Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Červený KostelecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37668:689Jednota Orel Bohuslavice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Liška Jiří
Dobiáš Lubomír
 
 
Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
8-66-763210
2.Rolínek Petr
Vaněk František
 
 
Petera Milan
Tojnar Jiří st.
 
 
-9-8-6  0311
3.Vaněk FrantišekTojnar Jiří st.-5-7-10  0312
4.Dobiáš LubomírJakl Petr-87-1010153222
5.Rolínek PetrPetera Milan10-87-9-72323
6.Liška JiříKubant Miroslav8-10-8-6 1324
7.Dobiáš LubomírTojnar Jiří st.-7-2-6  0325
8.Rolínek PetrJakl Petr9-7-6873235
9.Liška JiříPetera Milan-7-848-82336
10.Vaněk FrantišekKubant Miroslav-74-7-9 1337
11.Rolínek PetrTojnar Jiří st.81210  3047
12.Liška JiříJakl Petr1496  3057
13.Vaněk FrantišekPetera Milan-5858 3167
14.Dobiáš LubomírKubant Miroslav-5-9-9  0368
15.Liška JiříTojnar Jiří st.97-6-8-92369
16.Vaněk FrantišekJakl Petr5-97-5-1223610
17.Dobiáš LubomírPetera Milan10108  30710
18.Rolínek PetrKubant Miroslav698  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaněk František13Tojnar Jiří st.31
Dobiáš Lubomír22Jakl Petr13
Rolínek Petr31Petera Milan22
Liška Jiří13Kubant Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plechárna Tj NáchodRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:28625:576TJ Náchod B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
Šuda Radek
Rýgl Petr ml.
 
 
-8-67483210
2.Solovic Martin
Kuře Otakar
 
 
Gombarčík Karel st.
Černý Miroslav
 
 
986  3020
3.Solovic MartinŠuda Radek876  3030
4.Trejtnar LadislavRýgl Petr ml.-8658 3140
5.Kuře OtakarGombarčík Karel st.-87-8-9 1341
6.Klimeš ZbyšekČerný Miroslav959  3051
7.Trejtnar LadislavŠuda Radek7-76-5-52352
8.Kuře OtakarRýgl Petr ml.-6-3-11  0353
9.Klimeš ZbyšekGombarčík Karel st.-9456 3163
10.Solovic MartinČerný Miroslav786  3073
11.Kuře OtakarŠuda Radek-5-12-8  0374
12.Klimeš ZbyšekRýgl Petr ml.395  3084
13.Solovic MartinGombarčík Karel st.-9-9-9  0385
14.Trejtnar LadislavČerný Miroslav-959-663295
15.Klimeš ZbyšekŠuda Radek4-9107 31105
16.Solovic MartinRýgl Petr ml.-8410-7532115
17.Trejtnar LadislavGombarčík Karel st.8-9710 31125
18.Kuře OtakarČerný MiroslavWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solovic Martin31Šuda Radek22
Trejtnar Ladislav31Rýgl Petr ml.13
Kuře Otakar03Gombarčík Karel st.22
Klimeš Zbyšek40Černý Miroslav03
WO01WO10
WO Kuře - bolest kolene



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jaroměř, Lužická 556, vedle zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28652:569TJ Jiskra Jaroměř C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pábl Josef
Hrycík Ladislav
 
 
Macoun Petr
Schwarz Vít
 
 
910-97 3110
2.Hrobský Josef
Vojtíšek Radomír ml.
 
 
Kozák Zdeněk
Dyntar Petr
 
 
116-9-843220
3.Vojtíšek Radomír ml.Schwarz Vít675  3030
4.Hrycík LadislavMacoun Petr94-48 3140
5.Hrobský JosefKozák Zdeněk-8-910-7 1341
6.Pábl JosefDyntar Petr-5-98-4 1342
7.Hrycík LadislavSchwarz Vít555  3052
8.Hrobský JosefMacoun Petr108-87 3162
9.Pábl JosefKozák Zdeněk1359  3072
10.Vojtíšek Radomír ml.Dyntar Petr-10-8-10  0373
11.Hrobský JosefSchwarz Vít257  3083
12.Pábl JosefMacoun Petr6-9-6-12 1384
13.Vojtíšek Radomír ml.Kozák Zdeněk4-310-10-82385
14.Hrycík LadislavDyntar Petr-5-79-10 1386
15.Pábl JosefSchwarz Vít-9633 3196
16.Vojtíšek Radomír ml.Macoun Petr862  30106
17.Hrycík LadislavKozák Zdeněk27-93 31116
18.Hrobský JosefDyntar Petr-5-8-4  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtíšek Radomír ml.22Schwarz Vít04
Hrycík Ladislav31Macoun Petr13
Hrobský Josef22Kozák Zdeněk22
Pábl Josef22Dyntar Petr40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna - Bukovice čp.94, naproti Stavebniny GrimRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2019 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42678:715TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohner Pavel
Průša Libor
 
 
Šumpík Jiří
Nedomlel Lukáš
 
 
-68-7-3 1301
2.Šubíř Pavel
Thér Jaroslav
 
 
Kadaník Martin
Vávra Pavel
 
 
7-86-873211
3.Průša LiborVávra Pavel-8-813-7 1312
4.Thér JaroslavKadaník Martin-6-6-8  0313
5.Pohner PavelŠumpík Jiří86-8-9-62314
6.Šubíř PavelNedomlel Lukáš78-7-12103224
7.Thér JaroslavVávra Pavel49-109 3134
8.Pohner PavelKadaník Martin-8-81010-72335
9.Šubíř PavelŠumpík Jiří3-765 3145
10.Průša LiborNedomlel Lukáš-10-2-11  0346
11.Pohner PavelVávra Pavel-711-12-7 1347
12.Šubíř PavelKadaník Martin676  3057
13.Průša LiborŠumpík Jiří-89-7-6 1358
14.Thér JaroslavNedomlel Lukáš6-6-8-5 1359
15.Šubíř PavelVávra Pavel689  3069
16.Průša LiborKadaník Martin-9-8106-923610
17.Thér JaroslavŠumpík Jiří6-87-8-1023611
18.Pohner PavelNedomlel Lukáš-5-79-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Průša Libor04Vávra Pavel22
Thér Jaroslav13Kadaník Martin31
Pohner Pavel04Šumpík Jiří31
Šubíř Pavel40Nedomlel Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Lípy 926, bývalá prodejna Jednoty „Lípa“ „Na Františku“ – vchod z bokuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15673:412TTC Nové Město nad Metují B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháč Milan
Ducháč Martin
 
 
Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
85-49 3110
2.Koukola Jaromír
Barták Zdeněk
 
 
Špelda Jiří
 
 
WO    3020
3.Ducháč MilanŠpelda Jiří834  3030
4.Barták ZdeněkTrudičová Ludmila10-8611 3140
5.Koukola JaromírHoferka Dušan-4988 3150
6.Ducháč MartinWO    3060
7.Barták ZdeněkŠpelda Jiří6-811-5103270
8.Koukola JaromírTrudičová Ludmila82-9-11-82371
9.Ducháč MartinHoferka Dušan6611  3081
10.Ducháč MilanWO    3091
11.Koukola JaromírŠpelda Jiří3-136-7932101
12.Ducháč MartinTrudičová Ludmila-9988 31111
13.Ducháč MilanHoferka Dušan94-57 31121
14.Barták ZdeněkWO    30131
15.Ducháč MartinŠpelda Jiří6914  30141
16.Ducháč MilanTrudičová LudmilaWO    30151
17.Ptáček AntonínHoferka Dušan-9-5-5  03152
18.Koukola JaromírWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ducháč Milan20Špelda Jiří04
Barták Zdeněk20Trudičová Ludmila12
Koukola Jaromír21Hoferka Dušan13
Ducháč Martin30   
Ptáček Antonín01   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ve ŽďárkáchRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:26580:529TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
Nowacki Olgierd
Krejčí Petr
 
 
-98-7873210
2.Sedláček Vlastimil
Krejsar Jiří
 
 
Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
9-878 3120
3.Urban Jaroslav ml.Nowacki Olgierd377  3030
4.Sedláček VlastimilParszuto Dariusz-9-5-6  0331
5.Krejsar JiříMrozek Andrzej-6-8-7  0332
6.Urban MartinKrejčí Petr466  3042
7.Sedláček VlastimilNowacki Olgierd53-117 3152
8.Krejsar JiříParszuto Dariusz7-784 3162
9.Urban MartinMrozek Andrzej589  3072
10.Urban Jaroslav ml.Krejčí Petr565  3082
11.Krejsar JiříNowacki Olgierd579  3092
12.Urban MartinParszuto Dariusz6-98-6-42393
13.Urban Jaroslav ml.Mrozek Andrzej453  30103
14.Sedláček VlastimilKrejčí Petr-6-9108-723104
15.Urban MartinNowacki Olgierd-6-6-6  03105
16.Urban Jaroslav ml.Parszuto Dariusz6510  30115
17.Sedláček VlastimilMrozek Andrzej-10-8-11  03116
18.Krejsar JiříKrejčí PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Jaroslav ml.40Nowacki Olgierd13
Sedláček Vlastimil13Parszuto Dariusz22
Krejsar Jiří21Mrozek Andrzej22
Urban Martin22Krejčí Petr12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS