Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Salesko Líšeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20663:495TJ Sokol Brno-Židenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nečas Igor
Kusák Ivo
 
 
Jeřábek Jakub
Trungel Martin
 
 
-10335 3110
2.Sedlář Jaroslav
Chmel Roman
 
 
Kocman Tomáš
Buttinger Michael
 
 
3-5-9673220
3.Nečas IgorJeřábek Jakub7-3-10-6 1321
4.Chmel RomanTrungel Martin2-7-6593231
5.Kusák IvoKocman Tomáš297  3041
6.Sedlář JaroslavButtinger Michael293  3051
7.Chmel RomanJeřábek Jakub284  3061
8.Kusák IvoTrungel Martin577  3071
9.Sedlář JaroslavKocman Tomáš7-935 3181
10.Nečas IgorButtinger Michael6610  3091
11.Kusák IvoJeřábek Jakub-12775 31101
12.Sedlář JaroslavTrungel Martin563  30111
13.Nečas IgorKocman Tomáš44-8-12-623112
14.Chmel RomanButtinger Michael458  30122
15.Sedlář JaroslavJeřábek JakubWO    03123
16.Nečas IgorTrungel Martin5-946 31133
17.Chmel RomanKocman Tomáš610-7-6532143
18.Kusák IvoButtinger Michael7-877 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nečas Igor22Jeřábek Jakub12
Chmel Roman40Trungel Martin04
Kusák Ivo40Kocman Tomáš13
Sedlář Jaroslav30Buttinger Michael04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:8579:349SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Martin
Škňouřilová Tereza
 
 
Maiolino Eduardo Carlos
Nesveda David
 
 
536  3010
2.Kovařík Petr
Kristen Jan
 
 
Fojt Marek
Kadlec Petr
 
 
2410  3020
3.Škňouřilová TerezaFojt Marek223  3030
4.Kovařík PetrMaiolino Eduardo Carlos446  3040
5.Kristen JanNesveda David275  3050
6.Janeček MartinKadlec Petr565  3060
7.Kovařík PetrFojt Marek1124  3070
8.Kristen JanMaiolino Eduardo Carlos566  3080
9.Janeček MartinNesveda David-4986 3190
10.Škňouřilová TerezaKadlec Petr524  30100
11.Kristen JanFojt Marek167  30110
12.Janeček MartinMaiolino Eduardo Carlos588  30120
13.Škňouřilová TerezaNesveda David-105-8-8 13121
14.Kovařík PetrKadlec Petr737  30131
15.Janeček MartinFojt Marek667  30141
16.Škňouřilová TerezaMaiolino Eduardo Carlos555  30151
17.Kovařík PetrNesveda David-7983 31161
18.Kristen JanKadlec PetrWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škňouřilová Tereza31Fojt Marek04
Kovařík Petr40Maiolino Eduardo Carlos04
Kristen Jan30Nesveda David13
Janeček Martin40Kadlec Petr03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:47586:692ASS Brno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ovísek Pavel
Búřil Jiří
 
 
Auda Antonín
Auda Jan
 
 
-6-4-5  0301
2.Wolk Roland
Wolková Magda
 
 
Lapiš Viktor
Uherčík Maroš
 
 
8-9106 3111
3.Melkus Ivo Auda Antonín68-7-10-72312
4.Ovísek PavelAuda Jan-3-1-4  0313
5.Wolková MagdaLapiš Viktor7-49-6103223
6.Wolk RolandUherčík Maroš7-8-1111-32324
7.Ovísek PavelAuda Antonín-5-9-9  0325
8.Wolková MagdaAuda Jan-6-5-1  0326
9.Wolk RolandPál Richard107-9-723236
10.Melkus Ivo Uherčík Maroš-8-9-9  0337
11.Wolková MagdaAuda Antonín-4-4-5  0338
12.Wolk RolandAuda Jan-998-3-72339
13.Melkus Ivo Pál Richard5-9-711-523310
14.Ovísek PavelUherčík Maroš-9-7-5  03311
15.Wolk RolandAuda Antonín8-11-84-723312
16.Melkus Ivo Auda Jan11-3-75-623313
17.Ovísek PavelPál Richard-9-78-5 13314
18.Wolková MagdaUherčík MarošWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Melkus Ivo 04Auda Antonín40
Ovísek Pavel04Auda Jan40
Wolková Magda12Lapiš Viktor01
Wolk Roland13Uherčík Maroš30
   Pál Richard21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:44459:628TTC Moravská Slavia Brno H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Hudeček Patrik
 
 
Baur Zdeněk
Žaža Martin
 
 
-4-8712-92301
2.
 
 
Chalúpek Filip
Havránek Ondřej
 
 
WO    0302
3.Julínek PetrBaur Zdeněk10-7-11-12 1303
4.Hudeček PatrikŽaža Martin3-4-9-5 1304
5.Sedláček JanChalúpek Filip8-9-5-7 1305
6.Havránek OndřejWO    0306
7.Hudeček PatrikBaur Zdeněk-6173 3116
8.Sedláček JanŽaža Martin-6-9-9  0317
9.Chalúpek FilipWO    0318
10.Julínek PetrHavránek Ondřej722  3028
11.Sedláček JanBaur Zdeněk-7-5-8  0329
12.Žaža MartinWO    03210
13.Julínek PetrChalúpek Filip10-768 31310
14.Hudeček PatrikHavránek Ondřej-10-87-11 13311
15.Baur ZdeněkWO    03312
16.Julínek PetrŽaža Martin-8-99-4 13313
17.Hudeček PatrikChalúpek Filip948  30413
18.Sedláček JanHavránek Ondřej-994-8-923414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Julínek Petr22Baur Zdeněk21
Hudeček Patrik22Žaža Martin30
Sedláček Jan04Chalúpek Filip12
   Havránek Ondřej21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy