Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34745:672TJ Holásky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš René
Šelc Martin
 
 
Kucin Michal
Mrkvan Miroslav
 
 
WO    3010
2.Šturm Jan
Rozman Michal
 
 
Burda Radim
Havránek Lukáš
 
 
8-8-10-7 1311
3.Klimeš RenéHavránek Lukáš4-911-583221
4.Šturm JanBurda Radim810-8-1283231
5.Rozman MichalMrkvan Miroslav910-7-363241
6.Šelc MartinKucin Michal5-8611 3151
7.Šturm JanHavránek Lukáš-7-10-9  0352
8.Rozman MichalBurda Radim-10-944-122353
9.Šelc MartinMrkvan Miroslav8107  3063
10.Klimeš RenéKucin Michal957  3073
11.Rozman MichalHavránek Lukáš-85-97-92374
12.Šelc MartinBurda Radim-102-10-6 1375
13.Klimeš RenéMrkvan Miroslav876  3085
14.Šturm JanKucin Michal-97-8-7 1386
15.Šelc MartinHavránek Lukáš-179-3-7 1387
16.Klimeš RenéBurda Radim59-12-963297
17.Šturm JanMrkvan Miroslav-66-810-122398
18.Rozman MichalKucin Michal811-117 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Klimeš René40Havránek Lukáš31
Šturm Jan13Burda Radim22
Rozman Michal22Mrkvan Miroslav13
Šelc Martin22Kucin Michal13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšeň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Belcrediho 27, Brno Líšeň, Sokolovna Líšeň, malý sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:11627:404TJ Sokol Líšeň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marušinec Jan
Pluhař Pavel
 
 
Bartoň Petr
Krajčovič Jozef
 
 
985  3010
2.Honek Milan
Ovesný František
 
 
Rampula Miroslav
Šindelář Pavel
 
 
-8-71-6 1311
3.Pluhař PavelBartoň Petr7-8104 3121
4.Ovesný FrantišekRampula Miroslav854  3031
5.Honek MilanKrajčovič Jozef637  3041
6.Marušinec JanŠindelář Pavel379  3051
7.Ovesný FrantišekBartoň Petr49-16 3161
8.Honek MilanRampula Miroslav8410  3071
9.Marušinec JanKrajčovič Jozef987  3081
10.Pluhař PavelŠindelář Pavel664  3091
11.Honek MilanBartoň Petr-970-8632101
12.Marušinec JanRampula Miroslav723  30111
13.Pluhař PavelKrajčovič Jozef-9354 31121
14.Ovesný FrantišekŠindelář Pavel686  30131
15.Marušinec JanBartoň Petr51013  30141
16.Pluhař PavelRampula MiroslavWO    30151
17.Ovesný FrantišekKrajčovič Jozef-7-9-9  03152
18.Honek MilanŠindelář Pavel489  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pluhař Pavel30Bartoň Petr04
Ovesný František31Rampula Miroslav03
Honek Milan40Krajčovič Jozef13
Marušinec Jan40Šindelář Pavel04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slatina - Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33660:640Orel Šlapanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Miroslav
Hudeček Martin
 
 
Orság David
Kulhánek Jaroslav
 
 
-13-8-7  0301
2.Hranička Jaroslav
Uhlíř Michal
 
 
Smílek Zdeněk
Křeček Michal
 
 
-8979 3111
3.Uhlíř MichalOrság David-7-9-7  0312
4.Hranička JaroslavKulhánek Jaroslav-12118-583222
5.Král MiroslavSmílek Zdeněk-8-815-9 1323
6.Hudeček MartinKřeček Michal85-6-873233
7.Hranička JaroslavOrság David7-9-8-2 1334
8.Král MiroslavKulhánek Jaroslav88-87 3144
9.Hudeček MartinSmílek Zdeněk579  3054
10.Uhlíř MichalKřeček Michal-71479 3164
11.Král MiroslavOrság David-3-7-9  0365
12.Hudeček MartinKulhánek Jaroslav-5510-11-82366
13.Uhlíř MichalSmílek Zdeněk101110  3076
14.Hranička JaroslavKřeček Michal5-255 3186
15.Hudeček MartinOrság David-7-7-8  0387
16.Uhlíř MichalKulhánek Jaroslav345  3097
17.Hranička JaroslavSmílek Zdeněk59-74 31107
18.Král MiroslavKřeček Michal-92-97-523108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlíř Michal31Orság David40
Hranička Jaroslav31Kulhánek Jaroslav13
Král Miroslav13Smílek Zdeněk13
Hudeček Martin22Křeček Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39624:680TJ Sokol Brno I F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basovník Dalibor
Zedník Petr
 
 
Novak Adam
Čech Jiří
 
 
-6-8-9  0301
2.Prachař Tomáš
Pavlíček Jan
 
 
Rygl Ondřej
Bartoň Petr
 
 
8-8-10683211
3.Basovník DaliborBartoň Petr-4-5-6  0312
4.Prachař TomášRygl Ondřej4-459 3122
5.Pavlíček JanČech Jiří10-876 3132
6.Zedník PetrNovak Adam-2-810-7 1333
7.Prachař TomášBartoň Petr-681012 3143
8.Pavlíček JanRygl Ondřej10910  3053
9.Zedník PetrČech Jiří8-46-1093263
10.Basovník DaliborNovak Adam-9-12-10  0364
11.Pavlíček JanBartoň Petr668  3074
12.Zedník PetrRygl Ondřej-6-8-2  0375
13.Basovník DaliborČech Jiří7-8-9-12 1376
14.Prachař TomášNovak Adam9-68-8103286
15.Zedník PetrBartoň Petr-7-4-8  0387
16.Basovník DaliborRygl Ondřej98-6-10-42388
17.Prachař TomášČech Jiří4-5-10-8 1389
18.Pavlíček JanNovak Adam-10-88-10 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Basovník Dalibor04Bartoň Petr22
Prachař Tomáš31Rygl Ondřej22
Pavlíček Jan31Čech Jiří22
Zedník Petr13Novak Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:23737:591SK Slatina - Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halický David
Kozel Petr
 
 
Netušil Radek
Kukla Marek st.
 
 
-98-6-9 1301
2.Tupec Pavel
Tůma Pavel
 
 
Zmrzlý Karel
Žák Jiří
 
 
-98-10473211
3.Halický DavidKukla Marek st.-73103 3121
4.Tůma PavelNetušil Radek636  3031
5.Tupec PavelŽák Jiří 7-975 3141
6.Kozel PetrZmrzlý Karel 8-76-293251
7.Tůma PavelKukla Marek st.773  3061
8.Tupec PavelNetušil Radek611-610 3171
9.Kozel PetrŽák Jiří -699-6-62372
10.Halický DavidZmrzlý Karel -911-8943282
11.Tupec PavelKukla Marek st.87-87 3192
12.Kozel PetrNetušil Radek-85-811-102393
13.Halický DavidŽák Jiří 951  30103
14.Tůma PavelZmrzlý Karel 7510  30113
15.Kozel PetrKukla Marek st.8-99-1432123
16.Halický DavidNetušil Radek8-1084 31133
17.Tůma PavelŽák Jiří WO    30143
18.Tupec PavelZmrzlý Karel -1310109 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halický David40Kukla Marek st.04
Tůma Pavel30Netušil Radek13
Tupec Pavel40Žák Jiří 12
Kozel Petr22Zmrzlý Karel 04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městský přebor Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40680:704KST Oltec Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Karel
Nguyen Huyviet
 
 
Šmídek Roman
Kolbaba Bohumír
 
 
-6-6-9  0301
2.Monhart Michal
Urbánek Martin
 
 
Kubín Jiří
Tatar Ivo
 
 
8-10-77103211
3.Monhart MichalKolbaba Bohumír-48411 3121
4.Nguyen HuyvietŠmídek Roman-55-11663231
5.Němec KarelKubín Jiří7-1077 3141
6.Urbánek MartinTatar Ivo-57-56-102342
7.Nguyen HuyvietKolbaba Bohumír7610  3052
8.Němec KarelŠmídek Roman-9-10-7  0353
9.Urbánek MartinKubín Jiří9-87-2-62354
10.Monhart MichalTatar Ivo1112-912 3164
11.Němec KarelKolbaba Bohumír8-448 3174
12.Urbánek MartinŠmídek Roman-1111-9-4 1375
13.Monhart MichalKubín Jiří-6-11-10  0376
14.Nguyen HuyvietTatar Ivo-96-82-52377
15.Urbánek MartinKolbaba Bohumír-10-13-7  0378
16.Monhart MichalŠmídek Roman-8-11-4  0379
17.Nguyen HuyvietKubín Jiří-586-793289
18.Němec KarelTatar Ivo-647-9-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Monhart Michal22Kolbaba Bohumír13
Nguyen Huyviet31Šmídek Roman31
Němec Karel22Kubín Jiří22
Urbánek Martin04Tatar Ivo31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy