Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Salesko Líšeň BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brno, Kotlanova 13, Ze zastávky Kotlanova jít do kopce, pak po schodech a středisko je po pravé straněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:19680:559Salesko Líšeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Kocman Tomáš
 
 
Maiolino Eduardo Carlos
Kadlec Petr
 
 
11102  3010
2.Sobotíková Monika
Buttinger Michael
 
 
Koudelka Lukáš
Fojt Marek
 
 
875  3020
3.Novák TomášKadlec Petr3-7-71153230
4.Kocman TomášKoudelka Lukáš14711  3040
5.Buttinger MichaelMaiolino Eduardo Carlos-511-7-6 1341
6.Trungel MartinFojt Marek-8-105873251
7.Kocman TomášKadlec Petr111-814 3161
8.Buttinger MichaelKoudelka Lukáš7129  3071
9.Trungel MartinMaiolino Eduardo Carlos-4783 3181
10.Sobotíková MonikaFojt Marek629  3091
11.Buttinger MichaelKadlec Petr-9-5-6  0392
12.Trungel MartinKoudelka Lukáš6-3-8-7 1393
13.Sobotíková MonikaMaiolino Eduardo Carlos398  30103
14.Kocman TomášFojt Marek428  30113
15.Trungel MartinKadlec Petr8-8107 31123
16.Sobotíková MonikaKoudelka Lukáš-12795 31133
17.Kocman TomášMaiolino Eduardo Carlos-91075 31143
18.Buttinger MichaelFojt Marek9-896 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Tomáš10Kadlec Petr13
Kocman Tomáš40Koudelka Lukáš13
Buttinger Michael22Maiolino Eduardo Carlos13
Trungel Martin31Fojt Marek04
Sobotíková Monika30   



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Laštůvkova 77, Bno - Bystrc, PSČ 63500, Horní areál školy, tělocvična č.1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:30660:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zetka Roman
Kadlic Šimon
 
 
Lukjanov Vojtěch
Kysela Štěpán
 
 
-7-4-4  0301
2.Hofman Milan
Géci Jiří
 
 
Baur Zdeněk
Haluza Tomáš
 
 
237  3011
3.Hofman MilanLukjanov Vojtěch-9-512-9 1312
4.Zetka RomanKysela Štěpán-5-789-52313
5.Géci JiříBaur Zdeněk3615  3023
6.Kadlic ŠimonHaluza Tomáš-1110-10-9 1324
7.Zetka RomanLukjanov Vojtěch6-88-5-52325
8.Géci JiříKysela Štěpán-98-88-132326
9.Kadlic ŠimonBaur Zdeněk663  3036
10.Hofman MilanHaluza Tomáš6710  3046
11.Géci JiříLukjanov Vojtěch88-1315 3156
12.Kadlic ŠimonKysela Štěpán-910-9-5 1357
13.Hofman MilanBaur Zdeněk713  3067
14.Zetka RomanHaluza Tomáš45-7-743277
15.Kadlic ŠimonLukjanov Vojtěch-7-6-8  0378
16.Hofman MilanKysela Štěpán-7-854-42379
17.Zetka RomanBaur Zdeněk489  3089
18.Géci JiříHaluza Tomáš1064  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Milan22Lukjanov Vojtěch31
Zetka Roman22Kysela Štěpán40
Géci Jiří31Baur Zdeněk04
Kadlic Šimon13Haluza Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž IV.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno-ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:34588:608Orel Šlapanice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krbálek Libor
Kusák Ivo
 
 
Hudeček Patrik
Sedláček Jan
 
 
568  3010
2.Sedlář Jaroslav
Chmel Roman
 
 
Šmerda Zdeněk
Julínek Petr
 
 
4118  3020
3.Krbálek LiborSedláček Jan-73510 3130
4.Chmel RomanJulínek Petr-7-7-10  0331
5.Kusák IvoŠmerda Zdeněk-138-54-72332
6.Sedlář JaroslavHudeček Patrik119-6-1073242
7.Chmel RomanSedláček Jan3143  3052
8.Kusák IvoJulínek Petr-65-6-10 1353
9.Sedlář JaroslavŠmerda Zdeněk9-9-9-6 1354
10.Krbálek LiborHudeček Patrik-8-1310-7 1355
11.Kusák IvoSedláček Jan5136  3065
12.Sedlář JaroslavJulínek Petr-7-5-7  0366
13.Krbálek LiborŠmerda Zdeněk-5-3-7  0367
14.Chmel RomanHudeček Patrik-5-10-7  0368
15.Sedlář JaroslavSedláček Jan496  3078
16.Krbálek LiborJulínek Petr-6-89-4 1379
17.Chmel RomanŠmerda Zdeněk-3-4-5  03710
18.Kusák IvoHudeček Patrik10-1088 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krbálek Libor13Sedláček Jan04
Chmel Roman13Julínek Petr40
Kusák Ivo22Šmerda Zdeněk40
Sedlář Jaroslav22Hudeček Patrik22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy