Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5193:127TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejPalkovský David3-156-1263210
2.Olivares FelipeOlejník MartinWO    3020
3.Tregler TomášKoblížek Martin49-118 3130
4.Olivares FelipePalkovský David-126-11863240
5.Bajger OndřejKoblížek Martin         
6.Tregler TomášOlejník Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej10Palkovský David02
Olivares Felipe10Koblížek Martin01
Tregler Tomáš10   
WO10WO01
Počet diváků: 23
Hráč Olejník vzdal za stavu 2:7 v 1. setu pro zranění krční páteře



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Sudek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:315:11237:244SKST EUROMASTER Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelBindač Miroslav-681010 3110
2.Košťál RadekOnderka František866  3020
3.Seibert JakubMartinko Jiří-5-686-82321
4.Košťál RadekBindač Miroslav5-8-7-5 1322
5.Kalužný SamuelMartinko JiříŽ107-69 3132
6.Seibert JakubŽOnderka František-6-2-5  0333
7.Kalužný Samuel
Seibert Jakub
 
 
Martinko Jiří
Onderka František
 
 
71310  3043

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kalužný Samuel20Bindač Miroslav11
Košťál Radek11Onderka František11
Seibert Jakub02Martinko Jiří11
Počet diváků: 56



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5190:145SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubŠpánik Tibor9123  3010
2.Prokopcov DmitrijČihák Marek563  3020
3.Kučera StanislavDavid Petr-8-86-7 1321
4.Prokopcov DmitrijŠpánik Tibor936  3031
5.Kleprlík JakubDavid Petr-9-10710103241
6.Kučera StanislavČihák Marek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub20Špánik Tibor02
Prokopcov Dmitrij20Čihák Marek01
Kučera Stanislav01David Petr11
Počet diváků: 44



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 09. 2018 18:40 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:5177:144TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klásek MarekTymofieiev Oleksandr711-6-793210
2.Pavlica MartinLapčík Ondřej76-75 3120
3.Buben VlastimilKadlček Michal7-10-116113230
4.Pavlica MartinTymofieiev Oleksandr854  3040
5.Klásek MarekKadlček Michal         
6.Buben VlastimilLapčík Ondřej         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Klásek Marek10Tymofieiev Oleksandr02
Pavlica Martin20Lapčík Ondřej01
Buben Vlastimil10Kadlček Michal01
Počet diváků: 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS