Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22643:545Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
666  3010
2.Svoboda Vít
Petera Milan
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
686  3020
3.Kubant MiroslavCvetanov Krasimir-12-10-8  0321
4.Svoboda VítTrudičová Ludmila99-112 3131
5.Petera MilanŠpelda Jiří-7-89-9 1332
6.Jakl PetrHoferka Dušan877  3042
7.Svoboda VítCvetanov Krasimir85-8-6-42343
8.Petera MilanTrudičová Ludmila584  3053
9.Jakl PetrŠpelda Jiří-10-9-8  0354
10.Kubant MiroslavHoferka Dušan978  3064
11.Petera MilanCvetanov Krasimir786  3074
12.Jakl PetrTrudičová Ludmila-68-148-82375
13.Kubant MiroslavŠpelda Jiří5-8-8-6 1376
14.Svoboda VítHoferka Dušan-6835 3186
15.Jakl PetrCvetanov Krasimir888  3096
16.Kubant MiroslavTrudičová Ludmila897  30106
17.Svoboda VítŠpelda Jiří5410  30116
18.Petera MilanHoferka Dušan86-7-7932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav22Cvetanov Krasimir22
Svoboda Vít31Trudičová Ludmila13
Petera Milan31Špelda Jiří31
Jakl Petr22Hoferka Dušan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25641:548TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
Nowacki Olgierd
Mrozek Andrzej
 
 
2-467 3110
2.Stein Martin
Kadaník Martin
 
 
Krejčí Petr
Vlach Tomáš nejml.
 
 
10-8-11-9 1311
3.Nedomlel LukášNowacki Olgierd746  3021
4.Stein MartinVlach Tomáš nejml.647  3031
5.Šumpík JiříMrozek Andrzej39-6-8-72332
6.Kadaník MartinKrejčí Petr746  3042
7.Stein MartinNowacki Olgierd9-232 3152
8.Šumpík JiříVlach Tomáš nejml.6-6-7-4 1353
9.Kadaník MartinMrozek Andrzej487  3063
10.Nedomlel LukášKrejčí Petr76-77 3173
11.Šumpík JiříNowacki Olgierd-777-1183283
12.Kadaník MartinVlach Tomáš nejml.9-947 3193
13.Nedomlel LukášMrozek Andrzej1097  30103
14.Stein MartinKrejčí Petr562  30113
15.Kadaník MartinNowacki Olgierd-123-9-10 13114
16.Nedomlel LukášVlach Tomáš nejml.-8899 31124
17.Stein MartinMrozek Andrzej-58-5-6 13125
18.Šumpík JiříKrejčí Petr-5-5-6  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nedomlel Lukáš40Nowacki Olgierd13
Stein Martin31Vlach Tomáš nejml.13
Šumpík Jiří13Mrozek Andrzej22
Kadaník Martin31Krejčí Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Knauf LipíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34611:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
Sedláček Vlastimil
Špaček Václav
 
 
872  3010
2.Ptáček Ladislav
Macoun Petr
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
-13-4-8  0311
3.Dyntar PetrUrban Jaroslav ml.-7-9-12  0312
4.Macoun PetrUrban Martin8-9-9-8 1313
5.Kozák ZdeněkSedláček Vlastimil-797-793223
6.Ptáček LadislavŠpaček Václav465  3033
7.Macoun PetrUrban Jaroslav ml.-6-7-4  0334
8.Kozák ZdeněkUrban Martin-5-107-5 1335
9.Ptáček LadislavSedláček Vlastimil7-139-443245
10.Dyntar PetrŠpaček Václav683  3055
11.Kozák ZdeněkUrban Jaroslav ml.-7-9-13  0356
12.Ptáček LadislavUrban Martin8-2-15-4 1357
13.Dyntar PetrSedláček Vlastimil-13799 3167
14.Macoun PetrŠpaček Václav2124  3077
15.Ptáček LadislavUrban Jaroslav ml.-5-4-4  0378
16.Dyntar PetrUrban Martin117-5-6-32379
17.Macoun PetrSedláček Vlastimil-199-1593289
18.Kozák ZdeněkŠpaček Václav1057  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyntar Petr22Urban Jaroslav ml.40
Macoun Petr22Urban Martin40
Kozák Zdeněk22Sedláček Vlastimil04
Ptáček Ladislav22Špaček Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38705:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
-9879 3110
2.Rýgl Petr ml.
Gombarčík Karel st.
 
 
Ducháč Milan
Barták Zdeněk
 
 
-6-77693220
3.Rýgl Petr ml.Koukola Jaromír8-7-6-7 1321
4.Černý MiroslavDucháč Milan-77-9693231
5.Šuda RadekPtáček Antonín85-8-7-92332
6.Gombarčík Karel st.Barták Zdeněk97-67 3142
7.Černý MiroslavKoukola Jaromír-8-8-7  0343
8.Šuda RadekDucháč Milan7-9-8-9 1344
9.Gombarčík Karel st.Ptáček Antonín547  3054
10.Rýgl Petr ml.Barták Zdeněk-96-77-82355
11.Šuda RadekKoukola Jaromír-67-9-8 1356
12.Gombarčík Karel st.Ducháč Milan-796-9-62357
13.Rýgl Petr ml.Ptáček Antonín77-96 3167
14.Černý MiroslavBarták Zdeněk-9867 3177
15.Gombarčík Karel st.Koukola Jaromír95-7-883287
16.Rýgl Petr ml.Ducháč Milan-98-8-9 1388
17.Černý MiroslavPtáček Antonín77-98 3198
18.Šuda RadekBarták Zdeněk-9-9-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rýgl Petr ml.13Koukola Jaromír31
Černý Miroslav31Ducháč Milan31
Šuda Radek04Ptáček Antonín13
Gombarčík Karel st.31Barták Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36618:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
-8967 3110
2.Ligač Jozef
Rosa Zdeněk
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
-5-7-9  0311
3.Liška JiříŠubíř Pavel9-8-61093221
4.Dobiáš LubomírPrůša Libor8107  3031
5.Ligač JozefThér Jaroslav-7-9-5  0332
6.Rosa ZdeněkPohner Pavel89-710 3142
7.Dobiáš LubomírŠubíř Pavel-6-8-8  0343
8.Ligač JozefPrůša Libor-9-6-8  0344
9.Rosa ZdeněkThér Jaroslav710-86 3154
10.Liška JiříPohner Pavel799  3064
11.Ligač JozefŠubíř Pavel-5-8-8  0365
12.Rosa ZdeněkPrůša Libor-97-6-8 1366
13.Liška JiříThér Jaroslav8-9-8-6 1367
14.Dobiáš LubomírPohner Pavel-67-5-9 1368
15.Rosa ZdeněkŠubíř Pavel10-7-8-7 1369
16.Liška JiříPrůša Libor912-97 3179
17.Dobiáš LubomírThér Jaroslav-78612 3189
18.Ligač JozefPohner Pavel6-85-8103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Liška Jiří31Šubíř Pavel31
Dobiáš Lubomír22Průša Libor22
Ligač Jozef13Thér Jaroslav22
Rosa Zdeněk22Pohner Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30667:619TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimeš Zbyšek
Trejtnar Ladislav
 
 
Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
774  3010
2.Solovic Martin
Kuře Otakar
 
 
Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-6-8-6  0311
3.Trejtnar LadislavPábl Josef-7-5-7  0312
4.Solovic MartinPetráško Milan789  3022
5.Kuře OtakarHrobský Josef-8-79-4 1323
6.Klimeš ZbyšekHrycík Ladislav83-89 3133
7.Solovic MartinPábl Josef5104  3043
8.Kuře OtakarPetráško Milan-1033-10-72344
9.Klimeš ZbyšekHrobský Josef-210-10273254
10.Trejtnar LadislavHrycík Ladislav6-897 3164
11.Kuře OtakarPábl Josef7-6-87-72365
12.Klimeš ZbyšekPetráško Milan410-78 3175
13.Trejtnar LadislavHrobský Josef-118126 3185
14.Solovic MartinHrycík Ladislav10-887 3195
15.Klimeš ZbyšekPábl Josef10-109-9832105
16.Trejtnar LadislavPetráško Milan7-99-3-923106
17.Solovic MartinHrobský Josef763  30116
18.Kuře OtakarHrycík Ladislav-7-8-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trejtnar Ladislav22Pábl Josef22
Solovic Martin40Petráško Milan22
Kuře Otakar04Hrobský Josef13
Klimeš Zbyšek40Hrycík Ladislav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS