Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knot Jan
Kriegelstein Petr
 
 
Oliverius Pavel
Sucharda Jan
 
 
     1301
2.Link Martin
Perný Matěj
 
 
Rudinský David
Nešvera Miroslav
 
 
     0302
3.Knot JanRudinský David     0303
4.Kriegelstein PetrOliverius Pavel     1304
5.Link MartinNešvera Miroslav     0305
6.Perný MatějSucharda Jan     1306
7.Kriegelstein PetrRudinský David     1307
8.Link MartinOliverius Pavel     2308
9.Perný MatějNešvera Miroslav     0309
10.Knot JanSucharda Jan     3219
11.Link MartinRudinský David     13110
12.Perný MatějOliverius Pavel         
13.Knot JanNešvera Miroslav         
14.Kriegelstein PetrSucharda Jan         
15.Perný MatějRudinský David         
16.Knot JanOliverius Pavel         
17.Kriegelstein PetrNešvera Miroslav         
18.Link MartinSucharda Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knot Jan11Rudinský David30
Kriegelstein Petr02Oliverius Pavel20
Link Martin03Nešvera Miroslav20
Perný Matěj02Sucharda Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Protiva Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15437:383SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Mareš Erik
 
 
Slavík Miroslav
Mastník Radek
 
 
1112-8-683210
2.Tauchman Denis
Štolfa Jakub
 
 
Paldus Martin
Černý Václav
 
 
78-103 3120
3.Štolfa JakubSlavík Miroslav11-45-673230
4.Tauchman DenisMastník Radek647  3040
5.Stránská AnnaPaldus Martin377  3050
6.Mareš ErikČerný Václav6510  3060
7.Tauchman DenisSlavík Miroslav-7-6-4  0361
8.Stránská AnnaMastník Radek66-87 3171
9.Mareš ErikPaldus Martin77-86 3181
10.Štolfa JakubČerný Václav-8979 3191
11.Stránská AnnaSlavík Miroslav-11-6-3  0392
12.Mareš ErikMastník Radek79-48 31102
13.Štolfa JakubPaldus Martin         
14.Tauchman DenisČerný Václav         
15.Mareš ErikSlavík Miroslav         
16.Štolfa JakubMastník Radek         
17.Tauchman DenisPaldus Martin         
18.Stránská AnnaČerný Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štolfa Jakub20Slavík Miroslav21
Tauchman Denis11Mastník Radek03
Stránská Anna21Paldus Martin02
Mareš Erik30Černý Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Průša Pavel
Šimon Miroslav
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
     0301
2.Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
Otmar Petr
Golis Radek
 
 
     3111
3.Charvát LubošOtmar Michal     0312
4.Průša PavelHlubuček Tomáš     3122
5.Šimon MiroslavOtmar Petr     0323
6.Hanák PetrGolis Radek     3033
7.Průša PavelOtmar Michal     2334
8.Šimon MiroslavHlubuček Tomáš     1335
9.Hanák PetrOtmar Petr     3045
10.Charvát LubošGolis Radek     3055
11.Šimon MiroslavOtmar Michal     0356
12.Hanák PetrHlubuček Tomáš     3266
13.Charvát LubošOtmar Petr     2367
14.Průša PavelGolis Radek     3177
15.Hanák PetrOtmar Michal     1378
16.Charvát LubošHlubuček Tomáš     2379
17.Průša PavelOtmar Petr     23710
18.Šimon MiroslavGolis Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Luboš13Otmar Michal40
Průša Pavel22Hlubuček Tomáš22
Šimon Miroslav03Otmar Petr31
Hanák Petr31Golis Radek03
Přítomen komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2343:204TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milata Vladimír ml.
Jablonovský Jan
 
 
Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
36-69 3110
2.Jaderný Petr
Jindrák Lukáš
 
 
Kopal Aleš
Krejčí Richard
 
 
368  3020
3.Jablonovský JanKouble Daniel367  3030
4.Jaderný PetrKopal Aleš848  3040
5.Milata Vladimír ml.Janata Tomáš553  3050
6.Jindrák LukášKrejčí Richard756  3060
7.Jaderný PetrKouble Daniel39-37 3170
8.Milata Vladimír ml.Kopal Aleš698  3080
9.Jindrák LukášJanata Tomáš8133  3090
10.Jablonovský JanKrejčí Richard473  30100
11.Milata Vladimír ml.Kouble Daniel         
12.Jindrák LukášKopal Aleš         
13.Jablonovský JanJanata Tomáš         
14.Jaderný PetrKrejčí Richard         
15.Jindrák LukášKouble Daniel         
16.Jablonovský JanKopal Aleš         
17.Jaderný PetrJanata Tomáš         
18.Milata Vladimír ml.Krejčí Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jablonovský Jan20Kouble Daniel02
Jaderný Petr20Kopal Aleš02
Milata Vladimír ml.20Janata Tomáš02
Jindrák Lukáš20Krejčí Richard02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Vladimír
Schiller Miroslav
 
 
Dědek Jiří
Anděl Jiří
 
 
     0301
2.Blažek Petr
Horák David
 
 
Knob Michal
Vondra Pavel
 
 
     0302
3.Boháč VladimírKnob Michal     0303
4.Schiller MiroslavVondra Pavel     0304
5.Horák DavidDědek Jiří     1305
6.Blažek PetrAnděl Jiří     3215
7.Schiller MiroslavKnob Michal     0316
8.Horák DavidVondra Pavel     1317
9.Blažek PetrDědek Jiří     1318
10.Boháč VladimírAnděl Jiří     0319
11.Horák DavidKnob Michal     03110
12.Blažek PetrVondra Pavel         
13.Boháč VladimírDědek Jiří         
14.Schiller MiroslavAnděl Jiří         
15.Blažek PetrKnob Michal         
16.Boháč VladimírVondra Pavel         
17.Schiller MiroslavDědek Jiří         
18.Horák DavidAnděl Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boháč Vladimír02Knob Michal30
Schiller Miroslav02Vondra Pavel20
Horák David03Dědek Jiří20
Blažek Petr11Anděl Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrabec Jakub
Tichý Vojtěch
 
 
Grohsgott Jiří
Marousek Vladimír
 
 
     3010
2.Daníček Radek
Hradecký Jakub
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     1311
3.Hradecký JakubPavelka Radim     2312
4.Tichý VojtěchHolec Jaroslav st.     0313
5.Daníček RadekMarousek Vladimír     3023
6.Vrabec JakubGrohsgott Jiří     3033
7.Tichý VojtěchPavelka Radim     1334
8.Daníček RadekHolec Jaroslav st.     1335
9.Vrabec JakubMarousek Vladimír     3145
10.Hradecký JakubGrohsgott Jiří     3055
11.Daníček RadekPavelka Radim     3265
12.Vrabec JakubHolec Jaroslav st.     0366
13.Hradecký JakubMarousek Vladimír     3276
14.Tichý VojtěchGrohsgott Jiří     3086
15.Vrabec JakubPavelka Radim     1387
16.Hradecký JakubHolec Jaroslav st.     2388
17.Tichý VojtěchMarousek Vladimír     3098
18.Daníček RadekGrohsgott Jiří     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradecký Jakub22Pavelka Radim31
Tichý Vojtěch22Holec Jaroslav st.40
Daníček Radek31Marousek Vladimír04
Vrabec Jakub22Grohsgott Jiří04
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy