Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Cvikováček Cvikov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20520:444TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pobuda Josef
Tamchyna Petr
 
 
Tomek Jaroslav ml.
Plaček Jaroslav
 
 
-11-108-8 1301
2.Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
10-1088 3111
3.Pobuda JosefPlaček Jaroslav468  3021
4.Tamchyna PetrFojt Pavel-9515 3131
5.Bukovec RadekŠtěpánek Zdeněk-74-8573241
6.Lazar JuliusTomek Jaroslav ml.-8-3-9  0342
7.Tamchyna PetrPlaček Jaroslav6128  3052
8.Bukovec RadekFojt Pavel835  3062
9.Lazar JuliusŠtěpánek Zdeněk-1011-99103272
10.Pobuda JosefTomek Jaroslav ml.-10-7-9  0373
11.Bukovec RadekPlaček Jaroslav99-8-793283
12.Lazar JuliusFojt Pavel9102  3093
13.Pobuda JosefŠtěpánek Zdeněk-7-53-4 1394
14.Tamchyna PetrTomek Jaroslav ml.5110  30104
15.Lazar JuliusPlaček Jaroslav         
16.Pobuda JosefFojt Pavel         
17.Tamchyna PetrŠtěpánek Zdeněk         
18.Bukovec RadekTomek Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pobuda Josef12Plaček Jaroslav03
Tamchyna Petr30Fojt Pavel03
Bukovec Radek30Štěpánek Zdeněk12
Lazar Julius21Tomek Jaroslav ml.21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CRozhodčí:Vojtěch Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:36574:623TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horník Stanislav
Sucharda Jan
 
 
Kovář Jaroslav
Hradecký Jakub
 
 
-4-6-4  0301
2.Oliverius Pavel
Studecký Lubor
 
 
Tauš René
Vrabec Jan
 
 
-66105 3111
3.Sucharda JanVrabec Jan-679-5-112312
4.Oliverius PavelTauš René8-288 3122
5.Rudinský DavidHradecký Jakub-4-57783232
6.Studecký LuborKovář Jaroslav-11993 3142
7.Oliverius PavelVrabec Jan-10-8910-102343
8.Rudinský DavidTauš René6-9-10-3 1344
9.Studecký LuborHradecký Jakub679  3054
10.Sucharda JanKovář Jaroslav-7783 3164
11.Rudinský DavidVrabec Jan-6-4-3  0365
12.Studecký LuborTauš René-9-976-102366
13.Sucharda JanHradecký Jakub-13-576-82367
14.Oliverius PavelKovář Jaroslav-8-11-9  0368
15.Studecký LuborVrabec Jan-8117-5-52369
16.Sucharda JanTauš René-4-8-5  03610
17.Oliverius PavelHradecký Jakub         
18.Rudinský DavidKovář Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Jan13Vrabec Jan40
Oliverius Pavel12Tauš René31
Rudinský David12Hradecký Jakub12
Studecký Lubor22Kovář Jaroslav12
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec JVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Victory Liberec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:24 SKST Liberec J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Pecka Vlastimil
Vojtěch Jiří
 
 
WO    0301
2.Smetana Josef
Mareš Erik
 
 
Provazník Tomáš
Plíšek Jan
 
 
     3011
3.Požárský JiříVojtěch Jiří     3221
4.Mareš ErikPecka Vlastimil     3231
5.Provazník TomášWO    0332
6.Smetana JosefPlíšek Jan     3042
7.Mareš ErikVojtěch Jiří     3152
8.Pecka VlastimilWO    0353
9.Smetana JosefProvazník Tomáš     3063
10.Požárský JiříPlíšek Jan     3273
11.Vojtěch JiříWO    0374
12.Smetana JosefPecka Vlastimil     3184
13.Požárský JiříProvazník Tomáš     1385
14.Mareš ErikPlíšek Jan     3095
15.Smetana JosefVojtěch Jiří     31105
16.Požárský JiříPecka Vlastimil     13  
17.Mareš ErikProvazník Tomáš         
18.Plíšek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Požárský Jiří21Vojtěch Jiří03
Mareš Erik30Pecka Vlastimil02
Smetana Josef40Provazník Tomáš11
   Plíšek Jan03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec IVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39 TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Kamil
Veselka Jiří st.
 
 
Prosa Tomáš
Pikous Marsel
 
 
     0301
2.Stránská Anna
Marholt David
 
 
Drechsler Jan
Drechsler Matěj
 
 
     3111
3.Marholt DavidProsa Tomáš     1312
4.Veselka Jiří st.Drechsler Jan     0313
5.Novák KamilDrechsler Matěj     0314
6.Stránská AnnaPikous Marsel     3124
7.Veselka Jiří st.Prosa Tomáš     3234
8.Novák KamilDrechsler Jan     1335
9.Stránská AnnaDrechsler Matěj     3245
10.Marholt DavidPikous Marsel     2346
11.Novák KamilProsa Tomáš     0347
12.Stránská AnnaDrechsler Jan     3057
13.Marholt DavidDrechsler Matěj     3267
14.Veselka Jiří st.Pikous Marsel     0368
15.Stránská AnnaProsa Tomáš     3178
16.Marholt DavidDrechsler Jan     3088
17.Veselka Jiří st.Drechsler Matěj     1389
18.Novák KamilPikous Marsel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marholt David22Prosa Tomáš22
Veselka Jiří st.13Drechsler Jan22
Novák Kamil04Drechsler Matěj22
Stránská Anna40Pikous Marsel31
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Semily AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 418, 51301 Semily, Velký sál sokolovny o rozměrech 20m x 15mRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:18 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělka Jaroslav
Janoušek Ladislav
 
 
Zahradník Jan
Doležal Václav
 
 
     3210
2.Bělovský Josef
Mejsnar František ml.
 
 
Šourek Pavel
Jareis Otakar ml.
 
 
     3220
3.Mejsnar František ml.Zahradník Jan     3030
4.Bělka JaroslavŠourek Pavel     3040
5.Janoušek LadislavDoležal Václav     2341
6.Bělovský JosefJareis Otakar ml.     1342
7.Bělka JaroslavZahradník Jan     3252
8.Janoušek LadislavŠourek Pavel     3162
9.Bělovský JosefDoležal Václav     3172
10.Mejsnar František ml.Jareis Otakar ml.     3082
11.Janoušek LadislavZahradník Jan     3192
12.Bělovský JosefŠourek Pavel     2393
13.Mejsnar František ml.Doležal Václav     30103
14.Bělka JaroslavJareis Otakar ml.         
15.Bělovský JosefZahradník Jan         
16.Mejsnar František ml.Šourek Pavel         
17.Bělka JaroslavDoležal Václav         
18.Janoušek LadislavJareis Otakar ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mejsnar František ml.30Zahradník Jan03
Bělka Jaroslav20Šourek Pavel12
Janoušek Ladislav21Doležal Václav12
Bělovský Josef12Jareis Otakar ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VesecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:19480:451TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vávra Jiří
Dědek Jiří
 
 
Líbal Jaromír
Jiroš Adam
 
 
5-678 3110
2.Truc Petr
Salomon Daniel
 
 
Fejtek Ondřej
Ježek Michal
 
 
6-5-17123220
3.Truc PetrJežek Michal-1486-873230
4.Vávra JiříFejtek Ondřej-5-74783240
5.Dědek JiříLíbal Jaromír-7595 3150
6.Salomon DanielJiroš Adam899  3060
7.Vávra JiříJežek Michal-5-5-11  0361
8.Dědek JiříFejtek Ondřej2-96-263271
9.Salomon DanielLíbal Jaromír613-1412 3181
10.Truc PetrJiroš Adam795  3091
11.Dědek JiříJežek Michal-5-7-3  0392
12.Salomon DanielFejtek Ondřej814-9-91232102
13.Truc PetrLíbal Jaromír-6-3-7  03  
14.Vávra JiříJiroš Adam         
15.Salomon DanielJežek Michal         
16.Truc PetrFejtek Ondřej         
17.Vávra JiříLíbal Jaromír         
18.Dědek JiříJiroš Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Truc Petr20Ježek Michal21
Vávra Jiří11Fejtek Ondřej03
Dědek Jiří21Líbal Jaromír02
Salomon Daniel30Jiroš Adam02
Zápas č. 13 byl dohrán dříve než č. 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy