Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:34 TJ Sokol Bratříkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berger Jan
Knot Jan
 
 
Mastník Radek
Slavík Miroslav
 
 
     3010
2.Žid Jaromír
Kriegelstein Petr
 
 
Paldus Martin
Černý Václav
 
 
     1311
3.Knot JanSlavík Miroslav     2312
4.Kriegelstein PetrMastník Radek     2313
5.Link MartinPaldus Martin     0314
6.Berger JanČerný Václav     3024
7.Kriegelstein PetrSlavík Miroslav     2325
8.Link MartinMastník Radek     2326
9.Berger JanPaldus Martin     3136
10.Knot JanČerný Václav     3046
11.Link MartinSlavík Miroslav     0347
12.Berger JanMastník Radek     3057
13.Knot JanPaldus Martin     3067
14.Kriegelstein PetrČerný Václav     3177
15.Berger JanSlavík Miroslav     2378
16.Knot JanMastník Radek     3288
17.Kriegelstein PetrPaldus Martin     2389
18.Link MartinČerný Václav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knot Jan31Slavík Miroslav40
Kriegelstein Petr13Mastník Radek22
Link Martin04Paldus Martin22
Berger Jan31Černý Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Protiva Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:40582:661TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránská Anna
Štolfa Jakub
 
 
Oliverius Pavel
Sucharda Jan
 
 
-9-7-8  0301
2.Mareš Erik
Vejvoda Viktor
 
 
Rudinský David
Nešvera Miroslav
 
 
810-6-893211
3.Mareš ErikRudinský David-6-4-9  0312
4.Stránská AnnaOliverius Pavel910-6-6-82313
5.Vejvoda ViktorSucharda Jan-15-69-5 1314
6.Štolfa JakubNešvera Miroslav-7-89-5 1315
7.Stránská AnnaRudinský David-8-5-6  0316
8.Vejvoda ViktorOliverius Pavel-10-8-7  0317
9.Štolfa JakubSucharda Jan7119  3027
10.Mareš ErikNešvera Miroslav-5-78593237
11.Vejvoda ViktorRudinský David-1169-393247
12.Štolfa JakubOliverius Pavel-6-3-3  0348
13.Mareš ErikSucharda Jan784  3058
14.Stránská AnnaNešvera Miroslav42-66 3168
15.Štolfa JakubRudinský David87-2-1283278
16.Mareš ErikOliverius Pavel-7-3-9  0379
17.Stránská AnnaSucharda Jan55-88 3189
18.Vejvoda ViktorNešvera Miroslav-5-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mareš Erik22Rudinský David22
Stránská Anna22Oliverius Pavel40
Vejvoda Viktor13Sucharda Jan13
Štolfa Jakub22Nešvera Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16497:418TJ Spartak Chrastava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Charvát Luboš
 
 
Kouble Daniel
Janata Tomáš
 
 
14711  3010
2.Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
8-5-71293220
3.Zahradník PetrKouble Daniel11612  3030
4.Živnůstka MiroslavJanata Tomáš98-7-893240
5.Charvát LubošKopal Aleš117-4-6-42341
6.Hanák PetrKrejčí Richard2-948 3151
7.Živnůstka MiroslavKouble Daniel568  3061
8.Charvát LubošJanata Tomáš-9-8-7  0362
9.Hanák PetrKopal Aleš326  3072
10.Zahradník PetrKrejčí Richard-9648 3182
11.Charvát LubošKouble Daniel-8-88-10 1383
12.Hanák PetrJanata Tomáš687  3093
13.Zahradník PetrKopal Aleš4-839 31103
14.Živnůstka MiroslavKrejčí Richard8-787 31  
15.Hanák PetrKouble Daniel         
16.Zahradník PetrJanata Tomáš         
17.Živnůstka MiroslavKopal Aleš         
18.Charvát LubošKrejčí Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zahradník Petr30Kouble Daniel12
Živnůstka Miroslav20Janata Tomáš12
Charvát Luboš03Kopal Aleš12
Hanák Petr30Krejčí Richard02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33668:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jablonovský Jan
Gabriel Jan
 
 
Otmar Petr
Golis Radek
 
 
9-6-810-82301
2.Milata Vladimír st.
Jindrák Lukáš
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
-1076-8-32302
3.Gabriel JanOtmar Michal-10-7-6  0303
4.Jablonovský JanHlubuček Tomáš710-9-10-12304
5.Jindrák LukášOtmar Petr-7687 3114
6.Milata Vladimír st.Golis Radek335  3024
7.Jablonovský JanOtmar Michal8-199-633234
8.Jindrák LukášHlubuček Tomáš8610  3044
9.Milata Vladimír st.Otmar Petr-8677 3154
10.Gabriel JanGolis Radek7-92-8-82355
11.Jindrák LukášOtmar Michal8-10-4-10 1356
12.Milata Vladimír st.Hlubuček Tomáš838  3066
13.Gabriel JanOtmar Petr-11-7-2  0367
14.Jablonovský JanGolis Radek536  3077
15.Milata Vladimír st.Otmar Michal7-986 3187
16.Gabriel JanHlubuček Tomáš-69-510-32388
17.Jablonovský JanOtmar Petr-5-8-9  0389
18.Jindrák LukášGolis Radek-6153 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gabriel Jan04Otmar Michal22
Jablonovský Jan22Hlubuček Tomáš22
Jindrák Lukáš31Otmar Petr22
Milata Vladimír st.40Golis Radek13
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35 TJ Jiskra Tanvald A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pikous Marsel
Sršeň Jiří
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
     3010
2.Blažek Petr
Horák David
 
 
Macoun Miroslav
Vorlíček Michal
 
 
     1311
3.Horák DavidPavelka Radim     0312
4.Sršeň JiříHolec Jaroslav st.     3122
5.Blažek PetrVorlíček Michal     3132
6.Pikous MarselMacoun Miroslav     2333
7.Sršeň JiříPavelka Radim     2334
8.Blažek PetrHolec Jaroslav st.     2335
9.Pikous MarselVorlíček Michal     3045
10.Horák DavidMacoun Miroslav     0346
11.Blažek PetrPavelka Radim     3256
12.Pikous MarselHolec Jaroslav st.     1357
13.Horák DavidVorlíček Michal     1358
14.Sršeň JiříMacoun Miroslav     3068
15.Pikous MarselPavelka Radim     3078
16.Horák DavidHolec Jaroslav st.     0379
17.Sršeň JiříVorlíček Michal     3189
18.Blažek PetrMacoun Miroslav     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák David04Pavelka Radim22
Sršeň Jiří31Holec Jaroslav st.31
Blažek Petr22Vorlíček Michal13
Pikous Marsel22Macoun Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Vojtěch
Vrabec Jakub
 
 
Dědek Jiří
Longin Milan
 
 
     3110
2.Kovář Jaroslav
Hradecký Jakub
 
 
Knob Michal
Vondra Pavel
 
 
     2311
3.Hradecký JakubKnob Michal     3121
4.Tichý VojtěchVondra Pavel     0322
5.Vrabec JakubDědek Jiří     0323
6.Kovář JaroslavLongin Milan     3033
7.Tichý VojtěchKnob Michal     0334
8.Vrabec JakubVondra Pavel     3144
9.Kovář JaroslavDědek Jiří     1345
10.Hradecký JakubLongin Milan     3155
11.Vrabec JakubKnob Michal     2356
12.Kovář JaroslavVondra Pavel     0357
13.Hradecký JakubDědek Jiří     3167
14.Tichý VojtěchLongin Milan     3277
15.Kovář JaroslavKnob Michal     3287
16.Hradecký JakubVondra Pavel     0388
17.Tichý VojtěchDědek Jiří     2389
18.Vrabec JakubLongin Milan     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hradecký Jakub31Knob Michal22
Tichý Vojtěch13Vondra Pavel31
Vrabec Jakub13Dědek Jiří31
Kovář Jaroslav22Longin Milan13
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy