Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35612:615TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
8-566 3110
2.Petera Milan
Tojnar Jiří st.
 
 
Nowacki Olgierd
Krejčí Petr
 
 
477  3020
3.Kubant MiroslavNowacki Olgierd-9-3-6  0321
4.Tojnar Jiří st.Krejčí Petr7-9-7-7 1322
5.Petera MilanMrozek Andrzej-5868 3132
6.Jakl PetrParszuto Dariusz-68-4-6 1333
7.Tojnar Jiří st.Nowacki Olgierd-9-67773243
8.Petera MilanKrejčí Petr11-447 3153
9.Jakl PetrMrozek Andrzej-7-116-8 1354
10.Kubant MiroslavParszuto Dariusz4-13-3-7 1355
11.Petera MilanNowacki Olgierd-9-9-6  0356
12.Jakl PetrKrejčí Petr589  3066
13.Kubant MiroslavMrozek Andrzej-79-8-12 1367
14.Tojnar Jiří st.Parszuto Dariusz6410  3077
15.Jakl PetrNowacki Olgierd-1094-7-32378
16.Kubant MiroslavKrejčí Petr-8-9-9  0379
17.Tojnar Jiří st.Mrozek Andrzej586  3089
18.Petera MilanParszuto Dariusz-11-77-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubant Miroslav04Nowacki Olgierd31
Tojnar Jiří st.31Krejčí Petr22
Petera Milan22Mrozek Andrzej22
Jakl Petr13Parszuto Dariusz31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36648:626nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Sedláček Vlastimil
Špaček Václav
 
 
-867-963210
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Urban Jaroslav ml.
Souček Tomáš
 
 
-9-8-9  0311
3.Špelda JiříUrban Jaroslav ml.-3-9-9  0312
4.Trudičová LudmilaSedláček Vlastimil-63-6-4 1313
5.Hoferka DušanSouček Tomáš-5993 3123
6.Cvetanov KrasimirŠpaček Václav1348  3033
7.Trudičová LudmilaUrban Jaroslav ml.-8-8-9  0334
8.Hoferka DušanSedláček Vlastimil-6-889-82335
9.Cvetanov KrasimirSouček Tomáš1079  3045
10.Špelda JiříŠpaček Václav659  3055
11.Hoferka DušanUrban Jaroslav ml.-9-6-4  0356
12.Cvetanov KrasimirSedláček Vlastimil-937-9-92357
13.Špelda JiříSouček Tomáš-9-108833267
14.Trudičová LudmilaŠpaček Václav7-806 3177
15.Cvetanov KrasimirUrban Jaroslav ml.-67-7-5 1378
16.Špelda JiříSedláček Vlastimil-97-9-8 1379
17.Trudičová LudmilaSouček Tomáš-737-983289
18.Hoferka DušanŠpaček Václav-37710 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří22Urban Jaroslav ml.40
Trudičová Ludmila22Sedláček Vlastimil40
Hoferka Dušan22Souček Tomáš04
Cvetanov Krasimir22Špaček Václav04
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:10610:418TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
Klug Karel
Zelený Milan
 
 
854  3010
2.Šorm Luboš ml.
Joneš Patrik
 
 
Barták Zdeněk
Matouš Josef
 
 
595  3020
3.Šumpík JiříBarták Zdeněk-9668 3130
4.Joneš PatrikKlug Karel664  3040
5.Nedomlel LukášZelený Milan3124  3050
6.Šorm Luboš ml.Matouš Josef485  3060
7.Joneš PatrikBarták Zdeněk-5-6-5  0361
8.Nedomlel LukášKlug Karel6129  3071
9.Šorm Luboš ml.Zelený Milan954  3081
10.Šumpík JiříMatouš Josef643  3091
11.Nedomlel LukášBarták Zdeněk6-897 31101
12.Šorm Luboš ml.Klug Karel656  30111
13.Šumpík JiříZelený Milan885  30121
14.Joneš PatrikMatouš Josef11-1038 31131
15.Šorm Luboš ml.Barták Zdeněk-91077 31141
16.Šumpík JiříKlug Karel491  30151
17.Joneš PatrikZelený Milan-7-8-6  03152
18.Nedomlel LukášMatouš Josef939  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šumpík Jiří40Barták Zdeněk13
Joneš Patrik22Klug Karel04
Nedomlel Lukáš40Zelený Milan13
Šorm Luboš ml.40Matouš Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Knauf LipíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33624:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelený Petr
Macoun Petr
 
 
Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
7-6-7-11 1301
2.Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
-7898 3111
3.Dyntar PetrPrůša Libor66-79 3121
4.Macoun PetrThér Jaroslav89-410 3131
5.Kozák ZdeněkPohner Pavel577  3041
6.Zelený PetrŠubíř Pavel-5-7-3  0342
7.Macoun PetrPrůša Libor9-6-59-82343
8.Kozák ZdeněkThér Jaroslav9-679 3153
9.Zelený PetrPohner Pavel56-10-863263
10.Dyntar PetrŠubíř Pavel-910-6-9 1364
11.Kozák ZdeněkPrůša Libor849  3074
12.Zelený PetrThér Jaroslav-67-7-8 1375
13.Dyntar PetrPohner Pavel942  3085
14.Macoun PetrŠubíř Pavel-10-10-6  0386
15.Zelený PetrPrůša Libor-3-8-8  0387
16.Dyntar PetrThér Jaroslav9109  3097
17.Macoun PetrPohner Pavel-6-849-102398
18.Kozák ZdeněkŠubíř Pavel9-7-5-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dyntar Petr31Průša Libor22
Macoun Petr13Thér Jaroslav13
Kozák Zdeněk31Pohner Pavel13
Zelený Petr13Šubíř Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35634:647TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Černý Miroslav
 
 
Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
-73-8-7 1301
2.Gombarčík Karel st.
Rýgl Petr ml.
 
 
Hrobský Josef
Hejzlar Jaromír
 
 
8-79-4-42302
3.Gombarčík Karel st.Pábl Josef-114-46-62303
4.Rýgl Petr ml.Hrycík Ladislav-8-11-5  0304
5.Černý MiroslavHrobský Josef-7-5-8  0305
6.Šuda RadekHejzlar Jaromír586  3015
7.Rýgl Petr ml.Pábl Josef-89118 3125
8.Černý MiroslavHrycík Ladislav-9-812-6 1326
9.Šuda RadekHrobský Josef798  3036
10.Gombarčík Karel st.Hejzlar Jaromír8-866 3146
11.Černý MiroslavPábl Josef-89-10-8 1347
12.Šuda RadekHrycík Ladislav576  3057
13.Gombarčík Karel st.Hrobský Josef-9-7-5  0358
14.Rýgl Petr ml.Hejzlar Jaromír6106  3068
15.Šuda RadekPábl Josef5-7-3-9 1369
16.Gombarčík Karel st.Hrycík Ladislav7-68-6-323610
17.Rýgl Petr ml.Hrobský Josef12-7107 31710
18.Černý MiroslavHejzlar Jaromír9-115-91032810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gombarčík Karel st.13Pábl Josef31
Rýgl Petr ml.31Hrycík Ladislav31
Černý Miroslav13Hrobský Josef22
Šuda Radek31Hejzlar Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:39585:648TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rolínek Petr
Dobiáš Lubomír
 
 
Klimeš Zbyšek
Trejtnar Ladislav
 
 
-5-8-8  0301
2.Liška Jiří
Škoda Jiří
 
 
Kuře Otakar
Solovic Martin
 
 
9-855 3111
3.Dobiáš LubomírTrejtnar Ladislav-7-6-5  0312
4.Rolínek PetrKlimeš Zbyšek-8-79-7 1313
5.Škoda JiříSolovic Martin-77-5-11 1314
6.Liška JiříKuře Otakar988  3024
7.Rolínek PetrTrejtnar Ladislav-82-5563234
8.Škoda JiříKlimeš Zbyšek-5-7-6  0335
9.Liška JiříSolovic Martin-6-7-8  0336
10.Dobiáš LubomírKuře Otakar6-8-91013246
11.Kuřátko MilošTrejtnar Ladislav-8-4-5  0347
12.Liška JiříKlimeš Zbyšek-8-6-6  0348
13.Dobiáš LubomírSolovic Martin-39-6-5 1349
14.Rolínek PetrKuře Otakar8107  3059
15.Liška JiříTrejtnar Ladislav8-9117 3169
16.Dobiáš LubomírKlimeš Zbyšek14-899 3179
17.Rolínek PetrSolovic Martin-6-95-13 13710
18.Kuřátko MilošKuře Otakar-789-4932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dobiáš Lubomír22Trejtnar Ladislav22
Rolínek Petr22Klimeš Zbyšek31
Škoda Jiří02Solovic Martin40
Liška Jiří22Kuře Otakar04
Kuřátko Miloš11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS