Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Nový Bor CVrchní
rozhodčí:
Pěnkava Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Raspenava CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
T.G.M. 283, 47301 Nový Bor, Sokolovna TJ Jiskra - sál (vchod z ulice Hřebenka)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28636:600TJ Jiskra Nový Bor C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Oliverius Pavel
Polák Tomáš
 
 
Čapek Josef
Sršeň Jiří
 
 
772  3010
2.Rudinský David
Nešvera Miroslav
 
 
Blažek Petr
Pikous Marsel
 
 
6-54-10-122311
3.Nešvera MiroslavPikous Marsel-589-2103221
4.Polák TomášSršeň Jiří98-310 3131
5.Oliverius PavelBlažek Petr11-11-91143241
6.Rudinský DavidČapek Josef623  3051
7.Polák TomášPikous Marsel-78-4-3 1352
8.Oliverius PavelSršeň Jiří6-736 3162
9.Rudinský DavidBlažek Petr105-16-13-82363
10.Nešvera MiroslavČapek Josef775  3073
11.Oliverius PavelPikous Marsel1066  3083
12.Rudinský DavidSršeň Jiří10-5-6-2 1384
13.Nešvera MiroslavBlažek Petr8-9-49-82385
14.Polák TomášČapek Josef775  3095
15.Rudinský DavidPikous Marsel9-8-3-2 1396
16.Nešvera MiroslavSršeň Jiří-77-7-6 1397
17.Polák TomášBlažek Petr9-544 31107
18.Oliverius PavelČapek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nešvera Miroslav22Pikous Marsel22
Polák Tomáš31Sršeň Jiří22
Oliverius Pavel30Blažek Petr22
Rudinský David13Čapek Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bratříkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
468 21 Bratříkov 90, Sokolovna BratříkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34 TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mastník Radek
Slavík Miroslav
 
 
Sudek Petr
Hradecký Jakub
 
 
     1301
2.Paldus Martin
Černý Václav
 
 
Daníček Radek
Kovář Jaroslav
 
 
     1302
3.Paldus MartinKovář Jaroslav     1303
4.Mastník RadekHradecký Jakub     1304
5.Černý VáclavDaníček Radek     0305
6.Slavík MiroslavSudek Petr     3015
7.Mastník RadekKovář Jaroslav     2316
8.Černý VáclavHradecký Jakub     0317
9.Slavík MiroslavDaníček Radek     3027
10.Paldus MartinSudek Petr     3137
11.Černý VáclavKovář Jaroslav     0338
12.Slavík MiroslavHradecký Jakub     2339
13.Paldus MartinDaníček Radek     3249
14.Mastník RadekSudek Petr     3159
15.Slavík MiroslavKovář Jaroslav     03510
16.Paldus MartinHradecký Jakub     03  
17.Mastník RadekDaníček Radek         
18.Černý VáclavSudek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Paldus Martin21Kovář Jaroslav40
Mastník Radek12Hradecký Jakub30
Černý Václav03Daníček Radek12
Slavík Miroslav22Sudek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Chrastava BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32663:626TJ Sokol Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knob Michal
Vondra Pavel
 
 
Průša Pavel
Zahradník Petr
 
 
-78-78-92301
2.Dědek Jiří
Mencl Kryštof
 
 
Hanák Petr
Šimon Miroslav
 
 
7-4-6-8 1302
3.Mencl KryštofHanák Petr-7-8-6  0303
4.Dědek JiříPrůša Pavel78-67 3113
5.Knob MichalZahradník Petr86-9-983223
6.Vondra PavelŠimon Miroslav-89-7-7 1324
7.Dědek JiříHanák Petr-8-99-9 1325
8.Knob MichalPrůša Pavel4610  3035
9.Vondra PavelZahradník Petr-8-77-9 1336
10.Šonský JaroslavŠimon Miroslav876  3046
11.Knob MichalHanák Petr10-8-78-62347
12.Vondra PavelPrůša Pavel8-999 3157
13.Šonský JaroslavZahradník Petr-8-78983267
14.Dědek JiříŠimon Miroslav645  3077
15.Vondra PavelHanák Petr-8-9-7  0378
16.Šonský JaroslavPrůša Pavel-8765 3188
17.Dědek JiříZahradník Petr67-89 3198
18.Knob MichalŠimon Miroslav476  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mencl Kryštof01Hanák Petr40
Dědek Jiří31Průša Pavel04
Knob Michal31Zahradník Petr13
Vondra Pavel13Šimon Miroslav13
Šonský Jaroslav30   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Tanvald AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Česká Lípa BRozhodčí:Směšný Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova škola Tanvald, pod radnicí ,zadní vchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:35 TJ Lokomotiva Česká Lípa B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holec Jaroslav st.
Pavelka Radim
 
 
Jablonovský Jan
Jaderný Petr
 
 
     2301
2.Macoun Miroslav
Vorlíček Michal
 
 
Milata Vladimír st.
Jindrák Lukáš
 
 
     0302
3.Holec Jaroslav st.Jindrák Lukáš     3112
4.Vorlíček MichalMilata Vladimír st.     0313
5.Macoun MiroslavJablonovský Jan     1314
6.Pavelka RadimJaderný Petr     3124
7.Vorlíček MichalJindrák Lukáš     1325
8.Macoun MiroslavMilata Vladimír st.     3235
9.Pavelka RadimJablonovský Jan     2336
10.Holec Jaroslav st.Jaderný Petr     3146
11.Macoun MiroslavJindrák Lukáš     0347
12.Pavelka RadimMilata Vladimír st.     0348
13.Holec Jaroslav st.Jablonovský Jan     0349
14.Vorlíček MichalJaderný Petr     03410
15.Pavelka RadimJindrák Lukáš         
16.Holec Jaroslav st.Milata Vladimír st.         
17.Vorlíček MichalJablonovský Jan         
18.Macoun MiroslavJaderný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Holec Jaroslav st.21Jindrák Lukáš21
Vorlíček Michal03Milata Vladimír st.21
Macoun Miroslav12Jablonovský Jan30
Pavelka Radim12Jaderný Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves n. P. AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům, Nová Ves nad Popelkou, Ve středu obce, naproti kostelu, vchod bokem.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 16:00 Začátek
utkání
14:45Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26 TJ Sokol Nová Ves n. P. A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hegar Michal
Golis Radek
 
 
Košek Martin
Lieskovský Daniel
 
 
     3110
2.Hlubuček Tomáš
Otmar Michal
 
 
Žid Čeněk
Knot Jan
 
 
     3220
3.Hlubuček TomášKošek Martin     3030
4.Hegar MichalŽid Čeněk     1331
5.Golis RadekLieskovský Daniel     2332
6.Otmar MichalKnot Jan     3042
7.Hegar MichalKošek Martin     1343
8.Golis RadekŽid Čeněk     1344
9.Otmar MichalLieskovský Daniel     3054
10.Hlubuček TomášKnot Jan     3164
11.Golis RadekKošek Martin     0365
12.Otmar MichalŽid Čeněk     3275
13.Hlubuček TomášLieskovský Daniel     3285
14.Hegar MichalKnot Jan     3195
15.Otmar MichalKošek Martin     32105
16.Hlubuček Tomᚎid Čeněk     30  
17.Hegar MichalLieskovský Daniel         
18.Golis RadekKnot Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlubuček Tomáš30Košek Martin22
Hegar Michal12Žid Čeněk21
Golis Radek03Lieskovský Daniel12
Otmar Michal40Knot Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor 2. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SO Slaná u Semil AVrchní
rozhodčí:
Krejčí Richard
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slaná 94, 512 01 Slaná, Kulturní dům spojen s hospodou vedle firmy Beneš a LátRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34481:533SKST Liberec L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janata Tomáš
Kouble Daniel
 
 
Mareš Erik
Holík Tomáš
 
 
-6-12-7  0301
2.Krejčí Richard
Kopal Aleš
 
 
Štolfa Jakub
Vogel Matěj
 
 
131-85 3111
3.Kopal AlešMareš Erik-9-8-9  0312
4.Kouble DanielHolík Tomáš-7-68-3 1313
5.Krejčí RichardŠtolfa Jakub10-7-711-82314
6.Janata TomášVogel Matěj-7-7-8  0315
7.Kouble DanielMareš Erik8-11-9-8 1316
8.Krejčí RichardHolík Tomáš-149-3-9 1317
9.Janata Tomᚊtolfa Jakub-4-117-11 1318
10.Kopal AlešVogel Matěj885  3028
11.Krejčí RichardMareš Erik-81156 3138
12.Janata TomášHolík Tomáš-49-5-7 1339
13.Kopal AlešŠtolfa Jakub5-10-7693249
14.Kouble DanielVogel Matěj-8-6-9  03410
15.Janata TomášMareš Erik         
16.Kopal AlešHolík Tomáš         
17.Kouble DanielŠtolfa Jakub         
18.Krejčí RichardVogel Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kopal Aleš21Mareš Erik21
Kouble Daniel03Holík Tomáš30
Krejčí Richard12Štolfa Jakub21
Janata Tomáš03Vogel Matěj21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy