Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Raspenava, U Stadionu 182, 463 61Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40 TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Josef
Schiller Miroslav
 
 
Bartoš Jiří
Sucharda Jan
 
 
     0301
2.Blažek Petr
Pikous Marsel
 
 
Oliverius Pavel
Polák Tomáš
 
 
     3211
3.Schiller MiroslavPolák Tomáš     0312
4.Sršeň JiříOliverius Pavel     3122
5.Blažek PetrBartoš Jiří     2323
6.Pikous MarselSucharda Jan     1324
7.Sršeň JiříPolák Tomáš     3134
8.Blažek PetrOliverius Pavel     3144
9.Pikous MarselBartoš Jiří     3254
10.Schiller MiroslavSucharda Jan     0355
11.Blažek PetrPolák Tomáš     0356
12.Pikous MarselOliverius Pavel     3066
13.Schiller MiroslavBartoš Jiří     0367
14.Sršeň JiříSucharda Jan     1368
15.Pikous MarselPolák Tomáš     3278
16.Schiller MiroslavOliverius Pavel     0379
17.Sršeň JiříBartoš Jiří     3189
18.Blažek PetrSucharda Jan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schiller Miroslav04Polák Tomáš22
Sršeň Jiří31Oliverius Pavel13
Blažek Petr13Bartoš Jiří22
Pikous Marsel31Sucharda Jan40
Na utkání přítomen komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hradecký Jakub
Kovář Jaroslav
 
 
Paldus Martin
Sunek Pavel
 
 
     3010
2.Tichý Vojtěch
Vrabec Jakub
 
 
Slavík Miroslav
Mastník Radek
 
 
     1311
3.Tichý VojtěchSlavík Miroslav     3021
4.Hradecký JakubMastník Radek     3131
5.Vrabec JakubPaldus Martin     3141
6.Kovář JaroslavSunek Pavel     3151
7.Hradecký JakubSlavík Miroslav     0352
8.Vrabec JakubMastník Radek     3062
9.Kovář JaroslavPaldus Martin     3172
10.Tichý VojtěchSunek Pavel     3082
11.Vrabec JakubSlavík Miroslav     3192
12.Kovář JaroslavMastník Radek     30102
13.Tichý VojtěchPaldus Martin         
14.Hradecký JakubSunek Pavel         
15.Kovář JaroslavSlavík Miroslav         
16.Tichý VojtěchMastník Radek         
17.Hradecký JakubPaldus Martin         
18.Vrabec JakubSunek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Vojtěch20Slavík Miroslav12
Hradecký Jakub11Mastník Radek03
Vrabec Jakub30Paldus Martin02
Kovář Jaroslav30Sunek Pavel02
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Turpišova 292, 463 31 ChrastavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39 TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanák Petr
Šimon Miroslav
 
 
Anděl Jiří
Longinová Ilona
 
 
     3010
2.Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
Knob Michal
Vondra Pavel
 
 
     0311
3.Zahradník PetrKnob Michal     3221
4.Průša PavelVondra Pavel     1322
5.Šimon MiroslavLonginová Ilona     1323
6.Hanák PetrAnděl Jiří     3033
7.Průša PavelKnob Michal     0334
8.Šimon MiroslavVondra Pavel     1335
9.Hanák PetrLonginová Ilona     3245
10.Zahradník PetrAnděl Jiří     0346
11.Šimon MiroslavKnob Michal     0347
12.Hanák PetrVondra Pavel     3257
13.Zahradník PetrLonginová Ilona     1358
14.Průša PavelAnděl Jiří     2359
15.Hanák PetrKnob Michal     3169
16.Zahradník PetrVondra Pavel     3079
17.Průša PavelLonginová Ilona     3289
18.Šimon MiroslavAnděl Jiří     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zahradník Petr22Knob Michal22
Průša Pavel13Vondra Pavel22
Šimon Miroslav04Longinová Ilona22
Hanák Petr40Anděl Jiří31
Na utkání přítomen komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bulharská 1557, Česká Lípa, bývalý areál ŽOS, přístup z Dubické uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9402:319TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milata Vladimír ml.
Svoboda Jan
 
 
Macoun Miroslav
Grohsgott Jiří
 
 
689  3010
2.Milata Vladimír st.
Jindrák Lukáš
 
 
Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
7-355 3120
3.Svoboda JanPavelka Radim-7-7-7  0321
4.Jindrák LukášMacoun Miroslav10113  3031
5.Milata Vladimír ml.Holec Jaroslav st.799  3041
6.Milata Vladimír st.Grohsgott Jiří534  3051
7.Jindrák LukášPavelka Radim9-678 3161
8.Milata Vladimír ml.Macoun Miroslav6-81116 3171
9.Milata Vladimír st.Holec Jaroslav st.5-768 3181
10.Svoboda JanGrohsgott Jiří9-1157 3191
11.Milata Vladimír ml.Pavelka Radim68-46 31101
12.Milata Vladimír st.Macoun Miroslav         
13.Svoboda JanHolec Jaroslav st.         
14.Jindrák LukášGrohsgott Jiří         
15.Milata Vladimír st.Pavelka Radim         
16.Svoboda JanMacoun Miroslav         
17.Jindrák LukášHolec Jaroslav st.         
18.Milata Vladimír ml.Grohsgott Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jan11Pavelka Radim12
Jindrák Lukáš20Macoun Miroslav02
Milata Vladimír ml.30Holec Jaroslav st.02
Milata Vladimír st.20Grohsgott Jiří02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec KVrchní
rozhodčí:
Kaněra Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 13:45 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:37 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Košek Martin
Berger Jan
 
 
Otmar Petr
Hegar Michal
 
 
     3110
2.Žid Jaromír
Lieskovský Daniel
 
 
Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
     0311
3.Lieskovský DanielHlubuček Tomáš     1312
4.Berger JanOtmar Michal     1313
5.Knot JanOtmar Petr     1314
6.Košek MartinHegar Michal     3224
7.Berger JanHlubuček Tomáš     1325
8.Knot JanOtmar Michal     0326
9.Košek MartinOtmar Petr     3236
10.Lieskovský DanielHegar Michal     3246
11.Knot JanHlubuček Tomáš     0347
12.Košek MartinOtmar Michal     0348
13.Lieskovský DanielOtmar Petr     0349
14.Berger JanHegar Michal     3059
15.Košek MartinHlubuček Tomáš     3069
16.Lieskovský DanielOtmar Michal     23610
17.Berger JanOtmar Petr     03  
18.Knot JanHegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lieskovský Daniel13Hlubuček Tomáš31
Berger Jan12Otmar Michal40
Knot Jan03Otmar Petr21
Košek Martin31Hegar Michal03
Na utkání přítomen komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec LVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SO Slaná u Semil ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10430:332SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tauchman Denis
Vejvoda Viktor
 
 
Kouble Daniel
Krejčí Richard
 
 
-9-713683210
2.Holík Tomáš
Mareš Erik
 
 
Janata Tomáš
Kopal Aleš
 
 
9-846 3120
3.Mareš ErikJanata Tomáš155  3030
4.Tauchman DenisKouble Daniel778  3040
5.Vejvoda ViktorKopal Aleš10-8714 3150
6.Holík TomášKrejčí Richard610-8-1393260
7.Tauchman DenisJanata Tomáš3610  3070
8.Vejvoda ViktorKouble Daniel-1010-8803280
9.Holík TomášKopal Aleš-3-1071243290
10.Mareš ErikKrejčí Richard975  30100
11.Vejvoda ViktorJanata Tomáš         
12.Holík TomášKouble Daniel         
13.Mareš ErikKopal Aleš         
14.Tauchman DenisKrejčí Richard         
15.Holík TomášJanata Tomáš         
16.Mareš ErikKouble Daniel         
17.Tauchman DenisKopal Aleš         
18.Vejvoda ViktorKrejčí Richard         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mareš Erik20Janata Tomáš02
Tauchman Denis20Kouble Daniel02
Vejvoda Viktor20Kopal Aleš02
Holík Tomáš20Krejčí Richard02
Na utkání přítomen komisař

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy