Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:26674:595ASS Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pál Richard
Uherčík Maroš
 
 
Jeřábek Jakub
Novák Tomáš
 
 
-9-127-8 1301
2.Auda Antonín
Auda Jan
 
 
Sobotíková Monika
Kopecký Dominik
 
 
4-58-7-82302
3.Pál RichardJeřábek Jakub4-8-9543212
4.Uherčík MarošNovák Tomáš94-44 3122
5.Auda AntonínSobotíková Monika8109  3032
6.Auda JanKopecký Dominik9712  3042
7.Uherčík MarošJeřábek Jakub-10104-613252
8.Auda AntonínNovák Tomáš747  3062
9.Auda JanSobotíková Monika6-856 3172
10.Pál RichardKopecký Dominik10-7126 3182
11.Auda AntonínJeřábek Jakub588  3092
12.Auda JanNovák Tomáš667  30102
13.Pál RichardSobotíková Monika5-511-11-823103
14.Uherčík MarošKopecký Dominik813-12-12-723104
15.Auda JanJeřábek Jakub856  30114
16.Pál RichardNovák Tomáš-4-8-12  03115
17.Uherčík MarošSobotíková Monika-6682 31125
18.Auda AntonínKopecký DominikWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pál Richard22Jeřábek Jakub04
Uherčík Maroš31Novák Tomáš13
Auda Antonín30Sobotíková Monika13
Auda Jan40Kopecký Dominik12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:17689:541TTC Moravská Slavia Brno H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Ondřej
Haluza Tomáš
 
 
Fojt Marek
Koudelka Lukáš
 
 
6-7-8463210
2.Chalúpek Filip
Handlar Jiří st.
 
 
Daněk Miroslav
Kadlec Petr
 
 
5-710-783220
3.Haluza TomášDaněk Miroslav1068  3030
4.Handlar Jiří st.Fojt Marek455  3040
5.Chalúpek FilipKoudelka Lukáš9-594 3150
6.Havránek OndřejKadlec Petr-9-8-10  0351
7.Handlar Jiří st.Daněk Miroslav1049  3061
8.Chalúpek FilipFojt Marek1067  3071
9.Havránek OndřejKoudelka Lukáš-89-8173281
10.Haluza TomášKadlec Petr8-8139 3191
11.Chalúpek FilipDaněk Miroslav-78811 31101
12.Havránek OndřejFojt Marek5-1077 31111
13.Haluza TomášKoudelka Lukáš7812  30121
14.Handlar Jiří st.Kadlec Petr758  30131
15.Havránek OndřejDaněk Miroslav-8795 31141
16.Haluza TomášFojt Marek766  30151
17.Handlar Jiří st.Koudelka Lukáš668  30161
18.Chalúpek FilipKadlec Petr-72-14-6 13162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haluza Tomáš40Daněk Miroslav04
Handlar Jiří st.40Fojt Marek04
Chalúpek Filip31Koudelka Lukáš04
Havránek Ondřej31Kadlec Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1811:54454:675TJ Brno-Bystrc F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Búřil Jiří
Wolk Roland
 
 
Hofman Milan
Zetka Roman
 
 
-9-4-6  0301
2.Wolková Magda
Černý Zdeněk
 
 
Pelánek Ondřej
Pelánek Martin
 
 
-4-5-5  0302
3.Melkus Ivo Zetka Roman8-13-5-10 1303
4.Wolk RolandPelánek Ondřej-6-10-6  0304
5.Wolková MagdaPelánek Martin5-94-6-72305
6.Búřil JiříHofman Milan-63-6-7 1306
7.Wolk RolandZetka Roman-6-6-6  0307
8.Wolková MagdaPelánek Ondřej-67-4-6 1308
9.Búřil JiříPelánek Martin-7-8-9  0309
10.Melkus Ivo Hofman Milan-4-5-5  03010
11.Wolková MagdaZetka Roman-9-5-3  03011
12.Búřil JiříPelánek Ondřej-4-6-4  03012
13.Melkus Ivo Pelánek Martin7-4-2-6 13013
14.Wolk RolandHofman Milan-5-5-3  03014
15.Černý ZdeněkZetka Roman-5-76-5 13015
16.Melkus Ivo Pelánek Ondřej7-7-1011-723016
17.Wolk RolandPelánek Martin-38-6-8 13017
18.Wolková MagdaHofman Milan-68-7-8 13018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melkus Ivo 04Zetka Roman40
Wolk Roland04Pelánek Ondřej40
Wolková Magda04Pelánek Martin40
Búřil Jiří03Hofman Milan40
Černý Zdeněk01   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27674:572SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škňouřilová Tereza
Janeček Martin
 
 
Milichovský Josef
Kusák Ivo
 
 
-109-9893210
2.Vítkovič Martin
Kristen Jan
 
 
Chmel Roman
Sedlář Jaroslav
 
 
586  3020
3.Vítkovič MartinChmel Roman8310  3030
4.Škňouřilová TerezaMilichovský Josef-10-48853240
5.Kristen JanSedlář Jaroslav-66-91453250
6.Janeček MartinKusák Ivo-9-9-9  0351
7.Škňouřilová TerezaChmel Roman-5715 3161
8.Kristen JanMilichovský Josef786  3071
9.Janeček MartinSedlář Jaroslav-6492 3181
10.Vítkovič MartinKusák Ivo-9-73483291
11.Kristen JanChmel Roman-11-589632101
12.Janeček MartinMilichovský Josef343  30111
13.Vítkovič MartinSedlář Jaroslav-778-10-823112
14.Škňouřilová TerezaKusák Ivo-118-610-323113
15.Janeček MartinChmel Roman1025  30123
16.Vítkovič MartinMilichovský JosefWO    30133
17.Škňouřilová TerezaSedlář Jaroslav-69-9-4 13134
18.Kristen JanKusák IvoWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vítkovič Martin21Chmel Roman04
Škňouřilová Tereza22Milichovský Josef03
Kristen Jan30Sedlář Jaroslav22
Janeček Martin31Kusák Ivo21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS