Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33567:615SKST Nový Lískovec E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janeček Martin
Škňouřilová Tereza
 
 
Hofman Milan
Géci Jiří
 
 
-9857 3110
2.Kristen Jan
Kovařík Petr
 
 
Pelánek Martin
Kadlic Šimon
 
 
106-56 3120
3.Škňouřilová TerezaHofman Milan-6-9-13  0321
4.Kovařík PetrGéci Jiří86-511 3131
5.Kristen JanPelánek Martin295  3041
6.Janeček MartinKadlic Šimon8511  3051
7.Kovařík PetrHofman MilanWO    0352
8.Kristen JanGéci Jiří-7124-993262
9.Janeček MartinPelánek Martin778  3072
10.Škňouřilová TerezaKadlic Šimon-7-83-7 1373
11.Kristen JanHofman Milan912-8-1083283
12.Janeček MartinGéci Jiří-8-8-9  0384
13.Škňouřilová TerezaPelánek Martin8-9-64-142385
14.Kovařík PetrKadlic ŠimonWO    0386
15.Janeček MartinHofman Milan-7-7-5  0387
16.Škňouřilová TerezaGéci Jiří887  3097
17.Kovařík PetrPelánek MartinWO    0398
18.Kristen JanKadlic Šimon-7103-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škňouřilová Tereza13Hofman Milan21
Kovařík Petr10Géci Jiří13
Kristen Jan40Pelánek Martin12
Janeček Martin22Kadlic Šimon12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34564:595TJ Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Hudeček Patrik
 
 
Kadlec Petr
Janda Roman
 
 
9-6-5773210
2.Sedláček Jan
Remešová Alžběta
 
 
Nesveda David
Maiolino Eduardo Carlos
 
 
8-4-6-6 1311
3.Julínek PetrKadlec Petr975  3021
4.Hudeček PatrikJanda Roman-8-610-6 1322
5.Sedláček JanNesveda David-10-9-4  0323
6.Remešová AlžbětaMaiolino Eduardo Carlos-7-8-9  0324
7.Hudeček PatrikKadlec Petr138  3034
8.Sedláček JanJanda Roman-3-4-9  0335
9.Remešová AlžbětaNesveda David-5-9-9  0336
10.Julínek PetrMaiolino Eduardo Carlos669  3046
11.Sedláček JanKadlec Petr1068  3056
12.Remešová AlžbětaJanda Roman-4-6-2  0357
13.Julínek PetrNesveda David599  3067
14.Hudeček PatrikMaiolino Eduardo Carlos-8637 3177
15.Remešová AlžbětaKadlec Petr-1010-4-5 1378
16.Julínek PetrJanda Roman-69-9-5 1379
17.Hudeček PatrikNesveda David96-109 3189
18.Sedláček JanMaiolino Eduardo Carlos86-10-11-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Julínek Petr31Kadlec Petr13
Hudeček Patrik31Janda Roman40
Sedláček Jan13Nesveda David22
Remešová Alžběta04Maiolino Eduardo Carlos22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASS Brno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:15634:372TTC Moravská Slavia Brno H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haluza Tomáš
Havránek Ondřej
 
 
Auda Antonín
Lapiš Viktor
 
 
666  3010
2.Chalúpek Filip
Žaža Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Žaža MartinJirsa Václav834  3030
4.Chalúpek FilipLapiš Viktor85-96 3140
5.Havránek OndřejAuda Antonín-7-7-3  0341
6.Haluza TomášWO    3051
7.Chalúpek FilipJirsa Václav8-105-1463261
8.Havránek OndřejLapiš Viktor979  3071
9.Haluza TomášAuda Antonín-47710 3181
10.Žaža MartinWO    3091
11.Havránek OndřejJirsa Václav96-73 31101
12.Haluza TomášLapiš Viktor5-1468 31111
13.Žaža MartinAuda Antonín-116-5-3 13112
14.Chalúpek FilipWO    30122
15.Haluza TomášJirsa Václav439  30132
16.Žaža MartinLapiš Viktor264  30142
17.Chalúpek FilipAuda Antonín3-8-7-7 13143
18.Havránek OndřejWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žaža Martin21Jirsa Václav04
Chalúpek Filip21Lapiš Viktor04
Havránek Ondřej21Auda Antonín31
Haluza Tomáš30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS