Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36704:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sucharda Jan
Studecký Lubor
 
 
Svědík Miroslav
Marholt David
 
 
-679-9123210
2.Horník Stanislav
Polák Tomáš
 
 
Novák Kamil
Holík Tomáš
 
 
9-9-57-102311
3.Sucharda JanSvědík Miroslav-9-1110-8 1312
4.Polák TomášMarholt David-69-10-10 1313
5.Horník StanislavNovák Kamil-64-6-3 1314
6.Studecký LuborHolík Tomáš-106-512-62315
7.Polák TomášSvědík Miroslav-88-10-7 1316
8.Horník StanislavMarholt David-109102 3126
9.Studecký LuborNovák Kamil4-8-7-7 1327
10.Sucharda JanHolík Tomáš109-6-733237
11.Horník StanislavSvědík Miroslav9-97-8-72338
12.Studecký LuborMarholt David-789-1133248
13.Sucharda JanNovák Kamil612-5-1393258
14.Polák TomášHolík Tomáš774  3068
15.Studecký LuborSvědík Miroslav-7-3-3  0369
16.Sucharda JanMarholt David734  3079
17.Polák TomášNovák Kamil273  3089
18.Horník StanislavHolík Tomáš4811  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sucharda Jan31Svědík Miroslav40
Polák Tomáš22Marholt David13
Horník Stanislav22Novák Kamil22
Studecký Lubor13Holík Tomáš13
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Doksy - Mimoň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Luční, 472 01 Doksy, Zadní část budovy Restaurace BezdězRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28636:571TJ Doksy - Mimoň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pobuda Josef
Tamchyna Petr
 
 
Novota Štefan
Požárský Jiří
 
 
7-784 3110
2.Bukovec Radek
Lazar Julius
 
 
Kutifel Josef ml.
Mareš Erik
 
 
1075  3020
3.Lazar JuliusKutifel Josef ml.-3-7-5  0321
4.Tamchyna PetrNovota Štefan7-492 3131
5.Bukovec RadekPožárský Jiří-3-135-4 1332
6.Pobuda JosefMareš Erik-102-103-62333
7.Tamchyna PetrKutifel Josef ml.8-876 3143
8.Bukovec RadekNovota Štefan7-5-6-8 1344
9.Pobuda JosefPožárský Jiří5-6-48-62345
10.Lazar JuliusMareš Erik555  3055
11.Bukovec RadekKutifel Josef ml.2-9-8-5 1356
12.Pobuda JosefNovota Štefan768  3066
13.Lazar JuliusPožárský Jiří-710-7-7 1367
14.Tamchyna PetrMareš Erik5514  3077
15.Pobuda JosefKutifel Josef ml.673  3087
16.Lazar JuliusNovota Štefan-1310-13-6 1388
17.Tamchyna PetrPožárský Jiří7710  3098
18.Bukovec RadekMareš Erik-8737 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lazar Julius13Kutifel Josef ml.22
Tamchyna Petr40Novota Štefan22
Bukovec Radek13Požárský Jiří31
Pobuda Josef22Mareš Erik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Cvikováček Cvikov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov ARozhodčí:Madaraszová
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 365, 47154 CvikovRozhodčí:Svobodová
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35 TJ Sokol Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Jaroslav
Tomek Jaroslav ml.
 
 
Anděl Jiří
Vávra Jiří
 
 
     3010
2.Fojt Pavel
Štěpánek Zdeněk
 
 
Truc Petr
Salomon Daniel
 
 
     2311
3.Štěpánek ZdeněkSalomon Daniel     0312
4.Plaček JaroslavTruc Petr     1313
5.Fojt PavelVávra Jiří     3123
6.Tomek Jaroslav ml.Anděl Jiří     3133
7.Plaček JaroslavSalomon Daniel     3143
8.Fojt PavelTruc Petr     1344
9.Tomek Jaroslav ml.Vávra Jiří     3154
10.Štěpánek ZdeněkAnděl Jiří     1355
11.Fojt PavelSalomon Daniel     0356
12.Tomek Jaroslav ml.Truc Petr     2357
13.Štěpánek ZdeněkVávra Jiří     0358
14.Plaček JaroslavAnděl Jiří     0359
15.Tomek Jaroslav ml.Salomon Daniel     3169
16.Štěpánek ZdeněkTruc Petr     13610
17.Plaček JaroslavVávra Jiří         
18.Fojt PavelAnděl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štěpánek Zdeněk04Salomon Daniel22
Plaček Jaroslav12Truc Petr40
Fojt Pavel12Vávra Jiří12
Tomek Jaroslav ml.31Anděl Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Semily ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38 TJ Sokol Semily A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jan
Louda Jiří
 
 
Šonský Jaroslav
Bělka Jaroslav
 
 
     3110
2.Daníček Radek
Matouš Roman
 
 
Mejsnar František ml.
Bělovský Josef
 
 
     2311
3.Matouš RomanBělovský Josef     0312
4.Daníček RadekBělka Jaroslav     3222
5.Vrabec JanMejsnar František ml.     0323
6.Louda JiříŠonský Jaroslav     3033
7.Daníček RadekBělovský Josef     0334
8.Vrabec JanBělka Jaroslav     1335
9.Louda JiříMejsnar František ml.     3045
10.Matouš RomanŠonský Jaroslav     1346
11.Vrabec JanBělovský Josef     2347
12.Louda JiříBělka Jaroslav     2348
13.Matouš RomanMejsnar František ml.     3258
14.Daníček RadekŠonský Jaroslav     3168
15.Louda JiříBělovský Josef     3278
16.Matouš RomanBělka Jaroslav     2379
17.Daníček RadekMejsnar František ml.     13710
18.Vrabec JanŠonský Jaroslav     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matouš Roman13Bělovský Josef31
Daníček Radek22Bělka Jaroslav31
Vrabec Jan03Mejsnar František ml.22
Louda Jiří31Šonský Jaroslav12
Zápas č. 18 odehrán před 17.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Victory Liberec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jeronýmova 570/22, Liberec, budova proti hlavnímu vchodu do hokejové haly (Home credit areny), první podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33 KST Victory Liberec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Jiří
Pecka Vlastimil
 
 
Paldus Tomáš
Doležal Václav
 
 
     3210
2.Vojtěch Jiří
Anton Petr
 
 
Jareis Otakar ml.
Šourek Pavel
 
 
     3020
3.Anton PetrDoležal Václav     1321
4.Vojtěch JiříPaldus Tomáš     3131
5.Pecka VlastimilZahradník Jan     0332
6.Vaníček JiříŠourek Pavel     1333
7.Vojtěch JiříDoležal Václav     3043
8.Pecka VlastimilPaldus Tomáš     3153
9.Vaníček JiříZahradník Jan     2354
10.Anton PetrŠourek Pavel     0355
11.Pecka VlastimilDoležal Václav     3265
12.Vaníček JiříPaldus Tomáš     3075
13.Anton PetrZahradník Jan     1376
14.Vojtěch JiříŠourek Pavel     0377
15.Vaníček JiříDoležal Václav     3187
16.Provazník TomášPaldus Tomáš     0388
17.Vojtěch JiříZahradník Jan     3098
18.Pecka VlastimilŠourek Pavel     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Anton Petr03Doležal Václav13
Vojtěch Jiří31Paldus Tomáš13
Pecka Vlastimil31Zahradník Jan31
Vaníček Jiří22Šourek Pavel31
Provazník Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VesecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32694:677TJ Jiskra Raspenava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prosa Tomáš
Pikous Marsel
 
 
Ježek Michal
Fejtek Ondřej
 
 
-6-10-11  0301
2.Drechsler Matěj
Drechsler Jan
 
 
Líbal Jaromír
Jiroš Adam
 
 
9-86-3103211
3.Drechsler MatějJežek Michal-13-4-9  0312
4.Ryšavý MilanFejtek Ondřej9611  3022
5.Drechsler JanLíbal Jaromír7-67-4-72323
6.Prosa TomášJiroš Adam696  3033
7.Pikous MarselJežek Michal-6-14-9  0334
8.Drechsler JanFejtek Ondřej-6-779-82335
9.Prosa TomášLíbal Jaromír-98910 3145
10.Drechsler MatějJiroš Adam-6-9811-82346
11.Drechsler JanJežek Michal-1113-7-4 1347
12.Prosa TomášFejtek Ondřej-9854 3157
13.Drechsler MatějLíbal Jaromír87-4-6103267
14.Pikous MarselJiroš Adam789  3077
15.Prosa TomášJežek Michal-8-6913113287
16.Drechsler MatějFejtek Ondřej779  3097
17.Pikous MarselLíbal Jaromír-87-85-142398
18.Drechsler JanJiroš Adam164  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drechsler Matěj22Ježek Michal31
Ryšavý Milan10Fejtek Ondřej13
Drechsler Jan13Líbal Jaromír22
Prosa Tomáš40Jiroš Adam13
Pikous Marsel12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy