Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16676:481TJ Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křivánková Dana
Zedník Petr
 
 
Sobotíková Monika
Trungel Martin
 
 
8512  3010
2.Daněk Miroslav
Nesveda David
 
 
Buttinger Michael
Jeřábek Jakub
 
 
-6877 3120
3.Zedník PetrTrungel Martin-9637 3130
4.Nesveda DavidButtinger Michael-88210 3140
5.Křivánková DanaSobotíková Monika13124  3050
6.Daněk MiroslavJeřábek Jakub58-117 3160
7.Nesveda DavidTrungel Martin-7-8-9  0361
8.Křivánková DanaButtinger Michael862  3071
9.Daněk MiroslavSobotíková Monika4-946 3181
10.Zedník PetrJeřábek Jakub239  3091
11.Křivánková DanaTrungel Martin7-763 31101
12.Daněk MiroslavButtinger Michael8-888 31111
13.Zedník PetrSobotíková Monika371  30121
14.Nesveda DavidJeřábek Jakub-88-78832131
15.Daněk MiroslavTrungel Martin-66-11-6 13132
16.Zedník PetrButtinger Michael414  30142
17.Nesveda DavidSobotíková Monika10-543 31152
18.Křivánková DanaJeřábek Jakub648  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zedník Petr40Trungel Martin22
Nesveda David31Buttinger Michael04
Křivánková Dana40Sobotíková Monika04
Daněk Miroslav31Jeřábek Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35633:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kysela Štěpán
Pecka Karel
 
 
Zetka Roman
Géci Jiří
 
 
-14-1061073210
2.Chalúpek Filip
Řepa František
 
 
Pelánek Ondřej
Pelánek Martin
 
 
-11-710-10 1311
3.Pecka KarelGéci Jiří97-57 3121
4.Kysela ŠtěpánZetka Roman-61038 3131
5.Chalúpek FilipPelánek Ondřej-8-6-4  0332
6.Řepa FrantišekPelánek Martin-2-9-10  0333
7.Kysela ŠtěpánGéci Jiří145  3043
8.Chalúpek FilipZetka Roman-6-787-72344
9.Řepa FrantišekPelánek Ondřej-7-6-3  0345
10.Pecka KarelPelánek Martin699  3055
11.Chalúpek FilipGéci Jiří8-7-7783265
12.Řepa FrantišekZetka Roman-5-5-3  0366
13.Pecka KarelPelánek Ondřej68-6-853276
14.Kysela ŠtěpánPelánek Martin6710  3086
15.Řepa FrantišekGéci Jiří-7-7-3  0387
16.Pecka KarelZetka Roman779  3097
17.Kysela ŠtěpánPelánek Ondřej1213-5-7-102398
18.Chalúpek FilipPelánek Martin-8-6810-152399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pecka Karel40Géci Jiří13
Kysela Štěpán31Zetka Roman22
Chalúpek Filip13Pelánek Ondřej31
Řepa František04Pelánek Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:36636:645Orel Šlapanice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hudeček Patrik
Šmerda Zdeněk
 
 
Nečas Igor
Kusák Ivo
 
 
-78-6783210
2.Julínek Petr
Sedláček Jan
 
 
Sedlář Jaroslav
Chmel Roman
 
 
5-6-12-8 1311
3.Šmerda ZdeněkSedlář Jaroslav-10-5-6  0312
4.Hudeček PatrikChmel Roman7712  3022
5.Sedláček JanKusák Ivo-10-8-3  0323
6.Julínek PetrNečas Igor8-79-663233
7.Hudeček PatrikSedlář Jaroslav-8-109483243
8.Sedláček JanChmel Roman-5-10-9  0344
9.Julínek PetrKusák Ivo78-7-9-32345
10.Šmerda ZdeněkNečas Igor4710  3055
11.Sedláček JanSedlář Jaroslav-5-5-8  0356
12.Julínek PetrChmel Roman79-8-10103266
13.Šmerda ZdeněkKusák Ivo-4-5-8  0367
14.Hudeček PatrikNečas Igor6-8-7453277
15.Julínek PetrSedlář Jaroslav511-811 3187
16.Šmerda ZdeněkChmel Roman58-94 3197
17.Hudeček PatrikKusák Ivo794  30107
18.Sedláček JanNečas Igor-11-5-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šmerda Zdeněk22Sedlář Jaroslav22
Hudeček Patrik40Chmel Roman13
Sedláček Jan04Kusák Ivo31
Julínek Petr31Nečas Igor13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy