Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
rrestaurace Slunce - BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:38503:591Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-8-58-6 1301
2.Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
-7-8-9  0302
3.Strnad JanJiříček Jan-5-3-6  0303
4.Klikar MilošHudský Libor-3-9-5  0304
5.Martinec JanKratochvíl Jaromír66-94 3114
6.Drahný StanislavNovotný Pavel-6-3-4  0315
7.Klikar MilošJiříček Jan-6-6-5  0316
8.Martinec JanHudský Libor99-8-9-92317
9.Drahný StanislavKratochvíl Jaromír-6-7-7  0318
10.Strnad JanNovotný Pavel49-6-693228
11.Martinec JanJiříček Jan-5-6-9  0329
12.Drahný StanislavHudský Libor-4-5-6  03210
13.Strnad JanKratochvíl Jaromír786  30310
14.Klikar MilošHolina Antonín8-979 31410
15.Drahný StanislavJiříček Jan-5-5-7  03411
16.Strnad JanHudský Libor989  30511
17.Klikar MilošKratochvíl Jaromír-7895 31611
18.Martinec JanHolina Antonín565  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Strnad Jan31Jiříček Jan40
Klikar Miloš22Hudský Libor31
Martinec Jan22Kratochvíl Jaromír13
Drahný Stanislav04Novotný Pavel11
   Holina Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:1602:221Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Hýsek Jakub
Brykner Milan
 
 
432  3010
2.Samko Štefan
Brandejs Jan
 
 
Kašík Tadeáš
Maťátko Lukáš
 
 
122  3020
3.Václavík MiroslavMaťátko Lukáš064  3030
4.Brandejs JanKašík Tadeáš532  3040
5.Samko ŠtefanBrykner Milan122  3050
6.Boháč MartinHýsek Jakub162  3060
7.Brandejs JanMaťátko Lukáš624  3070
8.Samko ŠtefanKašík Tadeáš444  3080
9.Boháč MartinBrykner Milan749  3090
10.Václavík MiroslavHýsek Jakub4410  30100
11.Samko ŠtefanMaťátko Lukáš114  30110
12.Boháč MartinKašík Tadeáš946  30120
13.Václavík MiroslavBrykner Milan45-71 31130
14.Brandejs JanHýsek Jakub442  30140
15.Boháč MartinMaťátko Lukáš952  30150
16.Václavík MiroslavKašík Tadeáš136  30160
17.Brandejs JanBrykner Milan386  30170
18.Samko ŠtefanHýsek Jakub642  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Václavík Miroslav40Maťátko Lukáš04
Brandejs Jan40Kašík Tadeáš04
Samko Štefan40Brykner Milan04
Boháč Martin40Hýsek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11 Sokol Víchová nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubec Zbyněk
Návesník Stanislav
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3010
2.Tobiáš Vladimír
Vejnar Josef
 
 
Hoření Radek
Adamíra Jiří
 
 
     3020
3.Hrubec ZbyněkTauchman Jiří     3130
4.Návesník StanislavAdamíra Jiří ml.     3040
5.Tobiáš VladimírHoření Radek     3250
6.Vejnar JosefAdamíra Jiří     3060
7.Návesník StanislavTauchman Jiří     3070
8.Tobiáš VladimírAdamíra Jiří ml.     3080
9.Vejnar JosefHoření Radek     3190
10.Hrubec ZbyněkAdamíra Jiří     31100
11.Tobiáš VladimírTauchman Jiří     30110
12.Vejnar JosefAdamíra Jiří ml.     31120
13.Hrubec ZbyněkHoření Radek     13121
14.Návesník StanislavAdamíra Jiří     30131
15.Vejnar JosefTauchman Jiří     30141
16.Hrubec ZbyněkAdamíra Jiří ml.     31151
17.Návesník StanislavHoření Radek     31161
18.Tobiáš VladimírAdamíra Jiří     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrubec Zbyněk31Tauchman Jiří04
Návesník Stanislav40Adamíra Jiří ml.04
Tobiáš Vladimír40Hoření Radek13
Vejnar Josef40Adamíra Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40642:651TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbr Jiří
Prášková Vlasta
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
567  3010
2.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Pleštil Luděk
Souček Josef
 
 
79-8-9-72311
3.Prášková VlastaJežek Pavel-12775 3121
4.Škaloud MiroslavSouček Josef6-10910 3131
5.Najbr JiříPleštil Luděk-10-9-9  0332
6.Flajšr AntonínJíra Jiří394  3042
7.Škaloud MiroslavJežek Pavel66-6-7-52343
8.Najbr JiříSouček Josef-93-6693253
9.Flajšr AntonínPleštil Luděk-610-56-62354
10.Prášková VlastaJíra Jiří-9-7-8  0355
11.Najbr JiříJežek Pavel-8-8-9  0356
12.Flajšr AntonínSouček Josef-954-9-72357
13.Prášková VlastaPleštil Luděk7-27-6103267
14.Škaloud MiroslavJíra Jiří-66136 3177
15.Flajšr AntonínJežek Pavel-4-8-9  0378
16.Prášková VlastaSouček Josef-9-8-7  0379
17.Škaloud MiroslavPleštil Luděk-8-7-6  03710
18.Najbr JiříJíra Jiří7-8-9-10 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prášková Vlasta22Ježek Pavel31
Škaloud Miroslav22Souček Josef22
Najbr Jiří13Pleštil Luděk31
Flajšr Antonín13Jíra Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48384:647Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Brenner Radek
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
10-86-5-92301
2.
 
 
Pařízek Jan
Pitelová Vladimíra
 
 
WO    0302
3.Pokorný MartinPařízek Jan9-3-9-5 1303
4.Brenner RadekNovák Luboš8-6-8-9 1304
5.Zajíček Jan st.Mizera Petr-10-8-8  0305
6.Pitelová VladimíraWO    0306
7.Brenner RadekPařízek Jan-5-7-3  0307
8.Zajíček Jan st.Novák Luboš-4-8-3  0308
9.Mizera PetrWO    0309
10.Pokorný MartinPitelová Vladimíra867  3019
11.Zajíček Jan st.Pařízek Jan-1-2-2  03110
12.Novák LubošWO    03111
13.Pokorný MartinMizera Petr84-57 31211
14.Brenner RadekPitelová Vladimíra-1647-5732311
15.Pařízek JanWO    03312
16.Pokorný MartinNovák Luboš-4-8-5  03313
17.Brenner RadekMizera Petr-7-7-12  03314
18.Zajíček Jan st.Pitelová Vladimíra9-10-66-1023315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pokorný Martin22Pařízek Jan30
Brenner Radek13Novák Luboš30
Zajíček Jan st.04Mizera Petr21
   Pitelová Vladimíra12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD tatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:40617:662TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jakub
Ouvín Josef
 
 
Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
798  3010
2.Kosař Václav
Nechvíl Richard
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
-9-3-6  0311
3.Nechvíl RichardPěnička Michal-2-9-2  0312
4.Kosař VáclavŠteffan Jan-74-310123222
5.Ouvín JosefHyková Šárka7-8-98-102323
6.Varcl Jan st.Hyka Karel347  3033
7.Kosař VáclavPěnička Michal-9-99-7 1334
8.Ouvín JosefŠteffan Jan98-6-8-82335
9.Varcl Jan st.Hyková Šárka8-978 3145
10.Nechvíl RichardHyka Karel-5-11-10  0346
11.Ouvín JosefPěnička Michal5-8-58-32347
12.Varcl Jan st.Šteffan Jan5-948 3157
13.Nechvíl RichardHyková Šárka-78-9-7 1358
14.Kosař VáclavMarcinčik Michal-11-4-7  0359
15.Varcl Jan st.Pěnička Michal847  3069
16.Nechvíl RichardŠteffan Jan-6-78-4 13610
17.Kosař VáclavHyková Šárka-8-78-8 13611
18.Ouvín JosefMarcinčik Michal87-8-8-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvíl Richard04Pěnička Michal31
Kosař Václav13Šteffan Jan22
Ouvín Josef04Hyková Šárka31
Varcl Jan st.40Hyka Karel11
   Marcinčik Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
rrestaurace Slunce - BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:15543:388Sokol Benešov u Semil

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klikar Miloš
Strnad Jan
 
 
Strnad Pavel
Brykner Milan
 
 
895  3010
2.Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
Hýsek Jakub
Kašík Tadeáš
 
 
667  3020
3.Strnad JanStrnad Pavel-6-8-8  0321
4.Martinec JanBrykner Milan658  3031
5.Klikar MilošHýsek Jakub864  3041
6.Drahný StanislavKašík Tadeáš677  3051
7.Martinec JanStrnad Pavel-8-10-6  0352
8.Klikar MilošBrykner Milan435  3062
9.Drahný StanislavHýsek Jakub-57-8-8 1363
10.Strnad JanKašík Tadeáš445  3073
11.Klikar MilošStrnad Pavel-4-6-8  0374
12.Drahný StanislavBrykner Milan776  3084
13.Strnad JanHýsek Jakub646  3094
14.Martinec JanKašík Tadeáš332  30104
15.Drahný StanislavStrnad Pavel-8-7-3  03105
16.Strnad JanBrykner Milan565  30115
17.Martinec JanHýsek Jakub567  30125
18.Klikar MilošKašík Tadeáš644  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strnad Jan31Strnad Pavel40
Martinec Jan31Brykner Milan04
Klikar Miloš31Hýsek Jakub13
Drahný Stanislav22Kašík Tadeáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
11:10Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:37543:613Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Samko Štefan
Holina Marek
 
 
Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
-9-88-6 1301
2.Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
-6-7-6  0302
3.Samko ŠtefanJiříček Jan-2-1-2  0303
4.Holina MarekHudský Libor-4-10-8  0304
5.Václavík MiroslavKratochvíl Jaromír-101016 3114
6.Boháč MartinNovotný Pavel4107  3024
7.Holina MarekJiříček Jan-5-2-5  0325
8.Václavík MiroslavHudský Libor311-612 3135
9.Boháč MartinKratochvíl Jaromír11910  3045
10.Samko ŠtefanNovotný Pavel97-5-693255
11.Václavík MiroslavJiříček Jan-3-4-5  0356
12.Boháč MartinHudský Libor836  3066
13.Samko ŠtefanKratochvíl Jaromír-896-863276
14.Holina MarekNovotný Pavel-6-109-8 1377
15.Boháč MartinJiříček Jan-5-4-6  0378
16.Samko ŠtefanHudský Libor-9-89-9 1379
17.Holina MarekKratochvíl Jaromír-9-9-9  03710
18.Václavík MiroslavHolina Antonín59-86 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Samko Štefan22Jiříček Jan40
Holina Marek04Hudský Libor22
Václavík Miroslav31Kratochvíl Jaromír13
Boháč Martin31Novotný Pavel12
   Holina Antonín01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec V LoměRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:187:54 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
Souček Josef
Pleštil Luděk
 
 
     1301
2.Brumlich Ladislav st.
Kosina Vlastimil
 
 
Jíra Jiří
Ježek Pavel
 
 
     0302
3.Návesník StanislavJežek Pavel     0303
4.Vejnar JosefSouček Josef     0304
5.Brumlich Ladislav st.Pleštil Luděk     2305
6.Kosina VlastimilJíra Jiří     0306
7.Vejnar JosefJežek Pavel     0307
8.Brumlich Ladislav st.Souček Josef     0308
9.Kosina VlastimilPleštil Luděk     0309
10.Návesník StanislavJíra Jiří     13010
11.Brumlich Ladislav st.Ježek Pavel     13011
12.Kosina VlastimilSouček Josef     03012
13.Návesník StanislavPleštil Luděk     03013
14.Vejnar JosefJíra Jiří     03014
15.Kosina VlastimilJežek Pavel     03015
16.Návesník StanislavSouček Josef     03016
17.Vejnar JosefPleštil Luděk     03017
18.Brumlich Ladislav st.Jíra Jiří     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Návesník Stanislav04Ježek Pavel40
Vejnar Josef04Souček Josef40
Brumlich Ladislav st.04Pleštil Luděk40
Kosina Vlastimil04Jíra Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna KošťálovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:13470:311TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaloud Miroslav
Flajšr Antonín
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
233  3010
2.Prášková Vlasta
Kobrle Jaroslav
 
 
Hoření Radek
Adamíra Jiří
 
 
666  3020
3.Tauchman JiříWO    0321
4.Škaloud MiroslavAdamíra Jiří ml.686  3031
5.Flajšr AntonínHoření Radek456  3041
6.Prášková VlastaAdamíra Jiří-8356 3151
7.Škaloud MiroslavTauchman Jiří335  3061
8.Flajšr AntonínAdamíra Jiří ml.014  3071
9.Prášková VlastaHoření Radek642  3081
10.Adamíra JiříWO    0382
11.Flajšr AntonínTauchman Jiří325  3092
12.Prášková VlastaAdamíra Jiří ml.643  30102
13.Hoření RadekWO    03103
14.Škaloud MiroslavAdamíra Jiří433  30113
15.Prášková VlastaTauchman Jiří362  30123
16.Adamíra Jiří ml.WO    03124
17.Škaloud MiroslavHoření Radek456  30134
18.Flajšr AntonínAdamíra Jiří330  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škaloud Miroslav40Tauchman Jiří03
Flajšr Antonín40Adamíra Jiří ml.03
Prášková Vlasta40Hoření Radek03
   Adamíra Jiří03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 12:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1718:51536:709TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Vondrák Michal
 
 
Marcinčik Michal
Mráz Luboš
 
 
-7-7-10  0301
2.Brenner Radek
Zajíček Jan st.
 
 
Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
-6-2-7  0302
3.Vondrák MichalŠteffan Jan-85-23-32303
4.Pokorný MartinMarcinčik Michal-4148-10-92304
5.Zajíček Jan st.Mráz Luboš-7-3-10  0305
6.Brenner RadekPěnička Michal-4-711-5 1306
7.Pokorný MartinŠteffan Jan-1010-7-6 1307
8.Zajíček Jan st.Marcinčik Michal-8-7-9  0308
9.Brenner RadekMráz Luboš-59-5-4 1309
10.Vondrák MichalPěnička Michal7-710-5-923010
11.Zajíček Jan st.Šteffan Jan-8-2-6  03011
12.Brenner RadekMarcinčik Michal9-10-9-8 13012
13.Vondrák MichalMráz Luboš836  30112
14.Pokorný MartinPěnička Michal-66-6-5 13113
15.Brenner RadekŠteffan Jan-1-3-5  03114
16.Vondrák MichalMarcinčik Michal-788-7-1023115
17.Pokorný MartinMráz Luboš7-7-48-423116
18.Zajíček Jan st.Pěnička Michal-11-9-8  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondrák Michal13Šteffan Jan40
Pokorný Martin04Marcinčik Michal40
Zajíček Jan st.04Mráz Luboš31
Brenner Radek04Pěnička Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol STAR Turnov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:10Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35613:614Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Václav
Nechvíl Richard
 
 
Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
-6-7-9  0301
2.Varcl Jan st.
Ouvín Josef
 
 
Pařízek Jan
Pitelová Vladimíra
 
 
-10-671063211
3.Nechvíl RichardPařízek Jan-6-5-9  0312
4.Kosař VáclavNovák Luboš-97-6-8 1313
5.Ouvín JosefMizera Petr-6-1085-82314
6.Varcl Jan st.Pitelová Vladimíra668  3024
7.Kosař VáclavPařízek Jan-6-7-8  0325
8.Ouvín JosefNovák Luboš8-8-107-92326
9.Varcl Jan st.Mizera Petr106-85 3136
10.Nechvíl RichardPitelová Vladimíra12-811-6-62337
11.Ouvín JosefPařízek Jan7-8-9-8 1338
12.Varcl Jan st.Novák Luboš377  3048
13.Nechvíl RichardMizera Petr-6-8-7  0349
14.Kosař VáclavPitelová Vladimíra686  3059
15.Varcl Jan st.Pařízek Jan1085  3069
16.Nechvíl RichardNovák Luboš-5-4-5  03610
17.Kosař VáclavMizera Petr-566-7932710
18.Ouvín JosefPitelová Vladimíra682  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nechvíl Richard04Pařízek Jan31
Kosař Václav22Novák Luboš31
Ouvín Josef13Mizera Petr22
Varcl Jan st.40Pitelová Vladimíra13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy