Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5401:278TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Jiří
Sucharda Jan
 
 
Košek Martin
Lieskovský Daniel
 
 
686  3010
2.Oliverius Pavel
Polák Tomáš
 
 
Glázr Tomáš
Knot Jan
 
 
779  3020
3.Bartoš JiříKošek Martin487  3030
4.Sucharda JanLieskovský Daniel10-8-10-8 1331
5.Oliverius PavelKnot Jan6-713-843241
6.Polák TomášGlázr Tomáš341  3051
7.Sucharda JanKošek Martin7711  3061
8.Oliverius PavelLieskovský Daniel9414  3071
9.Polák TomášKnot Jan1394  3081
10.Bartoš JiříGlázr Tomáš374  3091
11.Oliverius PavelKošek Martin8712  30101
12.Polák TomášLieskovský Daniel         
13.Bartoš JiříKnot Jan         
14.Sucharda JanGlázr Tomáš         
15.Polák TomášKošek Martin         
16.Bartoš JiříLieskovský Daniel         
17.Sucharda JanKnot Jan         
18.Oliverius PavelGlázr Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bartoš Jiří20Košek Martin03
Sucharda Jan11Lieskovský Daniel11
Oliverius Pavel30Knot Jan02
Polák Tomáš20Glázr Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:39 SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlum Jaroslav
Sunek Pavel
 
 
Vogel Jakub
Jandák Jan
 
 
     2301
2.Paldus Martin
Mastník Radek
 
 
Tauchman Denis
Vogel Matěj
 
 
     3211
3.Sunek PavelTauchman Denis     0312
4.Chlum JaroslavVogel Matěj     1313
5.Mastník RadekVogel Jakub     3223
6.Paldus MartinJandák Jan     3233
7.Chlum JaroslavTauchman Denis     0334
8.Mastník RadekVogel Matěj     3044
9.Paldus MartinVogel Jakub     2345
10.Sunek PavelJandák Jan     1346
11.Mastník RadekTauchman Denis     0347
12.Paldus MartinVogel Matěj     3257
13.Sunek PavelVogel Jakub     0358
14.Chlum JaroslavJandák Jan     0359
15.Paldus MartinTauchman Denis     3169
16.Sunek PavelVogel Matěj     03610
17.Chlum JaroslavVogel Jakub         
18.Mastník RadekJandák Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sunek Pavel04Tauchman Denis31
Chlum Jaroslav03Vogel Matěj22
Mastník Radek21Vogel Jakub21
Paldus Martin31Jandák Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 14:00 Začátek
utkání
14:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:15 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Otmar Michal
Hlubuček Tomáš
 
 
Zahradník Petr
Živnůstka Miroslav
 
 
     3110
2.Otmar Petr
Hegar Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Hlubuček TomášZahradník Petr     3130
4.Otmar MichalŽivnůstka Miroslav     3040
5.Hegar MichalŠimon Miroslav     1341
6.Otmar PetrWO    3051
7.Otmar MichalZahradník Petr     3061
8.Hegar MichalŽivnůstka Miroslav     2362
9.Otmar PetrŠimon Miroslav     2363
10.Hlubuček TomášWO    3073
11.Hegar MichalZahradník Petr     1374
12.Otmar PetrŽivnůstka Miroslav     3184
13.Hlubuček Tomᚊimon Miroslav     3094
14.Otmar MichalWO    30104
15.Otmar PetrZahradník Petr         
16.Hlubuček Tomᚎivnůstka Miroslav         
17.Otmar MichalŠimon Miroslav         
18.Hegar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hlubuček Tomáš20Zahradník Petr12
Otmar Michal20Živnůstka Miroslav12
Hegar Michal03Šimon Miroslav21
Otmar Petr11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30275:415TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Milata Vladimír ml.
Jablonovský Jan
 
 
-97-911-72301
2.
 
 
Jindrák Lukáš
Svoboda Jan
 
 
WO    0302
3.Jindrák LukášWO    0303
4.Kouble DanielMilata Vladimír ml.-11-5-9  0304
5.Janata TomášSvoboda Jan889  3014
6.Kopal AlešJablonovský Jan6-9-5-7 1315
7.Kouble DanielJindrák Lukáš-9-6-8  0316
8.Janata TomášMilata Vladimír ml.9-3-8-8 1317
9.Kopal AlešSvoboda Jan-1067-9-112318
10.Jablonovský JanWO    0319
11.Janata TomášJindrák Lukáš-59-7-8 13110
12.Kopal AlešMilata Vladimír ml.         
13.Svoboda Jan         
14.Kouble DanielJablonovský Jan         
15.Kopal AlešJindrák Lukáš         
16.Milata Vladimír ml.         
17.Kouble DanielSvoboda Jan         
18.Janata TomášJablonovský Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kouble Daniel02Jindrák Lukáš20
Janata Tomáš12Milata Vladimír ml.20
Kopal Aleš02Svoboda Jan11
   Jablonovský Jan10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:11464:355TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Vondra Pavel
 
 
Čapek Josef
Sršeň Jiří
 
 
088  3010
2.Longin Milan
Longinová Ilona
 
 
Blažek Petr
Horák David
 
 
789  3020
3.Knob MichalSršeň Jiří8-989 3130
4.Longinová IlonaBlažek Petr-9-9-8  0331
5.Anděl JiříHorák David657  3041
6.Vondra PavelČapek Josef889  3051
7.Longinová IlonaSršeň Jiří10-886 3161
8.Anděl JiříBlažek Petr-99-10-12 1362
9.Vondra PavelHorák David878  3072
10.Knob MichalČapek Josef464  3082
11.Anděl JiříSršeň Jiří7-8-98-92383
12.Vondra PavelBlažek Petr989  3093
13.Knob MichalHorák David434  30103
14.Longinová IlonaČapek Josef         
15.Vondra PavelSršeň Jiří         
16.Knob MichalBlažek Petr         
17.Longinová IlonaHorák David         
18.Anděl JiříČapek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Knob Michal30Sršeň Jiří12
Longinová Ilona11Blažek Petr21
Anděl Jiří12Horák David03
Vondra Pavel30Čapek Josef02
Přítomen komisař



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
Směšný Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2019 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:31 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka Radim
Holec Jaroslav st.
 
 
Matouš Roman
Tichý Vojtěch
 
 
     2301
2.Macoun Miroslav
Vorlíček Michal
 
 
Kovář Jaroslav
Hradecký Jakub
 
 
     1302
3.Macoun MiroslavMatouš Roman     3012
4.Holec Jaroslav st.Kovář Jaroslav     0313
5.Vorlíček MichalHradecký Jakub     3023
6.Pavelka RadimTichý Vojtěch     1324
7.Holec Jaroslav st.Matouš Roman     0325
8.Vorlíček MichalKovář Jaroslav     0326
9.Pavelka RadimHradecký Jakub     3036
10.Macoun MiroslavTichý Vojtěch     0337
11.Vorlíček MichalMatouš Roman     0338
12.Pavelka RadimKovář Jaroslav     3148
13.Macoun MiroslavHradecký Jakub     0349
14.Holec Jaroslav st.Tichý Vojtěch     23410
15.Pavelka RadimMatouš Roman         
16.Macoun MiroslavKovář Jaroslav         
17.Holec Jaroslav st.Hradecký Jakub         
18.Vorlíček MichalTichý Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macoun Miroslav12Matouš Roman21
Holec Jaroslav st.03Kovář Jaroslav21
Vorlíček Michal12Hradecký Jakub12
Pavelka Radim21Tichý Vojtěch30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy