík Tomáš10Kadlček Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS