Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Jednota Orel Bohuslavice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žďárky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
orelnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:38496:626TJ Sokol Žďárky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakl Petr
Kubant Miroslav
 
 
Špaček Václav
Sedláček Vlastimil
 
 
12106  3010
2.Petera Milan
Tojnar Jiří st.
 
 
Urban Jaroslav ml.
Urban Martin
 
 
-37-88-92311
3.Kubant MiroslavUrban Jaroslav ml.9-7-3-5 1312
4.Jakl PetrUrban Martin-610-611-62313
5.Tojnar Jiří st.Sedláček Vlastimil-815811 3123
6.Petera MilanŠpaček Václav965  3033
7.Jakl PetrUrban Jaroslav ml.-2-6-8  0334
8.Tojnar Jiří st.Urban Martin-1-3-5  0335
9.Petera MilanSedláček Vlastimil-5-8-7  0336
10.Kubant MiroslavŠpaček Václav806  3046
11.Tojnar Jiří st.Urban Jaroslav ml.10-6-99-72347
12.Petera MilanUrban Martin-2-2-6  0348
13.Kubant MiroslavSedláček Vlastimil10-4310 3158
14.Jakl PetrŠpaček Václav645  3068
15.Petera MilanUrban Jaroslav ml.-3-7-6  0369
16.Kubant MiroslavUrban Martin-10-8-4  03610
17.Jakl PetrSedláček Vlastimil-3-39-6 13611
18.Tojnar Jiří st.Špaček VáclavWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubant Miroslav22Urban Jaroslav ml.40
Jakl Petr13Urban Martin40
Tojnar Jiří st.12Sedláček Vlastimil22
Petera Milan13Špaček Václav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Meziměstí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Nové Město nad Metují BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice 5.května, Meziměstí, tělocvična na nádraží ČDRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33710:679TJ Lokomotiva Meziměstí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nowacki Olgierd
Podhorský Pavel
 
 
Barták Zdeněk
Ducháč Milan
 
 
-851010 3110
2.Mrozek Andrzej
Parszuto Dariusz
 
 
Koukola Jaromír
Ptáček Antonín
 
 
8-6-56-72311
3.Nowacki OlgierdDucháč Milan-8710-11-102312
4.Mrozek AndrzejKoukola Jaromír8-9-5-7 1313
5.Parszuto DariuszBarták Zdeněk954  3023
6.Podhorský PavelPtáček Antonín10-9-9-7 1324
7.Mrozek AndrzejDucháč Milan-10-8111043234
8.Parszuto DariuszKoukola Jaromír-8-10-10  0335
9.Podhorský PavelBarták Zdeněk-6109-953245
10.Nowacki OlgierdPtáček Antonín1389  3055
11.Parszuto DariuszDucháč Milan-87104 3165
12.Podhorský PavelKoukola Jaromír-88-6-6 1366
13.Nowacki OlgierdBarták Zdeněk-1677-953276
14.Mrozek AndrzejPtáček Antonín-8-5-6  0377
15.Podhorský PavelDucháč Milan14-1067 3187
16.Nowacki OlgierdKoukola Jaromír9-412-5-22388
17.Mrozek AndrzejBarták Zdeněk7147  3098
18.Parszuto DariuszPtáček Antonín124  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nowacki Olgierd22Ducháč Milan13
Mrozek Andrzej22Koukola Jaromír40
Parszuto Dariusz31Barták Zdeněk04
Podhorský Pavel22Ptáček Antonín22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Náchod CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bukovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala TJ Náchod - herna stolního tenisuRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36668:719nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špelda Jiří
Cvetanov Krasimir
 
 
Thér Jaroslav
Pohner Pavel
 
 
97-59 3110
2.Hoferka Dušan
Trudičová Ludmila
 
 
Šubíř Pavel
Průša Libor
 
 
-4-5-5  0311
3.Špelda JiříŠubíř Pavel-81110-793221
4.Trudičová LudmilaPrůša Libor-6-1088-82322
5.Hoferka DušanThér Jaroslav-810106 3132
6.Cvetanov KrasimirPohner Pavel768  3042
7.Trudičová LudmilaŠubíř Pavel-4-6-7  0343
8.Hoferka DušanPrůša Libor-8-7-5  0344
9.Cvetanov KrasimirThér Jaroslav11-98-6-82345
10.Špelda JiříPohner Pavel-5-6912-102346
11.Hoferka DušanŠubíř Pavel-4-5-3  0347
12.Cvetanov KrasimirPrůša Libor68-79 3157
13.Špelda JiříThér Jaroslav-9-98-7 1358
14.Trudičová LudmilaPohner Pavel876  3068
15.Cvetanov KrasimirŠubíř Pavel14-812-9-72369
16.Špelda JiříPrůša Libor-109109 3179
17.Trudičová LudmilaThér Jaroslav11-697 3189
18.Hoferka DušanPohner Pavel78-10-6133299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špelda Jiří22Šubíř Pavel31
Trudičová Ludmila22Průša Libor22
Hoferka Dušan22Thér Jaroslav22
Cvetanov Krasimir22Pohner Pavel13
Žádné.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Jaroměř CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vodárenská 370, Jaroměř-Josefov 55102, ze zadní strany areálu ZŠ Josefov - poslední vrataRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:745:25679:603TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedomlel Lukáš
Šumpík Jiří
 
 
Hrobský Josef
Petráško Milan
 
 
-76-6-13 1301
2.Matuška Petr ml.
Kadaník Martin
 
 
Hrobský Petr
Hrycík Ladislav
 
 
1010-3-2-102302
3.Matuška Petr ml.Hrycík Ladislav10-3-9-8 1303
4.Šumpík JiříPetráško Milan6-882 3113
5.Kadaník MartinHrobský Josef767  3023
6.Nedomlel LukášHrobský Petr36-1010 3133
7.Šumpík JiříHrycík Ladislav-635-10-72334
8.Kadaník MartinPetráško Milan266  3044
9.Nedomlel LukášHrobský Josef977  3054
10.Matuška Petr ml.Hrobský Petr-7-81010103264
11.Kadaník MartinHrycík Ladislav1027  3074
12.Nedomlel LukášPetráško Milan598  3084
13.Matuška Petr ml.Hrobský Josef-29-96-22385
14.Šumpík JiříHrobský Petr67-8-9-92386
15.Nedomlel LukášHrycík Ladislav1099  3096
16.Matuška Petr ml.Petráško Milan666  30106
17.Šumpík JiříHrobský Josef9-53-4-723107
18.Kadaník MartinHrobský Petr71011  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Matuška Petr ml.22Hrycík Ladislav22
Šumpík Jiří13Petráško Milan04
Kadaník Martin40Hrobský Josef22
Nedomlel Lukáš40Hrobský Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Knauf Team Lipí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Náchod BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Knauf LipíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:37615:643TJ Knauf Team Lipí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macoun Petr
Zelený Petr
 
 
Trejtnar Ladislav
Klimeš Zbyšek
 
 
-6-6-7  0301
2.Dyntar Petr
Ptáček Ladislav
 
 
Kuře Otakar
Solovic Martin
 
 
8-10-9-7 1302
3.Zelený PetrKlimeš Zbyšek-399-293212
4.Ptáček LadislavSolovic Martin310-3-963222
5.Macoun PetrTrejtnar Ladislav8-108-6103232
6.Dyntar PetrKuře Otakar1256  3042
7.Ptáček LadislavKlimeš Zbyšek7-7-6-8 1343
8.Macoun PetrSolovic Martin-8-119-9 1344
9.Dyntar PetrTrejtnar Ladislav3-80-633254
10.Zelený PetrKuře Otakar-8-7-8  0355
11.Macoun PetrKlimeš Zbyšek-4-3-4  0356
12.Dyntar PetrSolovic Martin7-235 3166
13.Zelený PetrTrejtnar Ladislav6-8-73103276
14.Ptáček LadislavKuře Otakar764  3086
15.Dyntar PetrKlimeš Zbyšek-1188-993296
16.Zelený PetrSolovic Martin-2-3-3  0397
17.Ptáček LadislavTrejtnar Ladislav9-7-5-3 1398
18.Macoun PetrKuře Otakar659  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zelený Petr22Klimeš Zbyšek22
Ptáček Ladislav22Solovic Martin22
Macoun Petr22Trejtnar Ladislav13
Dyntar Petr40Kuře Otakar13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor I. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Broumov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Červený Kostelec-Horní ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Soukenická 68,55001 BROUMOV-Olivětín, vedle vrátnice VebyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32611:562TJ Slovan Broumov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šuda Radek
Gombarčík Karel st.
 
 
Liška Jiří
Škoda Jiří
 
 
9-772 3110
2.Hornych Josef
Kubeček Josef
 
 
Dobiáš Lubomír
Čápová Lenka
 
 
-8767 3120
3.Hornych JosefLiška Jiří-9-7-9  0321
4.Gombarčík Karel st.Dobiáš Lubomír788  3031
5.Kubeček JosefŠkoda Jiří8-8-4-10 1332
6.Šuda RadekČápová Lenka-93510 3142
7.Gombarčík Karel st.Liška Jiří-4-8-10  0343
8.Kubeček JosefDobiáš Lubomír-77-10-6 1344
9.Šuda RadekŠkoda Jiří887  3054
10.Hornych JosefČápová Lenka-8-5-6  0355
11.Kubeček JosefLiška Jiří9-6-8653265
12.Šuda RadekDobiáš Lubomír372  3075
13.Hornych JosefŠkoda Jiří-7585 3185
14.Gombarčík Karel st.Čápová Lenka-8826 3195
15.Šuda RadekLiška Jiří-52-7-6 1396
16.Hornych JosefDobiáš Lubomír2-5-8-9 1397
17.Gombarčík Karel st.Škoda Jiří68-105 31107
18.Kubeček JosefČápová Lenka-9-7-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hornych Josef13Liška Jiří31
Gombarčík Karel st.31Dobiáš Lubomír22
Kubeček Josef13Škoda Jiří13
Šuda Radek31Čápová Lenka22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS