Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3156:113SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopcov DmitrijOlivares Felipe679  3010
2.Kleprlík JakubKoldas Tomáš657  3020
3.Kučera StanislavTregler Tomáš-839-683230
4.Kleprlík JakubOlivares Felipe-10397 3140
5.Prokopcov DmitrijTregler Tomáš         
6.Kučera StanislavKoldas Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Prokopcov Dmitrij10Olivares Felipe02
Kleprlík Jakub20Koldas Tomáš01
Kučera Stanislav10Tregler Tomáš01
Počet diváků: 77



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:415:15292:280TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovský DavidKlásek Marek-313-10653210
2.Olejník MartinMokrejš Jan-9839 3120
3.Koblížek MartinPavlica Martin9-9-10-8 1321
4.Olejník MartinKlásek Marek6-67-7-92322
5.Palkovský DavidPavlica Martin-410-102-72323
6.Koblížek MartinMokrejš Jan7512  3033
7.Palkovský David
Koblížek Martin
 
 
Klásek Marek
Pavlica Martin
 
 
-87-12-7 1334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Palkovský David11Klásek Marek11
Olejník Martin11Mokrejš Jan02
Koblížek Martin11Pavlica Martin20
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:114:6204:171TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka FrantišekKadlček Michal8-697 3110
2.Sadílek TomášHromek Filip985  3020
3.Martinko TomášTymofieiev Oleksandr87-10-7-102321
4.Sadílek TomášKadlček Michal-9-86583231
5.Onderka FrantišekTymofieiev Oleksandr788  3041
6.Martinko TomášHromek Filip         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Onderka František20Kadlček Michal02
Sadílek Tomáš20Hromek Filip01
Martinko Tomáš01Tymofieiev Oleksandr11
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6171:161SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David PetrŽPavelka Tomáš-86-7793210
2.Špánik TiborOrlowski Milan5128  3020
3.Bako RadimVožický Bohumil-4-6-3  0321
4.Špánik TiborPavelka Tomáš-7899 3131
5.David PetrVožický Bohumil3109  3041
6.Bako RadimOrlowski Milan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
David Petr20Pavelka Tomáš02
Špánik Tibor20Orlowski Milan01
Bako Radim01Vožický Bohumil11
Počet diváků: 25

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS