Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48517:671TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Kadaník Martin
Šorm Luboš ml.
 
 
7-3-5-2 1301
2.Petera Milan
Tojnar Jiří st.
 
 
Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
9-879 3111
3.Kubant MiroslavNedomlel Lukáš-669-7-82312
4.Jakl PetrŠorm Luboš ml.-8-68-4 1313
5.Petera MilanŠumpík Jiří-9-4-5  0314
6.Tojnar Jiří st.Kadaník Martin-66-6623224
7.Jakl PetrNedomlel Lukáš-49-7-15 1325
8.Petera MilanŠorm Luboš ml.-3-6-9  0326
9.Tojnar Jiří st.Šumpík Jiří-4-12-9  0327
10.Kubant MiroslavKadaník Martin-8-4-8  0328
11.Petera MilanNedomlel Lukáš-11-5-10  0329
12.Tojnar Jiří st.Šorm Luboš ml.5-8-63-723210
13.Kubant MiroslavŠumpík Jiří-5-11-3  03211
14.Jakl PetrKadaník Martin8-8-7-10 13212
15.Tojnar Jiří st.Nedomlel Lukáš-4-7-2  03213
16.Kubant MiroslavŠorm Luboš ml.9-7-5-8 13214
17.Jakl PetrŠumpík Jiří-6-8-4  03215
18.Petera MilanKadaník Martin6109  30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav04Nedomlel Lukáš40
Jakl Petr04Šorm Luboš ml.40
Petera Milan13Šumpík Jiří40
Tojnar Jiří st.13Kadaník Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - TJ NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:42634:687TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Kozák Zdeněk
Ptáček Ladislav
 
 
5-0-87-32301
2.Cvetanov Krasimir
Špelda Jiří
 
 
Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
-97-11-7 1302
3.Trudičová LudmilaKozák Zdeněk9-1648 3112
4.Špelda JiříPtáček Ladislav87-1010 3122
5.Hoferka DušanMacoun Petr-476-9-72323
6.Cvetanov KrasimirDyntar Petr791  3033
7.Špelda JiříKozák Zdeněk10-2-117-102334
8.Hoferka DušanPtáček Ladislav8-8-6-7 1335
9.Cvetanov KrasimirMacoun Petr211-92 3145
10.Trudičová LudmilaDyntar Petr911-8-9-82346
11.Hoferka DušanKozák Zdeněk5-6-7-9 1347
12.Cvetanov KrasimirPtáček Ladislav85-59 3157
13.Trudičová LudmilaMacoun Petr-12-8-9  0358
14.Špelda JiříDyntar Petr-7-9-9  0359
15.Cvetanov KrasimirKozák Zdeněk-57-6-5 13510
16.Trudičová LudmilaZelený Petr5-9-99632610
17.Špelda JiříMacoun PetrWO    03611
18.Hoferka DušanDyntar Petr-6-7-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Trudičová Ludmila22Kozák Zdeněk31
Špelda Jiří12Ptáček Ladislav12
Hoferka Dušan04Macoun Petr21
Cvetanov Krasimir31Dyntar Petr31
   Zelený Petr01
WO01WO10
Šelda J. vzdal pro zdravotní indispozici



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31689:634TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Petr
Nowacki Olgierd
 
 
Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
514-3-10-82301
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Hornych Josef
Gombarčík Karel st.
 
 
964  3011
3.Nowacki OlgierdGombarčík Karel st.-2-8510-72312
4.Mrozek AndrzejŠuda Radek-9756 3122
5.Parszuto DariuszČerný Miroslav-4-53643232
6.Krejčí PetrHornych Josef9-5-7-8 1333
7.Mrozek AndrzejGombarčík Karel st.108-7-5-92334
8.Parszuto DariuszŠuda Radek115-96 3144
9.Krejčí PetrČerný Miroslav673  3054
10.Nowacki OlgierdHornych Josef-9579 3164
11.Parszuto DariuszGombarčík Karel st.-5-10-4  0365
12.Krejčí PetrŠuda Radek-8-1110-8 1366
13.Nowacki OlgierdČerný Miroslav1-1388 3176
14.Mrozek AndrzejHornych Josef6611  3086
15.Krejčí PetrGombarčík Karel st.-6-11-9  0387
16.Nowacki OlgierdŠuda Radek-8-57983297
17.Mrozek AndrzejČerný Miroslav577  30107
18.Parszuto DariuszHornych Josef10-53-7732117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nowacki Olgierd31Gombarčík Karel st.40
Mrozek Andrzej31Šuda Radek13
Parszuto Dariusz31Černý Miroslav04
Krejčí Petr13Hornych Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:21576:439TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
435  3010
2.Sedláček Vlastimil
Souček Tomáš
 
 
Rolínek Petr
Ligač Jozef
 
 
-76-8-9 1311
3.Urban Jaroslav ml.Rolínek Petr5-8-7-8 1312
4.Sedláček VlastimilLiška Jiří-6-7-10  0313
5.Souček TomášLigač Jozef976  3023
6.Urban MartinDobiáš Lubomír758  3033
7.Sedláček VlastimilRolínek Petr-7-7-8  0334
8.Souček TomášLiška Jiří-10-8-10  0335
9.Urban MartinLigač Jozef674  3045
10.Urban Jaroslav ml.Dobiáš Lubomír316  3055
11.Souček TomášRolínek Petr9-79-5-102356
12.Urban MartinLiška Jiří427  3066
13.Urban Jaroslav ml.Ligač Jozef467  3076
14.Sedláček VlastimilDobiáš Lubomír764  3086
15.Urban MartinRolínek Petr-7-72-2 1387
16.Urban Jaroslav ml.Liška Jiří434  3097
17.Sedláček VlastimilLigač Jozef556  30107
18.Souček TomášDobiáš Lubomír765  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Jaroslav ml.31Rolínek Petr40
Sedláček Vlastimil22Liška Jiří22
Souček Tomáš22Ligač Jozef04
Urban Martin31Dobiáš Lubomír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:23662:566TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Ducháč Martin
 
 
Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
59-810 3110
2.Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
Solovic Martin
Madarász Štefan
 
 
67-89 3120
3.Ducháč MilanKlimeš Zbyšek-6-8-6  0321
4.Barták ZdeněkTrejtnar Ladislav-8-1-11  0322
5.Koukola JaromírSolovic Martin1010-310 3132
6.Ducháč MartinMadarász Štefan451  3042
7.Barták ZdeněkKlimeš Zbyšek-4-9-8  0343
8.Koukola JaromírTrejtnar Ladislav7-6-9463253
9.Ducháč MartinSolovic Martin1013-1211 3163
10.Ducháč MilanMadarász Štefan284  3073
11.Koukola JaromírKlimeš Zbyšek-810-8-7 1374
12.Ducháč MartinTrejtnar Ladislav46-103 3184
13.Ducháč MilanSolovic Martin1193  3094
14.Barták ZdeněkMadarász Štefan64-55 31104
15.Ducháč MartinKlimeš Zbyšek86-96 31114
16.Ducháč MilanTrejtnar Ladislav-79811 31124
17.Ptáček AntonínSolovic Martin13-868 31134
18.Koukola JaromírMadarász Štefan965  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ducháč Milan31Klimeš Zbyšek31
Barták Zdeněk12Trejtnar Ladislav13
Koukola Jaromír31Solovic Martin04
Ducháč Martin40Madarász Štefan04
Ptáček Antonín10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:29422:500nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Pohner Pavel
 
 
Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
WO    0301
2.Šubíř Pavel
Thér Jaroslav
 
 
Petráško Milan
Hrobský Josef
 
 
6-786 3111
3.Pábl JosefWO    0312
4.Pohner PavelPetráško Milan778  3022
5.Thér JaroslavHrobský Josef994  3032
6.Šubíř PavelHrycík Ladislav345  3042
7.Pohner PavelPábl Josef-6-574-72343
8.Thér JaroslavPetráško Milan966  3053
9.Šubíř PavelHrobský Josef441  3063
10.Hrycík LadislavWO    0364
11.Thér JaroslavPábl Josef-7-8-9  0365
12.Šubíř PavelPetráško Milan592  3075
13.Hrobský JosefWO    0376
14.Pohner PavelHrycík Ladislav-4-8-6  0377
15.Šubíř PavelPábl Josef446  3087
16.Petráško MilanWO    0388
17.Pohner PavelHrobský Josef-5-78-8 1389
18.Thér JaroslavHrycík Ladislav-27712 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pohner Pavel13Pábl Josef21
Thér Jaroslav31Petráško Milan03
Šubíř Pavel40Hrobský Josef12
   Hrycík Ladislav12
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS