Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2Rozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:316:15286:286SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopcov DmitrijBuben Vlastimil74-88 3110
2.Kleprlík JakubKlásek Marek-98-4-5 1311
3.Kaucký PetrCrha Jakub7-1111-963221
4.Kleprlík JakubBuben Vlastimil6-566 3131
5.Prokopcov DmitrijCrha Jakub10-11-6-9 1332
6.Kaucký PetrKlásek Marek-47-24-52333
7.Kleprlík Jakub
Prokopcov Dmitrij
 
 
Buben Vlastimil
Crha Jakub
 
 
8-9-10993243

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Prokopcov Dmitrij11Buben Vlastimil02
Kleprlík Jakub11Klásek Marek20
Kaucký Petr11Crha Jakub11
Počet diváků: 48



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Vrabec Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3169:138SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubBroiakovskyi Vsevolod-1112156 3110
2.Košťál RadekTymofieiev Oleksandr58-45 3120
3.Blinka MichalKadlček Michal8614  3030
4.Košťál RadekBroiakovskyi Vsevolod-8996 3140
5.Seibert JakubKadlček Michal         
6.Blinka MichalTymofieiev Oleksandr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub10Broiakovskyi Vsevolod02
Košťál Radek20Tymofieiev Oleksandr01
Blinka Michal10Kadlček Michal01
Počet diváků: 45



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:112:6175:154DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník MartinPavelka Tomáš-119-5973210
2.Palkovský DavidOrlowski Milan566  3020
3.Koblížek MartinVožický Bohumil794  3030
4.Palkovský DavidPavelka Tomáš-8-2-8  0331
5.Olejník MartinVožický Bohumil66-612 3141
6.Koblížek MartinOrlowski Milan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Olejník Martin20Pavelka Tomáš11
Palkovský David11Orlowski Milan01
Koblížek Martin10Vožický Bohumil02
Počet diváků: 25



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:314:14276:257SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako RadimSadílek Tomáš-9-84-9 1301
2.David PetrBindač Miroslav512-10-983211
3.Špánik TiborMartinko Jiří-7-8-8  0312
4.David PetrSadílek Tomáš5131  3022
5.Bako RadimMartinko Jiří-11-78-8 1323
6.Špánik TiborBindač Miroslav-25-91163233
7.Špánik Tibor
David Petr
 
 
Martinko Jiří
Sadílek Tomáš
 
 
9-885 3143

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bako Radim02Sadílek Tomáš11
David Petr20Bindač Miroslav02
Špánik Tibor11Martinko Jiří20
Počet diváků: 20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS