Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:36539:595Salesko Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Remešová Alžběta
 
 
Trungel Martin
Jeřábek Jakub
 
 
689  3010
2.Hudeček Patrik
Sedláček Jan
 
 
Kopecký Dominik
Novák Tomáš
 
 
-8-10-9  0311
3.Hudeček PatrikKopecký Dominik137-411 3121
4.Sedláček JanTrungel Martin-3-8-8  0322
5.Remešová AlžbětaNovák Tomáš-1-4-6  0323
6.Julínek PetrJeřábek Jakub788  3033
7.Sedláček JanKopecký Dominik-8-9-7  0334
8.Remešová AlžbětaTrungel Martin-5-4-5  0335
9.Julínek PetrNovák Tomáš-74-7-9 1336
10.Hudeček PatrikJeřábek Jakub9-1089 3146
11.Remešová AlžbětaKopecký Dominik-7-6-4  0347
12.Julínek PetrTrungel Martin787  3057
13.Hudeček PatrikNovák Tomáš4-7-34-82358
14.Sedláček JanJeřábek Jakub-5-7-2  0359
15.Julínek PetrKopecký Dominik865  3069
16.Hudeček PatrikTrungel Martin75-85 3179
17.Sedláček JanNovák Tomáš9-9-78-823710
18.Remešová AlžbětaJeřábek Jakub6-10-8-5 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hudeček Patrik31Kopecký Dominik22
Sedláček Jan04Trungel Martin22
Remešová Alžběta04Novák Tomáš40
Julínek Petr31Jeřábek Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37638:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Búřil Jiří
Wolk Roland
 
 
Haluza Tomáš
Havránek Ondřej
 
 
9-7-59103210
2.Vojáček Patrik
Wolková Magda
 
 
Chalúpek Filip
Baur Zdeněk
 
 
-4-612-4 1311
3.Melkus Ivo Baur Zdeněk607  3021
4.Búřil JiříHaluza Tomáš-3594 3131
5.Wolková MagdaChalúpek Filip9-5-7-5 1332
6.Wolk RolandHavránek Ondřej4-6-4663242
7.Búřil JiříBaur Zdeněk8-7-612123252
8.Wolková MagdaHaluza Tomáš-3-10-12  0353
9.Wolk RolandChalúpek Filip-8-5-7  0354
10.Melkus Ivo Havránek Ondřej7117  3064
11.Wolková MagdaBaur Zdeněk-79-51073274
12.Wolk RolandHaluza Tomáš5-12-6-6 1375
13.Melkus Ivo Chalúpek Filip8-9-98-62376
14.Búřil JiříHavránek Ondřej-889-7-82377
15.Wolk RolandBaur Zdeněk877  3087
16.Melkus Ivo Haluza Tomáš-8-10-8  0388
17.Búřil JiříChalúpek Filip9-1187 3198
18.Wolková MagdaHavránek Ondřej-6-5-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melkus Ivo 22Baur Zdeněk04
Búřil Jiří31Haluza Tomáš31
Wolková Magda13Chalúpek Filip31
Wolk Roland22Havránek Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16646:425SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Martin
Škňouřilová Tereza
 
 
Lapiš Viktor
Jirsa Václav
 
 
83-93 3110
2.Kristen Jan
Kovařík Petr
 
 
Auda Antonín
Uherčík Maroš
 
 
669  3020
3.Škňouřilová TerezaLapiš Viktor465  3030
4.Kovařík PetrJirsa Václav881  3040
5.Kristen JanAuda Antonín-812-48-42341
6.Janeček MartinUherčík Maroš-93-7-8 1342
7.Kovařík PetrLapiš Viktor345  3052
8.Kristen JanJirsa Václav666  3062
9.Janeček MartinAuda Antonín489  3072
10.Škňouřilová TerezaUherčík Maroš-8-8-9  0373
11.Kristen JanLapiš Viktor534  3083
12.Janeček MartinJirsa Václav676  3093
13.Škňouřilová TerezaAuda AntonínWO    30103
14.Kovařík PetrUherčík Maroš109-12-9632113
15.Janeček MartinLapiš Viktor449  30123
16.Škňouřilová TerezaJirsa Václav-81029 31133
17.Kovařík PetrAuda AntonínWO    30143
18.Kristen JanUherčík Maroš-95-8-15 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škňouřilová Tereza21Lapiš Viktor04
Kovařík Petr30Jirsa Václav04
Kristen Jan22Auda Antonín11
Janeček Martin31Uherčík Maroš31
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43578:688TJ Brno-Bystrc F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milichovský Josef
Kusák Ivo
 
 
Pelánek Ondřej
Pelánek Martin
 
 
-412-9-9 1301
2.Sedlář Jaroslav
Chmel Roman
 
 
Ohaňka Zdeněk
Zetka Roman
 
 
8-7-9-11 1302
3.Chmel RomanPelánek Ondřej-59-4-4 1303
4.Nečas IgorPelánek Martin-489-683213
5.Kusák IvoZetka Roman5-1110-3103223
6.Sedlář JaroslavOhaňka Zdeněk-111174 3133
7.Nečas IgorPelánek Ondřej7-4-6-8 1334
8.Kusák IvoPelánek Martin7-98-10-92335
9.Sedlář JaroslavZetka Roman699  3045
10.Chmel RomanOhaňka Zdeněk-10-8-6  0346
11.Kusák IvoPelánek Ondřej-9-4-5  0347
12.Milichovský JosefPelánek Martin-2-7-6  0348
13.Chmel RomanZetka Roman3910  3058
14.Nečas IgorOhaňka Zdeněk-5-3-7  0359
15.Milichovský JosefPelánek Ondřej-8-4-5  03510
16.Chmel RomanPelánek Martin-76-4-7 13511
17.Nečas IgorZetka Roman5-9-8-6 13512
18.Kusák IvoOhaňka Zdeněk-4-5118832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chmel Roman13Pelánek Ondřej40
Nečas Igor13Pelánek Martin31
Kusák Ivo22Zetka Roman13
Sedlář Jaroslav20Ohaňka Zdeněk22
Milichovský Josef02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy