Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Nový Lískovec ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brno, Kotlanova 13, Ze zastávky Kotlanova jít do kopce, pak po schodech a středisko je po pravé straněRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2019 17:10 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1714:53471:695SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Matyáš
Sobotíková Monika
 
 
Janeček Martin
Škňouřilová Tereza
 
 
-7-86-9 1301
2.Ilčík Teodor
Marušinec Ondřej
 
 
Kovařík Petr
Kristen Jan
 
 
-8-6-3  0302
3.Marek MatyášJaneček Martin-4-4-8  0303
4.Sobotíková MonikaKovařík Petr89-10-6-82304
5.Ilčík TeodorŠkňouřilová Tereza-10-4-7  0305
6.Marušinec OndřejŽaloudek Lubomír-5-894-82306
7.Sobotíková MonikaJaneček Martin-6-6-3  0307
8.Ilčík TeodorKovařík Petr-3-5-5  0308
9.Marušinec OndřejŠkňouřilová Tereza-7-87-5 1309
10.Marek Matyᚎaloudek Lubomír106-2-3-423010
11.Ilčík TeodorJaneček Martin-7-3-4  03011
12.Marušinec OndřejKovařík Petr-410-6-4 13012
13.Marek Matyᚊkňouřilová Tereza7-89-4-423013
14.Sobotíková MonikaŽaloudek Lubomír-7-687732113
15.Marušinec OndřejJaneček Martin-4-1-4  03114
16.Marek MatyášKovařík Petr-4-8-7  03115
17.Sobotíková MonikaŠkňouřilová Tereza-10-8-7  03116
18.Ilčík TeodorŽaloudek Lubomír-7-7-11  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Matyáš04Janeček Martin40
Sobotíková Monika13Kovařík Petr40
Ilčík Teodor04Škňouřilová Tereza40
Marušinec Ondřej04Žaloudek Lubomír31



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:20Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32641:609nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milichovský Josef
Kusák Ivo
 
 
Havránek Ondřej
Haluza Tomáš
 
 
8-8-1211-72301
2.Sedlář Jaroslav
Chmel Roman
 
 
Chalúpek Filip
Baur Zdeněk
 
 
-10-96-4 1302
3.Nečas IgorHavránek Ondřej928  3012
4.Chmel RomanHaluza Tomáš-7-38-6 1313
5.Kusák IvoChalúpek Filip-9-12-7  0314
6.Sedlář JaroslavBaur Zdeněk9-886 3124
7.Chmel RomanHavránek Ondřej699  3034
8.Kusák IvoHaluza Tomáš763  3044
9.Sedlář JaroslavChalúpek Filip-9-105-9 1345
10.Nečas IgorBaur Zdeněk1-968 3155
11.Kusák IvoHavránek Ondřej-8-8-12  0356
12.Sedlář JaroslavHaluza Tomáš-99-7-3 1357
13.Nečas IgorChalúpek Filip-64-10-9 1358
14.Chmel RomanBaur Zdeněk-11-89673268
15.Sedlář JaroslavHavránek Ondřej75-77 3178
16.Nečas IgorHaluza Tomáš8-5-4-7 1379
17.Chmel RomanChalúpek Filip7510  3089
18.Kusák IvoBaur Zdeněk987  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nečas Igor22Havránek Ondřej13
Chmel Roman31Haluza Tomáš31
Kusák Ivo22Chalúpek Filip31
Sedlář Jaroslav22Baur Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2019 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26626:543TJ Brno-Bystrc F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pelánek Martin
Pelánek Ondřej
 
 
Auda Antonín
Auda Jan
 
 
-41255 3110
2.Hofman Milan
Géci Jiří
 
 
Uherčík Maroš
Jirsa Václav
 
 
3114  3020
3.Ohaňka ZdeněkAuda Antonín-4-979113230
4.Hofman MilanAuda Jan9-5-78-62331
5.Pelánek MartinUherčík Maroš-7-4-9  0332
6.Pelánek OndřejJirsa Václav495  3042
7.Géci JiříAuda Antonín8-6-77-62343
8.Pelánek MartinAuda Jan-13-5-8  0344
9.Pelánek OndřejUherčík Maroš684  3054
10.Ohaňka ZdeněkJirsa Václav735  3064
11.Pelánek MartinAuda Antonín-69710 3174
12.Pelánek OndřejAuda Jan862  3084
13.Ohaňka ZdeněkUherčík Maroš-96-6-9 1385
14.Géci JiříJirsa Václav464  3095
15.Pelánek OndřejAuda Antonín-6743 31105
16.Ohaňka ZdeněkAuda Jan-89-7-12 13106
17.Géci JiříUherčík Maroš-9-9-8  03107
18.Pelánek MartinJirsa Václav582  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ohaňka Zdeněk22Auda Antonín13
Hofman Milan01Auda Jan31
Pelánek Martin22Uherčík Maroš31
Pelánek Ondřej40Jirsa Václav04
Géci Jiří12   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS