Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:46593:708TJ Sokol Brno-Židenice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wolk Roland
Búřil Lukáš
 
 
Nečas Igor
Kusák Ivo
 
 
-6-9-12  0301
2.Búřil Jiří
Melkus Ivo
 
 
Sedlář Jaroslav
Chmel Roman
 
 
-5-28-3 1302
3.Búřil JiříSedlář Jaroslav11-4-4-8 1303
4.Wolk RolandNečas Igor15-74-873213
5.Búřil LukášKusák Ivo-7-677-82314
6.Melkus Ivo Chmel Roman8-8-7493224
7.Wolk RolandSedlář Jaroslav-8-310-8 1325
8.Búřil LukášNečas Igor-3946 3135
9.Melkus Ivo Kusák Ivo-8-9-10  0336
10.Búřil JiříChmel Roman-6937 3146
11.Búřil LukášSedlář Jaroslav-7-10-3  0347
12.Melkus Ivo Nečas Igor5-11-105-92348
13.Búřil JiříKusák Ivo9-7-7-4 1349
14.Wolk RolandChmel Roman76-68 3159
15.Melkus Ivo Sedlář Jaroslav9-4-2-5 13510
16.Búřil JiříNečas Igor-6-7-2  03511
17.Wolk RolandKusák Ivo-5-7-7  03512
18.Búřil LukášChmel Roman8-8-49-823513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Búřil Jiří13Sedlář Jaroslav40
Wolk Roland22Nečas Igor22
Búřil Lukáš13Kusák Ivo40
Melkus Ivo 13Chmel Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Šlapanice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Xarena Slatina, Tuřanka 55, 627 00 Brno - Slatina, Xarena SlatinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:39532:611TJ Brno-Bystrc F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Julínek Petr
Šmerda Zdeněk
 
 
Pelánek Martin
Pelánek Ondřej
 
 
-7-8-8  0301
2.Hudeček Patrik
Sedláček Jan
 
 
Zetka Roman
Kadlic Šimon
 
 
9-89-5-92302
3.Julínek PetrPelánek Ondřej-7-6-3  0303
4.Šmerda ZdeněkPelánek Martin53-37 3113
5.Hudeček PatrikKadlic Šimon-78-9-8 1314
6.Sedláček JanZetka Roman-4-5-8  0315
7.Šmerda ZdeněkPelánek Ondřej1089  3025
8.Hudeček PatrikPelánek Martin1187  3035
9.Sedláček JanKadlic Šimon9-6-5-5 1336
10.Julínek PetrZetka Roman548  3046
11.Hudeček PatrikPelánek Ondřej-948-4-82347
12.Sedláček JanPelánek Martin-4-276-62348
13.Julínek PetrKadlic Šimon86-9-7-22349
14.Šmerda ZdeněkZetka Roman6-7-6893259
15.Sedláček JanPelánek Ondřej-3-5-4  03510
16.Julínek PetrPelánek Martin-6-9-9  03511
17.Šmerda ZdeněkKadlic ŠimonWO    03512
18.Hudeček PatrikZetka RomanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Julínek Petr13Pelánek Ondřej31
Šmerda Zdeněk30Pelánek Martin22
Hudeček Patrik12Kadlic Šimon30
Sedláček Jan04Zetka Roman12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASS Brno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:41417:615TJ Sokol Brno I H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auda Antonín
Uherčík Maroš
 
 
Křivánková Dana
Kadlec Petr
 
 
-9-1-10  0301
2.
 
 
Maiolino Eduardo Carlos
Koudelka Lukáš
 
 
WO    0302
3.Uherčík MarošKřivánková Dana8-11-710123212
4.Lapiš ViktorMaiolino Eduardo Carlos-99-3-10 1313
5.Auda AntonínKoudelka Lukáš-7-1010273223
6.Kadlec PetrWO    0324
7.Lapiš ViktorKřivánková Dana-9-6-8  0325
8.Auda AntonínMaiolino Eduardo Carlos879  3035
9.Koudelka LukášWO    0336
10.Uherčík MarošKadlec Petr847  3046
11.Auda AntonínKřivánková Dana-4-728-52347
12.Maiolino Eduardo CarlosWO    0348
13.Uherčík MarošKoudelka Lukáš48-97 3158
14.Lapiš ViktorKadlec Petr-10-4-4  0359
15.Křivánková DanaWO    03510
16.Uherčík MarošMaiolino Eduardo Carlos487  30610
17.Lapiš ViktorKoudelka Lukáš-9-99-9 13611
18.Auda AntonínKadlec PetrWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Uherčík Maroš40Křivánková Dana21
Lapiš Viktor04Maiolino Eduardo Carlos12
Auda Antonín21Koudelka Lukáš12
   Kadlec Petr11
WO06WO60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy