Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, malý sál sokolovnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26627:548TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klír Jiří
Tměj Milan
 
 
Řehounek Kristian
Zoubek Šimon
 
 
-96-1211-112301
2.Zajíc Jiří
Peregrin Jaroslav
 
 
Pek Jan
Truněčková Anežka
 
 
-869-973211
3.Peregrin JaroslavŘehounek Kristian9-3-8-9 1312
4.Tměj MilanZoubek Šimon-4-8-9  0313
5.Zajíc JiříPek Jan-12-88-8 1314
6.Klír JiříTruněčková Anežka533  3024
7.Tměj MilanŘehounek Kristian-6-0-9  0325
8.Zajíc JiříZoubek Šimon7-93-683235
9.Klír JiříPek Jan6610  3045
10.Peregrin JaroslavTruněčková Anežka1037  3055
11.Zajíc JiříŘehounek Kristian-9-77-7 1356
12.Klír JiříZoubek Šimon6-943 3166
13.Peregrin JaroslavPek Jan1194  3076
14.Tměj MilanTruněčková Anežka1152  3086
15.Klír JiříŘehounek Kristian987  3096
16.Peregrin JaroslavZoubek Šimon985  30106
17.Tměj MilanPek Jan-6-7-8  03107
18.Zajíc JiříTruněčková Anežka586  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Peregrin Jaroslav31Řehounek Kristian31
Tměj Milan13Zoubek Šimon13
Zajíc Jiří22Pek Jan22
Klír Jiří40Truněčková Anežka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stěžery DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
503 51 Chlumec n. C., Kozelkova 26/IV, herna v podkrovíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45416:633TJ Sokol Stěžery D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černík Jan
Koníček Jan
 
 
Krása Jakub
Vykysalý Miroslav
 
 
-6-3-8  0301
2.
 
 
Suchánek Filip
Balcar Vojtěch
 
 
WO    0302
3.Černík JanKrása Jakub-6611-7-82303
4.Koníček JanVykysalý Miroslav-4-48-3 1304
5.Veselý ZdeněkSuchánek Filip8-14-9743214
6.Balcar VojtěchWO    0315
7.Koníček JanKrása Jakub-3-8-6  0316
8.Veselý ZdeněkVykysalý Miroslav-3-6-8  0317
9.Suchánek FilipWO    0318
10.Černík JanBalcar Vojtěch85-96 3128
11.Veselý ZdeněkKrása Jakub9-11-7-7 1329
12.Vykysalý MiroslavWO    03210
13.Černík JanSuchánek Filip-9-8-8  03211
14.Koníček JanBalcar Vojtěch457  30311
15.Krása JakubWO    03312
16.Černík JanVykysalý Miroslav8-14-4-9 13313
17.Koníček JanSuchánek Filip4-7-6-10 13314
18.Veselý ZdeněkBalcar Vojtěch8107  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Černík Jan13Krása Jakub30
Koníček Jan13Vykysalý Miroslav30
Veselý Zdeněk22Suchánek Filip21
   Balcar Vojtěch03
WO05WO50

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS