Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KSTVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:Petr Radim
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:316:14303:261TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta JanKoldas Tomáš-10102-923210
2.Bindač MiroslavKorbel Petr9-9-69-62311
3.Martinko JiříBělík Šimon09-92 3121
4.Bindač MiroslavKoldas Tomáš56-108 3131
5.Valenta JanBělík Šimon-9-1010-9 1332
6.Martinko JiříKorbel Petr-9-94-5 1333
7.Onderka František
Martinko Jiří
 
 
Korbel Petr
Bělík Šimon
 
 
-1111114 3143

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Valenta Jan11Koldas Tomáš02
Bindač Miroslav11Korbel Petr20
Martinko Jiří11Bělík Šimon11
Počet diváků: 45



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:213:9215:205DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovský DavidDavid Petr-9-9-3  0301
2.Olejník MartinŠpánik Tibor-6676 3111
3.Koblížek MartinČihák Marek973  3021
4.Olejník MartinDavid Petr99-59 3131
5.Palkovský DavidČihák Marek-7-911-10 1332
6.Koblížek MartinŠpánik Tibor1111-87 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Palkovský David02David Petr11
Olejník Martin20Špánik Tibor02
Koblížek Martin20Čihák Marek11
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST EUROMASTER LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Vrabec Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 LiberecRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:413:14251:260KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalužný SamuelPavelka Tomáš-88-7-8 1301
2.Seibert JakubPanský Jindřich778  3011
3.Košťál RadekVožický Bohumil8-775 3121
4.Seibert JakubPavelka Tomáš-9-3-6  0322
5.Kalužný SamuelVožický Bohumil-1010912 3132
6.Košťál RadekPanský Jindřich6-7-6-9 1333
7.Kalužný Samuel
Seibert Jakub
 
 
Pavelka Tomáš
Vožický Bohumil
 
 
98-7-10-72334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalužný Samuel11Pavelka Tomáš20
Seibert Jakub11Panský Jindřich11
Košťál Radek11Vožický Bohumil02
Počet diváků: 104



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín - STAVOIMPEXRozhodčí:Hrdý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2154:106SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kleprlík JakubTymofieiev Oleksandr-8947 3110
2.Kučera StanislavKadlček Michal668  3020
3.Kaucký PetrSvoboda Petr256  3030
4.Kučera StanislavTymofieiev Oleksandr1212-87 3140
5.Kleprlík JakubSvoboda Petr         
6.Kaucký PetrKadlček Michal         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kleprlík Jakub10Tymofieiev Oleksandr02
Kučera Stanislav20Kadlček Michal01
Kaucký Petr10Svoboda Petr01
Počet diváků: 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS