Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brno, Kotlanova 13, Ze zastávky Kotlanova jít do kopce, pak po schodech a středisko je po pravé straněRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 17:10 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48549:664TJ Brno-Bystrc F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Jeřábek Jakub
 
 
Hofman Milan
Zetka Roman
 
 
-7-9-8  0301
2.Sobotíková Monika
Kopecký Dominik
 
 
Pelánek Martin
Pelánek Ondřej
 
 
9-8-47-102302
3.Novák TomášHofman Milan107-7-6-82303
4.Jeřábek JakubZetka Roman-1-74-2 1304
5.Kopecký DominikPelánek Martin11-8-9-9 1305
6.Sobotíková MonikaPelánek Ondřej-6-5-5  0306
7.Jeřábek JakubHofman Milan-5-5-3  0307
8.Kopecký DominikZetka Roman6-6-8863217
9.Sobotíková MonikaPelánek Martin-6-9-11  0318
10.Novák TomášPelánek Ondřej-8-6-14  0319
11.Kopecký DominikHofman Milan-1011-14-10 13110
12.Sobotíková MonikaZetka Roman-127-8-6 13111
13.Novák TomášPelánek Martin-8-13-7  03112
14.Jeřábek JakubPelánek Ondřej-5-4-6  03113
15.Sobotíková MonikaHofman MilanWO    30213
16.Novák TomášZetka Roman-4-8-11  03214
17.Jeřábek JakubPelánek Martin8-7612 31314
18.Kopecký DominikPelánek Ondřej-7-7-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Tomáš04Hofman Milan30
Jeřábek Jakub13Zetka Roman31
Kopecký Dominik13Pelánek Martin31
Sobotíková Monika03Pelánek Ondřej40
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31647:611TTC Moravská Slavia Brno H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukjanov Vojtěch
Kysela Štěpán
 
 
Škňouřilová Tereza
Janeček Martin
 
 
5-1076 3110
2.Nespěšný Hynek
Řepa František
 
 
Vítkovič Martin
Kristen Jan
 
 
86-9-10-102311
3.Lukjanov VojtěchJaneček Martin9-9-4-8 1312
4.Kysela ŠtěpánVítkovič Martin828  3022
5.Nespěšný HynekŠkňouřilová Tereza1254  3032
6.Řepa FrantišekKovařík Petr-9-5-8  0333
7.Kysela ŠtěpánJaneček Martin-8466 3143
8.Nespěšný HynekVítkovič Martin4-855 3153
9.Řepa FrantišekŠkňouřilová Tereza7-10-12-9 1354
10.Lukjanov VojtěchKovařík Petr6-108-963264
11.Nespěšný HynekJaneček Martin10-9129 3174
12.Řepa FrantišekVítkovič Martin-7-7-5  0375
13.Lukjanov VojtěchŠkňouřilová Tereza98-74 3185
14.Kysela ŠtěpánKovařík Petr-15-98953295
15.Řepa FrantišekJaneček Martin-4-7-8  0396
16.Lukjanov VojtěchVítkovič Martin7-799 31106
17.Kysela ŠtěpánŠkňouřilová TerezaWO    03107
18.Nespěšný HynekKovařík Petr587  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukjanov Vojtěch31Janeček Martin22
Kysela Štěpán30Vítkovič Martin13
Nespěšný Hynek40Škňouřilová Tereza12
Řepa František04Kovařík Petr13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29638:580Orel Šlapanice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Zdeněk
Hudeček Patrik
 
 
Wolková Magda
Wolk Roland
 
 
563  3010
2.Julínek Petr
Sedláček Jan
 
 
Búřil Jiří
Búřil Lukáš
 
 
-29125 3120
3.Šmerda ZdeněkWolk Roland-61485 3130
4.Hudeček PatrikBúřil Lukáš-7584 3140
5.Sedláček JanWolková Magda-9-8-10  0341
6.Julínek PetrBúřil Jiří10-88-963251
7.Hudeček PatrikWolk Roland-6544 3161
8.Sedláček JanBúřil Lukáš-11-12-8  0362
9.Julínek PetrWolková Magda-91278 3172
10.Šmerda ZdeněkBúřil Jiří572  3082
11.Sedláček JanWolk Roland-8-5-8  0383
12.Julínek PetrBúřil Lukáš-210-98-92384
13.Šmerda ZdeněkWolková Magda539  3094
14.Hudeček PatrikBúřil Jiří3112  30104
15.Julínek PetrWolk Roland10-82-9-823105
16.Šmerda ZdeněkBúřil LukášWO    03106
17.Hudeček PatrikWolková Magda7-836 31116
18.Sedláček JanBúřil Jiří-149-4-6 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šmerda Zdeněk30Wolk Roland22
Hudeček Patrik40Búřil Lukáš21
Sedláček Jan04Wolková Magda13
Julínek Petr22Búřil Jiří13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy