Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Olbricht Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5190:150TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášPavelka Tomáš679  3010
2.Olivares FelipeVožický Bohumil4-886 3120
3.Bajger OndřejPanský Jindřich148-99 3130
4.Olivares FelipePavelka Tomáš-89-9-8 1331
5.Tregler TomášPanský Jindřich654  3041
6.Bajger OndřejVožický Bohumil         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš20Pavelka Tomáš11
Olivares Felipe11Vožický Bohumil01
Bajger Ondřej10Panský Jindřich02
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXVrchní
rozhodčí:
Jamný Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Juřík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:44:12114:157SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapčík OndřejDavid Petr-6-8-2  0301
2.Kadlček MichalČihák Marek259  3011
3.Tymofieiev OleksandrŠpánik Tibor-8-1-1  0312
4.Kadlček MichalDavid Petr-7-79-7 1313
5.Lapčík OndřejŠpánik Tibor-8-6-9  0314
6.Tymofieiev OleksandrČihák Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Lapčík Ondřej02David Petr20
Kadlček Michal11Čihák Marek01
Tymofieiev Oleksandr01Špánik Tibor20
Počet diváků: 16



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:413:15274:262TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekCrha Jakub-9-8-6  0301
2.Martinko JiříMokrejš Jan474  3011
3.Martinko TomášPavlica Martin86-8-9-82312
4.Martinko JiříCrha Jakub-9-45-9 1313
5.Onderka FrantišekPavlica Martin-115-11883223
6.Martinko TomášMokrejš Jan-831016 3133
7.Onderka František
Martinko Jiří
 
 
Pavlica Martin
Crha Jakub
 
 
-8-89-7 1334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Onderka František11Crha Jakub20
Martinko Jiří11Mokrejš Jan02
Martinko Tomáš11Pavlica Martin11
Počet diváků: 31



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Žid Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:14174:224SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubKleprlík Jakub-313-11-5 1301
2.Kalužný SamuelProkopcov Dmitrij-5118-893211
3.Shouman MohamedKučera Stanislav-10-7-3  0312
4.Kalužný SamuelKleprlík Jakub9-6-8-6 1313
5.Seibert JakubKučera Stanislav-77-410-72314
6.Shouman MohamedProkopcov Dmitrij         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Kleprlík Jakub20
Kalužný Samuel11Prokopcov Dmitrij01
Shouman Mohamed01Kučera Stanislav20
Počet diváků: 72
Bez připomínek.

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS