Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:27650:590Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorková Naďa
Pařízek Jan
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
8-9-7783210
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
2-556 3120
3.Pařízek JanVáclavík Miroslav6511  3030
4.Novák LubošBrandejs Jan5108  3040
5.Mizera PetrBoháč Martin8-13-9893250
6.Hovorková NaďaSamko Štefan-5-9-7  0351
7.Novák LubošVáclavík Miroslav9-738 3161
8.Mizera PetrBrandejs Jan955  3071
9.Hovorková NaďaBoháč Martin-6-4-2  0372
10.Pařízek JanSamko Štefan48-92 3182
11.Mizera PetrVáclavík Miroslav-8851 3192
12.Hovorková NaďaBrandejs Jan-2-2-3  0393
13.Pařízek JanBoháč Martin877  30103
14.Novák LubošSamko Štefan-8-12811532113
15.Hovorková NaďaVáclavík Miroslav-6-5-2  03114
16.Pařízek JanBrandejs Jan8-1289 31124
17.Novák LubošBoháč Martin8-9-97932134
18.Mizera PetrSamko Štefan56-6-7432144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Václavík Miroslav13
Novák Luboš40Brandejs Jan13
Mizera Petr40Boháč Martin13
Hovorková Naďa04Samko Štefan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
Martinec Jan
Seidl Jan
 
 
     3010
2.Mráz Luboš
Hyková Šárka
 
 
Klikar Miloš
Strnad Jan
 
 
     3020
3.Pěnička MichalMartinec Jan     3130
4.Hyková ŠárkaSeidl Jan     3140
5.Šteffan JanKlikar Miloš     3150
6.Mráz LubošStrnad Jan     3160
7.Hyková ŠárkaMartinec Jan     3270
8.Šteffan JanSeidl Jan     3080
9.Mráz LubošKlikar Miloš     3090
10.Pěnička MichalStrnad Jan     30100
11.Šteffan JanMartinec Jan     31110
12.Mráz LubošSeidl Jan     30120
13.Pěnička MichalKlikar Miloš     23121
14.Hyková ŠárkaStrnad Jan     23122
15.Mráz LubošMartinec Jan     31132
16.Pěnička MichalSeidl Jan     31142
17.Hyková ŠárkaKlikar Miloš     31152
18.Šteffan JanStrnad Jan     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pěnička Michal31Martinec Jan04
Hyková Šárka31Seidl Jan04
Šteffan Jan40Klikar Miloš13
Mráz Luboš40Strnad Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:39486:584TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Najbr Jiří
Móro Jaroslav
 
 
678  3010
2.Kratochvíl Jaromír
Holina Antonín
 
 
Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
-5-8-6  0311
3.Jiříček JanŠkaloud Miroslav576  3021
4.Novotný PavelNajbr Jiří-59-5-7 1322
5.Holina AntonínFlajšr Antonín-6-6-5  0323
6.Kratochvíl JaromírMóro Jaroslav-5-5-8  0324
7.Novotný PavelŠkaloud Miroslav8-9-6-10 1325
8.Holina AntonínNajbr Jiří-7-6-5  0326
9.Kratochvíl JaromírFlajšr Antonín-8-9-6  0327
10.Jiříček JanMóro Jaroslav769  3037
11.Holina AntonínŠkaloud Miroslav-9-10-6  0338
12.Kratochvíl JaromírNajbr Jiří-893-7-82339
13.Jiříček JanPrášková Vlasta121110  3049
14.Novotný PavelMóro Jaroslav-6-5-7  03410
15.Kratochvíl JaromírŠkaloud Miroslav-710-7-5 13411
16.Jiříček JanNajbr Jiří767  30511
17.Novotný PavelPrášková Vlasta-5-6-6  03512
18.Holina AntonínMóro Jaroslav-9-5-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Jan40Škaloud Miroslav31
Novotný Pavel04Najbr Jiří31
Holina Antonín04Flajšr Antonín20
Kratochvíl Jaromír04Móro Jaroslav31
   Prášková Vlasta11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1415:44426:593Sokol Víchová nad Jizerou B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kašík Tadeáš
Maťátko Lukáš
 
 
Hrubec Zbyněk
Vejnar Josef
 
 
-98-6-4 1301
2.Brykner Milan
Strnad Pavel
 
 
Tobiáš Vladimír
Návesník Stanislav
 
 
-9-107-9 1302
3.Kašík TadeášHrubec Zbyněk9-8-3-10 1303
4.Brykner MilanVejnar Josef-6-7-8  0304
5.Hýsek JakubTobiáš Vladimír-6-7-6  0305
6.Strnad PavelNávesník Stanislav678  3015
7.Brykner MilanHrubec Zbyněk-5-4-8  0316
8.Hýsek JakubVejnar Josef-8-6-4  0317
9.Strnad PavelTobiáš Vladimír686  3027
10.Kašík TadeášNávesník Stanislav-7-2-2  0328
11.Hýsek JakubHrubec Zbyněk-2-4-5  0329
12.Strnad PavelVejnar Josef-8910-863239
13.Kašík TadeášTobiáš Vladimír-6-6-6  03310
14.Brykner MilanNávesník Stanislav-5-6-3  03311
15.Strnad PavelHrubec Zbyněk683  30411
16.Kašík TadeášVejnar Josef-6-5-4  03412
17.Brykner MilanTobiáš Vladimír-6-6-4  03413
18.Maťátko LukášNávesník Stanislav-6-6-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kašík Tadeáš04Hrubec Zbyněk31
Brykner Milan04Vejnar Josef31
Hýsek Jakub03Tobiáš Vladimír31
Strnad Pavel40Návesník Stanislav31
Maťátko Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15616:452Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hovorková Naďa
Pařízek Jan
 
 
Seidl Jan
Klikar Miloš
 
 
454  3010
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Martinec Jan
Drahný Stanislav
 
 
1133  3020
3.Pařízek JanSeidl Jan675  3030
4.Novák LubošMartinec Jan896  3040
5.Mizera PetrDrahný Stanislav432  3050
6.Hovorková NaďaKlikar Miloš-4-3-3  0351
7.Novák LubošSeidl Jan-8-88783261
8.Mizera PetrMartinec Jan569  3071
9.Hovorková NaďaDrahný Stanislav484  3081
10.Pařízek JanKlikar Miloš878  3091
11.Mizera PetrSeidl Jan-7782 31101
12.Hovorková NaďaMartinec Jan-3-38-2 13102
13.Pařízek JanDrahný Stanislav316  30112
14.Novák LubošKlikar Miloš-10-6108532122
15.Hovorková NaďaSeidl Jan48-4-5-823123
16.Pařízek JanMartinec Jan789  30133
17.Novák LubošDrahný Stanislav133  30143
18.Mizera PetrKlikar Miloš6-8125 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pařízek Jan40Seidl Jan13
Novák Luboš40Martinec Jan13
Mizera Petr40Drahný Stanislav04
Hovorková Naďa13Klikar Miloš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
12:30Konec
utkání
14:59Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
     1301
2.Hyková Šárka
Mráz Luboš
 
 
Brandejs Jan
Samko Štefan
 
 
     3011
3.Mráz LubošVáclavík Miroslav     0312
4.Pěnička MichalBrandejs Jan     3022
5.Hyková ŠárkaBoháč Martin     3132
6.Šteffan JanSamko Štefan     3042
7.Pěnička MichalVáclavík Miroslav     3152
8.Hyková ŠárkaBrandejs Jan     1353
9.Šteffan JanBoháč Martin     3163
10.Mráz LubošSamko Štefan     3173
11.Hyková ŠárkaVáclavík Miroslav     2374
12.Šteffan JanBrandejs Jan     3184
13.Mráz LubošBoháč Martin     1385
14.Pěnička MichalSamko Štefan     3195
15.Šteffan JanVáclavík Miroslav     31105
16.Mráz LubošBrandejs Jan     31115
17.Pěnička MichalBoháč Martin     23116
18.Hyková ŠárkaSamko Štefan     32126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mráz Luboš22Václavík Miroslav22
Pěnička Michal31Brandejs Jan13
Hyková Šárka22Boháč Martin22
Šteffan Jan40Samko Štefan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:17712:567Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Vejnar Josef
Tobiáš Vladimír
 
 
337  3010
2.Holina Antonín
Kratochvíl Jaromír
 
 
Návesník Stanislav
Hrubec Zbyněk
 
 
934  3020
3.Jiříček JanVejnar Josef576  3030
4.Holina AntonínTobiáš Vladimír78-10-873240
5.Kratochvíl JaromírNávesník Stanislav-5118-5103250
6.Novotný PavelHrubec Zbyněk457  3060
7.Holina AntonínVejnar Josef-128-9-9 1361
8.Kratochvíl JaromírTobiáš Vladimír8-1068 3171
9.Novotný PavelNávesník Stanislav-689-563281
10.Jiříček JanHrubec Zbyněk888  3091
11.Kratochvíl JaromírVejnar Josef989  30101
12.Novotný PavelTobiáš Vladimír9-875 31111
13.Jiříček JanNávesník Stanislav121212  30121
14.Holina AntonínHrubec Zbyněk8-716-7732131
15.Novotný PavelVejnar Josef-1086-6-923132
16.Jiříček JanTobiáš Vladimír664  30142
17.Holina AntonínNávesník Stanislav7-676 31152
18.Kratochvíl JaromírHrubec Zbyněk865  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Vejnar Josef22
Holina Antonín31Tobiáš Vladimír04
Kratochvíl Jaromír40Návesník Stanislav04
Novotný Pavel31Hrubec Zbyněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna SemilyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2018 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1510:48366:601TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brykner Milan
Strnad Pavel
 
 
Flajšr Antonín
Škaloud Miroslav
 
 
-4-8-8  0301
2.Hýsek Jakub
Hajný Ondřej
 
 
Prášková Vlasta
Móro Jaroslav
 
 
-1-2-1  0302
3.Brykner MilanŠkaloud Miroslav-6-8-8  0303
4.Hajný OndřejFlajšr Antonín-1-2-2  0304
5.Hýsek JakubMóro Jaroslav-5-8-6  0305
6.Strnad PavelPrášková Vlasta8-6-10793215
7.Hajný OndřejŠkaloud Miroslav-8-6-2  0316
8.Hýsek JakubFlajšr Antonín-4-3-4  0317
9.Strnad PavelMóro Jaroslav644  3027
10.Brykner MilanPrášková Vlasta-8-4-5  0328
11.Hýsek JakubŠkaloud Miroslav-6-6-4  0329
12.Strnad PavelFlajšr Antonín-88-9-7 13210
13.Brykner MilanMóro Jaroslav -6-6-4 03211
14.Hajný OndřejPrášková Vlasta -4-8-4 03212
15.Strnad PavelŠkaloud Miroslav 8-78931312
16.Brykner MilanFlajšr Antonín -6-10-8 03313
17.Hajný OndřejMóro Jaroslav -4-4-7 03314
18.Hýsek JakubPrášková Vlasta -4-1-3 03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brykner Milan04Škaloud Miroslav31
Hajný Ondřej04Flajšr Antonín40
Hýsek Jakub04Móro Jaroslav31
Strnad Pavel31Prášková Vlasta31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0595:245Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
5104  3010
2.Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
523  3020
3.Pokorný MartinTauchman Jiří257  3030
4.Brož KryštofAdamíra Jiří ml.371  3040
5.Brenner RadekAdamíra Jiří537  3050
6.Vondrák MichalAdamíra Šimon664  3060
7.Brož KryštofTauchman Jiří636  3070
8.Brenner RadekAdamíra Jiří ml.547  3080
9.Vondrák MichalAdamíra Jiří333  3090
10.Pokorný MartinAdamíra Šimon444  30100
11.Brenner RadekTauchman Jiří151  30110
12.Vondrák MichalAdamíra Jiří ml.223  30120
13.Pokorný MartinAdamíra Jiří456  30130
14.Brož KryštofAdamíra Šimon723  30140
15.Vondrák MichalTauchman Jiří688  30150
16.Pokorný MartinAdamíra Jiří ml.663  30160
17.Brož KryštofAdamíra Jiří384  30170
18.Brenner RadekAdamíra Šimon555  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Martin40Tauchman Jiří04
Brož Kryštof40Adamíra Jiří ml.04
Brenner Radek40Adamíra Jiří04
Vondrák Michal40Adamíra Šimon04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1612:51440:650TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Pleštil Luděk
Jiroš Adam
 
 
-9-2-7  0301
2.Louda Václav
Fanta Vilém
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
7-4-4-4 1302
3.Vondráčková LucieJiroš Adam-6-7-8  0303
4.Fanta VilémJežek Pavel-4-4-6  0304
5.Kosař VáclavSouček Josef-5-4-7  0305
6.Louda VáclavJíra Jiří-43-6893215
7.Fanta VilémJiroš Adam-2-4-8  0316
8.Kosař VáclavJežek Pavel-5-3-4  0317
9.Louda VáclavSouček Josef-6-7-8  0318
10.Vondráčková LucieJíra Jiří-8-5-9  0319
11.Kosař VáclavJiroš Adam-910-7-8 13110
12.Louda VáclavJežek Pavel9-7-9-7 13111
13.Vondráčková LucieBrziak Jozef47-57 31211
14.Fanta VilémJíra Jiří-3-26-3 13212
15.Louda VáclavJiroš Adam-99-9-4 13213
16.Vondráčková LucieJežek Pavel-6-8-6  03214
17.Fanta VilémBrziak Jozef9-8-10-7 13215
18.Kosař VáclavJíra Jiří-7-9-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondráčková Lucie13Jiroš Adam40
Fanta Vilém04Ježek Pavel40
Kosař Václav04Souček Josef20
Louda Václav13Jíra Jiří31
   Brziak Jozef11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:44474:619TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Radek
Vondrák Michal
 
 
Pleštil Luděk
Jiroš Adam
 
 
-3-5-7  0301
2.Pokorný Martin
Brož Kryštof
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
-6-1214-8 1302
3.Vondrák MichalJiroš Adam8-4-6-3 1303
4.Brož KryštofJežek Pavel-6-8-7  0304
5.Pokorný MartinPleštil Luděk-6-5-11  0305
6.Zajíček Jan st.Jíra Jiří-69-5-8 1306
7.Brož KryštofJiroš Adam-6-4-3  0307
8.Pokorný MartinJežek Pavel-3-3-8  0308
9.Zajíček Jan st.Pleštil Luděk-4-6-5  0309
10.Vondrák MichalJíra Jiří94-85 3119
11.Pokorný MartinJiroš Adam-7-9-9  03110
12.Zajíček Jan st.Brziak Jozef768  30210
13.Vondrák MichalPleštil Luděk-8689 31310
14.Brož KryštofJíra Jiří-7-69-4 13311
15.Zajíček Jan st.Jiroš Adam-3-4-1  03312
16.Vondrák MichalBrziak Jozef664  30412
17.Brož KryštofPleštil Luděk8-10-8-8 13413
18.Pokorný MartinJíra Jiří -8-53-813414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vondrák Michal31Jiroš Adam40
Brož Kryštof04Ježek Pavel20
Pokorný Martin04Pleštil Luděk31
Zajíček Jan st.13Jíra Jiří31
   Brziak Jozef02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 12:00 Začátek
utkání
11:20Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:7655:423TJ Sokol Turnov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
857  3010
2.Louda Václav
Fanta Vilém
 
 
Adamíra Jiří
Adamíra Šimon
 
 
785  3020
3.Vondráčková LucieTauchman Jiří657  3030
4.Fanta VilémAdamíra Jiří ml.849  3040
5.Kosař VáclavAdamíra Jiří3-948 3150
6.Louda VáclavAdamíra Šimon668  3060
7.Fanta VilémTauchman Jiří-1088-683270
8.Kosař VáclavAdamíra Jiří ml.683  3080
9.Louda VáclavAdamíra Jiří734  3090
10.Vondráčková LucieAdamíra Šimon796  30100
11.Kosař VáclavTauchman Jiří938  30110
12.Louda VáclavAdamíra Jiří ml.7103  30120
13.Vondráčková LucieAdamíra Jiří6812  30130
14.Fanta VilémAdamíra Šimon-579-9832140
15.Louda VáclavTauchman Jiří882  30150
16.Vondráčková LucieAdamíra Jiří ml.568  30160
17.Fanta VilémAdamíra Jiří5-8-100632170
18.Kosař VáclavAdamíra Šimon627  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondráčková Lucie40Tauchman Jiří04
Fanta Vilém40Adamíra Jiří ml.04
Kosař Václav40Adamíra Jiří04
Louda Václav40Adamíra Šimon04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy