Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:23610:545Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housa Aleš
Pokorný Martin
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
-6-8-5  0301
2.Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
Samko Štefan
Brandejs Jan
 
 
7128  3011
3.Housa AlešVáclavík Miroslav-69-9-10 1312
4.Pokorný MartinBrandejs Jan-11-958-62313
5.Brož KryštofBoháč Martin6116  3023
6.Vondrák MichalSamko Štefan7-968 3133
7.Pokorný MartinVáclavík Miroslav-9-6-7  0334
8.Brož KryštofBrandejs Jan1184  3044
9.Vondrák MichalBoháč Martin799  3054
10.Housa AlešSamko Štefan868  3064
11.Brož KryštofVáclavík Miroslav549  3074
12.Vondrák MichalBrandejs Jan677  3084
13.Housa AlešBoháč Martin-78-98-82385
14.Pokorný MartinSamko Štefan-79-6-5 1386
15.Vondrák MichalVáclavík Miroslav-86711 3196
16.Housa AlešBrandejs Jan863  30106
17.Pokorný MartinBoháč Martin-6-8-7  03107
18.Brož KryštofSamko Štefan598  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Housa Aleš22Václavík Miroslav22
Pokorný Martin04Brandejs Jan13
Brož Kryštof40Boháč Martin22
Vondrák Michal40Samko Štefan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:20Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31603:584nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Bříza Jakub
 
 
Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
-410-9-9 1301
2.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
74-36 3111
3.Bříza JakubSeidl Jan-7-8-6  0312
4.Kosař VáclavMartinec Jan6-468 3122
5.Varcl Jan st.Klikar Miloš838  3032
6.Vondráčková LucieStrnad Jan-8-6-9  0333
7.Kosař VáclavSeidl Jan9116  3043
8.Varcl Jan st.Martinec Jan873  3053
9.Vondráčková LucieKlikar Miloš-89-6-7 1354
10.Bříza JakubStrnad Jan-79-7-9 1355
11.Varcl Jan st.Seidl Jan383  3065
12.Vondráčková LucieMartinec Jan9109  3075
13.Bříza JakubKlikar Miloš-8-7-7  0376
14.Kosař VáclavStrnad Jan89-8-893286
15.Vondráčková LucieSeidl Jan-768-11-72387
16.Bříza JakubMartinec Jan-6-7-6  0388
17.Kosař VáclavKlikar Miloš7-97-8-92389
18.Varcl Jan st.Strnad Jan287  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříza Jakub04Seidl Jan22
Kosař Václav31Martinec Jan13
Varcl Jan st.40Klikar Miloš31
Vondráčková Lucie13Strnad Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Benešov u SemilRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26695:632Sokol STAR Turnov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Housa Aleš
Pokorný Martin
 
 
Seidl Jan
Martinec Jan
 
 
-88-5-6 1301
2.Brož Kryštof
Vondrák Michal
 
 
Strnad Jan
Klikar Miloš
 
 
-8-86-4 1302
3.Housa AlešSeidl Jan-88-79-92303
4.Pokorný MartinMartinec Jan-8883 3113
5.Brož KryštofKlikar Miloš8-376 3123
6.Vondrák MichalStrnad Jan-986-7-82324
7.Pokorný MartinSeidl Jan-88710 3134
8.Brož KryštofMartinec Jan896  3044
9.Vondrák MichalKlikar Miloš9910  3054
10.Housa AlešStrnad Jan7-89-9-62355
11.Brož KryštofSeidl Jan897  3065
12.Vondrák MichalMartinec Jan-83-7-7 1366
13.Housa AlešKlikar Miloš6-610-843276
14.Pokorný MartinStrnad Jan7210  3086
15.Vondrák MichalSeidl Jan9911  3096
16.Housa AlešMartinec Jan-88-9101132106
17.Pokorný MartinKlikar Miloš886  30116
18.Brož KryštofStrnad Jan6-989 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Housa Aleš22Seidl Jan13
Pokorný Martin40Martinec Jan13
Brož Kryštof40Klikar Miloš04
Vondrák Michal22Strnad Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Turnov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Obec Jesenný BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 12:00 Začátek
utkání
12:20Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38582:634Obec Jesenný B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Varcl Jan st.
Bříza Jakub
 
 
Václavík Miroslav
Boháč Martin
 
 
-2-3-1  0301
2.Kosař Václav
Vondráčková Lucie
 
 
Samko Štefan
Brandejs Jan
 
 
6-79-5-82302
3.Bříza JakubVáclavík Miroslav-5-4-6  0303
4.Kosař VáclavBrandejs Jan9-897 3113
5.Varcl Jan st.Boháč Martin561  3023
6.Vondráčková LucieSamko Štefan78-10-10-92324
7.Kosař VáclavVáclavík Miroslav9-49-783234
8.Varcl Jan st.Brandejs Jan265  3044
9.Vondráčková LucieBoháč Martin-86-8-8 1345
10.Bříza JakubSamko Štefan-4-4-9  0346
11.Varcl Jan st.Václavík Miroslav88-97 3156
12.Vondráčková LucieBrandejs Jan8610  3066
13.Bříza JakubBoháč Martin-6-4-8  0367
14.Kosař VáclavSamko Štefan-8-9-6  0368
15.Vondráčková LucieVáclavík Miroslav-10-11-3  0369
16.Bříza JakubBrandejs Jan-910-9-8 13610
17.Kosař VáclavBoháč Martin-68-79-923611
18.Varcl Jan st.Samko Štefan88-99 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bříza Jakub04Václavík Miroslav22
Kosař Václav22Brandejs Jan13
Varcl Jan st.40Boháč Martin31
Vondráčková Lucie13Samko Štefan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:18567:464Sokol STAR Turnov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Návesník Stanislav
Kosina Vlastimil
 
 
586  3010
2.Pařízek Jan
Dědková Jitka
 
 
Tobiáš Vladimír
Brumlich Ladislav st.
 
 
-5-6-8  0311
3.Pařízek JanBrumlich Ladislav st.879  3021
4.Novák LubošNávesník Stanislav566  3031
5.Mizera PetrTobiáš Vladimír999  3041
6.Dědková JitkaKosina Vlastimil-69-118-82342
7.Novák LubošBrumlich Ladislav st.577  3052
8.Mizera PetrNávesník Stanislav-7674 3162
9.Dědková JitkaTobiáš Vladimír-4-8-8  0363
10.Pařízek JanKosina Vlastimil658  3073
11.Mizera PetrBrumlich Ladislav st.173  3083
12.Dědková JitkaNávesník Stanislav-2-2-5  0384
13.Pařízek JanTobiáš Vladimír884  3094
14.Novák LubošKosina Vlastimil275  30104
15.Dědková JitkaBrumlich Ladislav st.-6-7-8  03105
16.Pařízek JanNávesník Stanislav7-88-7532115
17.Novák LubošTobiáš Vladimír878  30125
18.Mizera PetrKosina Vlastimil656  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan40Brumlich Ladislav st.13
Novák Luboš40Návesník Stanislav13
Mizera Petr40Tobiáš Vladimír13
Dědková Jitka04Kosina Vlastimil13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hyka Karel
Hyková Šárka
 
 
Najbr Jiří
Flajšr Antonín
 
 
     0301
2.Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
Prášková Vlasta
Hochmal Zdeněk
 
 
     0302
3.Pěnička MichalFlajšr Antonín     2303
4.Hyka KarelNajbr Jiří     0304
5.Šteffan JanPrášková Vlasta     3114
6.Hyková ŠárkaHochmal Zdeněk     1315
7.Hyka KarelFlajšr Antonín     0316
8.Šteffan JanNajbr Jiří     3226
9.Hyková ŠárkaPrášková Vlasta     3036
10.Pěnička MichalHochmal Zdeněk     3046
11.Šteffan JanFlajšr Antonín     1347
12.Hyková ŠárkaNajbr Jiří     3157
13.Pěnička MichalPrášková Vlasta     3167
14.Hyka KarelHochmal Zdeněk     1368
15.Hyková ŠárkaFlajšr Antonín     0369
16.Pěnička MichalNajbr Jiří     3279
17.Hyka KarelPrášková Vlasta     03710
18.Šteffan JanHochmal Zdeněk     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pěnička Michal31Flajšr Antonín40
Hyka Karel04Najbr Jiří13
Šteffan Jan31Prášková Vlasta13
Hyková Šárka22Hochmal Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43492:626TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Souček Josef
Pleštil Luděk
 
 
7-768 3110
2.Hudský Libor
Kratochvíl Jaromír
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
-7-7-7  0311
3.Jiříček JanJežek Pavel7-763 3121
4.Novotný PavelSouček Josef-8-8-9  0322
5.Holina AntonínPleštil Luděk-8-78-8 1323
6.Kratochvíl JaromírJíra Jiří9-9-7-6 1324
7.Novotný PavelJežek Pavel-7-6-5  0325
8.Holina AntonínSouček Josef-5-5-6  0326
9.Kratochvíl JaromírPleštil Luděk-5-46-3 1327
10.Jiříček JanJíra Jiří888  3037
11.Hudský LiborJežek Pavel-5-6-6  0338
12.Kratochvíl JaromírSouček Josef-5-6-2  0339
13.Jiříček JanPleštil Luděk767  3049
14.Novotný PavelJíra Jiří-76-57-723410
15.Kratochvíl JaromírJežek Pavel-5-5-4  03411
16.Jiříček JanSouček Josef-3-3-3  03412
17.Novotný PavelPleštil Luděk-6-712-7 13413
18.Hudský LiborJíra Jiří-77-88932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Jan31Ježek Pavel31
Novotný Pavel04Souček Josef40
Holina Antonín02Pleštil Luděk31
Kratochvíl Jaromír04Jíra Jiří22
Hudský Libor11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ChuchelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:40 TJ Sokol Tatobity B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýsek Jakub
Brykner Milan
 
 
Adamíra Šimon
Adamíra Jiří
 
 
     2301
2.Bém Jan
Vaníček Martin
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří ml.
 
 
     3011
3.Bém JanAdamíra Šimon     3121
4.Brykner MilanAdamíra Jiří     3031
5.Hýsek JakubTauchman Jiří     0332
6.Vaníček MartinAdamíra Jiří ml.     1333
7.Brykner MilanAdamíra Šimon     3143
8.Hýsek JakubAdamíra Jiří     1344
9.Vaníček MartinTauchman Jiří     0345
10.Bém JanAdamíra Jiří ml.     3055
11.Hýsek JakubAdamíra Šimon     1356
12.Vaníček MartinAdamíra Jiří     1357
13.Bém JanTauchman Jiří     1358
14.Brykner MilanAdamíra Jiří ml.     1359
15.Vaníček MartinAdamíra Šimon     13510
16.Bém JanAdamíra Jiří     32610
17.Brykner MilanTauchman Jiří     13611
18.Hýsek JakubAdamíra Jiří ml.     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bém Jan31Adamíra Šimon22
Brykner Milan22Adamíra Jiří22
Hýsek Jakub04Tauchman Jiří40
Vaníček Martin04Adamíra Jiří ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Víchová nad Jizerou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD TatobityRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 TJ Sokol Tatobity A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnička Michal
Šteffan Jan
 
 
Tobiáš Vladimír
Brumlich Ladislav st.
 
 
     2301
2.Hyková Šárka
Hyka Karel
 
 
Návesník Stanislav
Vejnar Josef
 
 
     3111
3.Hyka KarelKosina Vlastimil     3221
4.Hyková ŠárkaNávesník Stanislav     3031
5.Pěnička MichalVejnar Josef     3241
6.Šteffan JanTobiáš Vladimír     3151
7.Hyková ŠárkaKosina Vlastimil     3061
8.Pěnička MichalNávesník Stanislav     3171
9.Šteffan JanVejnar Josef     3081
10.Hyka KarelTobiáš Vladimír     1382
11.Pěnička MichalKosina Vlastimil     3092
12.Šteffan JanNávesník Stanislav     30102
13.Hyka KarelVejnar Josef     23103
14.Hyková ŠárkaTobiáš Vladimír     31113
15.Šteffan JanBrumlich Ladislav st.     30123
16.Hyka KarelNávesník Stanislav     03124
17.Hyková ŠárkaVejnar Josef     31134
18.Pěnička MichalTobiáš Vladimír     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hyka Karel13Kosina Vlastimil03
Hyková Šárka40Návesník Stanislav13
Pěnička Michal40Vejnar Josef13
Šteffan Jan40Tobiáš Vladimír13
   Brumlich Ladislav st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol STAR Turnov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Košťálov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TurnovRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:15Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1026:37504:600TJ Sokol Košťálov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízek Jan
Dědková Jitka
 
 
Najbr Jiří
Flajšr Antonín
 
 
-4-5-4  0301
2.Novák Luboš
Mizera Petr
 
 
Hochmal Zdeněk
Prášková Vlasta
 
 
-61369 3111
3.Pařízek JanNajbr Jiří788  3021
4.Novák LubošFlajšr Antonín-6-6-6  0322
5.Mizera PetrPrášková Vlasta8-97-863232
6.Dědková JitkaHochmal Zdeněk-2-4-4  0333
7.Novák LubošNajbr Jiří-2-8-9  0334
8.Mizera PetrFlajšr Antonín-999-9-82335
9.Dědková JitkaPrášková Vlasta-3-4-5  0336
10.Pařízek JanHochmal Zdeněk797  3046
11.Mizera PetrNajbr Jiří-7-9-7  0347
12.Dědková JitkaFlajšr Antonín-5-6-7  0348
13.Pařízek JanPrášková Vlasta975  3058
14.Novák LubošHochmal Zdeněk4-785 3168
15.Dědková JitkaNajbr Jiří-0-2-3  0369
16.Pařízek JanFlajšr Antonín7-789 3179
17.Novák LubošPrášková Vlasta-8-75493289
18.Mizera PetrHochmal Zdeněk-4-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pařízek Jan40Najbr Jiří31
Novák Luboš22Flajšr Antonín31
Mizera Petr13Prášková Vlasta13
Dědková Jitka04Hochmal Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Obec Jesenný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatobity BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
škola JesennýRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0659:400Obec Jesenný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiříček Jan
Novotný Pavel
 
 
Adamíra Jiří ml.
Adamíra Šimon
 
 
101011  3010
2.Kratochvíl Jaromír
Hudský Libor
 
 
Tauchman Jiří
Adamíra Jiří
 
 
973  3020
3.Jiříček JanAdamíra Jiří ml.101010  3030
4.Novotný PavelAdamíra Šimon555  3040
5.Kratochvíl JaromírTauchman Jiří6555  3050
6.Hudský LiborAdamíra Jiří666  3060
7.Novotný PavelAdamíra Jiří ml.575  3070
8.Kratochvíl JaromírAdamíra Šimon591  3080
9.Hudský LiborTauchman Jiří677  3090
10.Jiříček JanAdamíra Jiří555  30100
11.Kratochvíl JaromírAdamíra Jiří ml.665  30110
12.Holina AntonínAdamíra Šimon657  30120
13.Jiříček JanTauchman Jiří666  30130
14.Novotný PavelAdamíra Jiří657  30140
15.Holina AntonínAdamíra Jiří ml.1167  30150
16.Jiříček JanAdamíra Šimon454  30160
17.Novotný PavelTauchman Jiří447  30170
18.Kratochvíl JaromírAdamíra Jiří787  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiříček Jan40Adamíra Jiří ml.04
Novotný Pavel40Adamíra Šimon04
Kratochvíl Jaromír40Tauchman Jiří04
Hudský Libor20Adamíra Jiří04
Holina Antonín20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sdružení rodičů a přátel ZŠ SemilyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vesec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ChuchelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:181:54 TJ Sokol Vesec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýsek Jakub
Brykner Milan
 
 
Ježek Pavel
Jíra Jiří
 
 
     0301
2.Bém Jan
Vaníček Martin
 
 
Souček Josef
Pleštil Luděk
 
 
     0302
3.Bém JanJežek Pavel     0303
4.Brykner MilanSouček Josef     0304
5.Hýsek JakubPleštil Luděk     0305
6.Vaníček MartinJíra Jiří     0306
7.Brykner MilanJežek Pavel     0307
8.Hýsek JakubSouček Josef     0308
9.Vaníček MartinPleštil Luděk     0309
10.Bém JanJíra Jiří     03010
11.Hýsek JakubJežek Pavel     03011
12.Vaníček MartinSouček Josef     03012
13.Bém JanPleštil Luděk     03013
14.Brykner MilanJíra Jiří     13014
15.Vaníček MartinJežek Pavel     03015
16.Bém JanSouček Josef     03016
17.Brykner MilanPleštil Luděk     03017
18.Hýsek JakubJíra Jiří     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bém Jan04Ježek Pavel40
Brykner Milan04Souček Josef40
Hýsek Jakub04Pleštil Luděk40
Vaníček Martin04Jíra Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy